The Inspired Home Show 2024 : Trzy dni pod znakiem innowacji, trendów i inspiracji

Nadchodzące targi artykułów domowych The Inspired Home Show 2024 w Chicago zapowiadają się niezwykle interesująco. Organizatorzy uważnie wsłuchali się w potrzeby branży i wprowadzili kilka zmian, dzięki którym wizyta na imprezie ma stać się jeszcze bardziej wartościowym i owocnym doświadczeniem.

Targi potrwają trzy pełne dni, od niedzieli do wtorku (17–19 marca), a trzy główne ekspozycje – Dine + Décor, Clean + Contain oraz Wired + Well – zostaną umieszczone w dwóch głównych halach McCormick Place. Nowy format ma stworzyć lepsze, efektywne środowisko targowe.

 

The Inspired Home Show zasługuje na swoją nazwę, ponieważ inspiracje odnajdziemy tu nie tylko przeglądając produkty na stoiskach wystawców, ale także odwiedzając specjalne ekspozycje i uczestnicząc w wykładach, które towarzyszą targom. Jeżeli szukamy inspiracji do uatrakcyjnienia asortymentu swojego sklepu, na pewno warto zwrócić uwagę na takie projekty, jak:

Pantone® ColorWatch Display:

Specjalna ekspozycja Pantone skupiająca się na paletach kolorów stanowiących najmocniejsze trendy w zakresie wyposażenia domu na lata 2024/2025. Każda prezentowana tendencja obejmuje indywidualne kolory Pantone, filozofię stojącą za paletą kolorów oraz produkty wystawione na targach, ilustrujące każdą paletę.

The IHA Smart Home Pavilion:

Obszar prezentujący wyselekcjonowane marki i produkty z obszaru smart home.

Inventor’s Corner:

Miejsce, w którym 60 wynalazców prezentuje swoje najnowsze projekty produktowe. Podczas Inventors Revue jest możliowść rozmowy z samymi wynalazcami i obejrzenia ich prezentacji w stylu Shark Tank przed panelem profesjonalistów.

New Product Showcases:

Prezentacje nowych produktów.

gia Product Design Display:

Najnowsze innowacyjne produkty wystawców, które zdobyły wyróżnienia w konkursie gia, w tym pięciu finalistów w 14 kategoriach produktowych.

gia Student Design Display:

Wystawa pomysłów studentów projektowania.

Aby dowiedzieć się więcej o targach, programach edukacyjnych i wydarzeniach, oraz dokonać wstępnej rejestracji na darmowy bilet wstępu, odwiedź stronę: TheInspiredHomeShow.com (http://www.theinspiredhomeshow.com).

**The Inspired Home Show 2024**

**17–19 marca – niedziela, poniedziałek, wtorek**

**McCormick Place, Chicago**

Data publikacji: 8.12.2023
Przeczytaj również

Targi:
Najbardziej międzynarodowe targi mebli w Polsce już za chwilę. Poznaj program towarzyszący
Kupcy z ponad 70 krajów zapowiedzieli swój udział w największych w Europie Środkowo-Wschodniej międzynarodowych kontraktacjach meblowych MEBLE POLSKA. Kolejna edycja tych… więcej »
Targi:
Zainspiruj się na targach HOME DECOR 2024
Od 20 do 23 lutego 2024 roku odbędzie się w Poznaniu kolejna edycja biznesowych Targów Wnętrz HOME DECOR. Wydarzenie to co roku odwiedzane jest przez kilkanaście tysięcy… więcej »
Targi:
The Inspired Home Show w Chicago:
Zainspiruj się innowacjami w retailu
Targi artykułów gospodarstwa domowego The Inspired Home Show w Chicago to obowiązkowe wydarzenie dla przedstawicieli handlu, którzy chcą nadążać za trendami zarówno w… więcej »