O nas

Ambiente.info.pl to portal dedykowany branży wyposażenia wnętrz, sektorowi artykułów gospodarstwa domowego, mebli, upominków, dekoracji, w tym także świątecznych oraz szeroko pojętej branży home&food.

Piszemy o trendach w designie, targach branży wyposażenia wnętrz, rynku artykułów wyposażeniowych, nowościach produktowych dla domu,  a także ważnych wydarzeniach dla producentów artykułów wyposażenia wnętrz, handlu i architektów.

Nasi czytelnicy to m.in.: dekoratorzy, styliści i architekci wnętrz, specjalistyczne sklepy detaliczne i galerie z artykułami wyposażenia wnętrz, hurtownie, handel oferujący meble, supermarkety i sieci handlowe.

Ambiente.info.pl jest sponsorem i organizatorem polskiej oraz środkowoeuropejskiej edycji międzynarodowego konkursu na najbardziej innowacyjne koncepty sklepów: Global Innovation Award (gia)

Jako wydawnictwo Promedia Jerzy Osika od 1998 roku dostarczamy branży fachowych informacji, pomocnych w pracy i prowadzeniu biznesu. Prowadzimy szkolenia i konferencje, wydajemy czasopisma branżowe. Dwa razy w roku organizowaliśmy Targi Tekstyliów Domowych Interior Design Forum. Dajemy firmom w Polsce dostęp do światowej wiedzy o trendach prezentowanej w najlepszych zagranicznych magazynach i trendbookach, jak też w internecie, jako przedstawiciel agencji trendów Fashion Snoops z Nowego Jorku. Pomagamy w zarządzaniu kolorem, reprezentując globalnego lidera w tej dziedzinie, firmę Pantone. Doradzamy w zakresie sprzedaży i marketingu, wspieramy firmy z branży jako agencja reklamowa i PR.

Zapraszamy do współtworzenia portalu dla fachowców z branży wyposażenia wnętrz.