Targi LUBDOM w Lublinie oraz Wschodni Kongres Naukowy Designu i Architektury już w kwietniu

Renomowani producenci, znane marki, eksperci budowlani i przedstawiciele branży architektonicznej! Odwiedź największe targi budowlane w regionie! Targi LUBDOM już 13-14 kwietnia w Lublinie. Wstęp wolny!

W weekend 13-14 kwietnia w Targach Lublin odbędzie się jedno z największych wydarzeń w branży budowlanej we Wschodniej Polsce. Z uwagi na trendy rynkowe i aktualną sytuację branży budowlanej na Targach LUBDOM zaprezentowane będą nowoczesne rozwiązania związane z budownictwem pasywnym i ekologicznym, domem inteligentnym, systemami bezpieczeństwa oraz odnawialnymi źródłami energii.

Wśród wystawców, którzy potwierdzili swoją obecność na Targach Budowlanych LUBDOM można wyróżnić specjalistyczne marki, kompleksowo realizujące inwestycje z zakresu fotowoltaiki, rekuperacji, klimatyzacji, instalacji systemów dystrybucji gorącego powietrza i optymalizacji technik grzewczych, jak również autoryzowanych dystrybutorów podłóg i drzwi najlepszych producentów rynkowych. Nie zabraknie także przedstawicieli stolarki otworowej w zakresie okien, bram garażowych i drzwi wejściowych oraz producentów certyfikowanych wyrobów ze stali kwasoodpornych, nierdzewnych i żaroodpornych, w tym systemów kominowych. Najnowszą ofertę produktową zaprezentuje także renowowany projektant, producent i sprzedawca obiektów małej architektury użytkowej oraz rynkowi specjaliści w zakresie termoizolacji cienkowarstwowej. 

Targi Budowlane LUBDOM to nie tylko prezentacja aktualnej sytuacji branży budowlanej i nowoczesnych rozwiązań technologicznych, to także szeroka gama wystaw, warsztatów, pokazów i wydarzeń towarzyszących, organizowanych w ramach Targów LUBDOM. Zwiedzający będą mogli zapoznać się między innymi z wystawą prac autorstwa Tymoteusza Toczyńskiego oraz wystawą prac fotograficzno-kostiumowych mgr Pawła Adamca. W ramach Targów Budowlanych LUBDOM będą miały także miejsce pokazy glazurnicze i zduńskie, a także warsztaty florystyczne. Zwiedzający będą mogli skorzystać z strefy bezpłatnych porad architektonicznych Lubelskiej Okręgowej Izby Architektów RP i Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie, jak również zasięgnąć porad projektowych w strefie IKEA. Nie zabraknie także konkursów z wartościowymi nagrodami.

Wschodni Kongres Naukowy Designu i Architektury

W ramach wiosennej edycji Targów Budowlanych LUBDOM odbędzie się także 5. edycja Wschodniego Kongresu Naukowego Designu i Architektury, tematem której będzie „Ekologia w otoczeniu człowieka i przemyśle”. Prelegenci i uczestnicy debat, pochylą się nad istotą budownictwa przyjaznego środowisku naturalnemu i człowiekowi,  zagadnieniem zrównoważonego rozwoju w mieście z perspektywy sztucznej inteligencji, a także wykorzystaniem potencjału eko designu w przemyśle drzewnym.

Przyjdź na 43. edycję Targów LUBDOM 13-14 kwietnia 2024 i poznaj aktualne trendy nowoczesnego budownictwa!

Więcej informacji na: www.lubdom.targi.lublin.pl

Targi Lublin S.A., hala C

Lublin, ul. Dworcowa 11

Sobota, 13 kwietnia 2024 (10:00 – 17:00) – WSTĘP WOLNY
Niedziela, 14 kwietnia 2024 (10:00 – 17:00) – WSTĘP WOLNY

Data publikacji: 29.03.2024
Przeczytaj również

Targi:
Targi firmy Eurofirany: nowości, autorskie kolekcje, wspaniała atmosfera
Za nami kolejna edycja targów wewnętrznych firmy Eurofirany, skierowanych do klientów i partnerów biznesowych marki. Była to niepowtarzalna okazja do tego, aby zobaczyć w… więcej »
Targi:
Najbardziej międzynarodowe targi mebli w Polsce już za chwilę. Poznaj program towarzyszący
Kupcy z ponad 70 krajów zapowiedzieli swój udział w największych w Europie Środkowo-Wschodniej międzynarodowych kontraktacjach meblowych MEBLE POLSKA. Kolejna edycja tych… więcej »
Targi:
Zainspiruj się na targach HOME DECOR 2024
Od 20 do 23 lutego 2024 roku odbędzie się w Poznaniu kolejna edycja biznesowych Targów Wnętrz HOME DECOR. Wydarzenie to co roku odwiedzane jest przez kilkanaście tysięcy… więcej »