Zgłoś się do polskiej edycji konkursu na najlepsze sklepy Global Innovation Awards (GIA)!

Wystartowały eliminacje do polskiej edycji Global Innovation Awards (GIA) – konkursu dla salonów stacjonarnych oraz sklepów internetowych z branży home. Sklepy mogą nadsyłać zgłoszenia do 27 września 2024. Udział w konkursie jest bezpłatny! 

W ponad 40 państwach, w tym w Polsce, ruszyły krajowe eliminacje do międzynarodowego konkursu Global Innovation Awards (GIA), którego globalny finał odbędzie się w marcu 2025 roku w Chicago podczas targów The Inspired Home Show. To najbardziej prestiżowy konkurs na świecie w branży artykułów dla domu. Biorą w nim udział sklepy z sześciu kontynentów – od Ameryki Północnej i Południowej, Europy po Afrykę, Azję i Australię.

Pomysłodawcą i organizatorem GIA jest międzynarodowe stowarzyszenie branży artykułów gospodarstwa domowego International Housewares Association z Chicago, które organizuje również targi  The Inspired Home Show (dawne Home + Housewares Show). Przedstawicielem i sponsorem polskiej edycji konkursu jest natomiast nasze wydawnictwo Promedia i portal branżowy Ambiente.info.pl.

Promedia odpowiada też za eliminacje do konkursu GIA w krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Konkurs Global Innovation Awards już od 2000 roku nagradza sklepy za misję i strategię, dizajn sklepu, visual merchandising, marketing, szkolenia pracowników, jakość obsługi klienta i innowacyjność.

Wygraną w światowym finale GIA może się już pochwalić około 500 salonów wnętrzarskich z 47 krajów, w tym trzy z Polski – Almi Decor, Home & You oraz 9design.

Zarówno zwycięzcy krajowych, jak i światowych eliminacji GIA są szeroko promowani na międzynarodowych targach  The Inspired Home Show w Chicago, podczas których rozgrywa się finał konkursu. Nagrodzone koncepty handlowe są prezentowane w specjalnym miejscu, gdzie zdjęcia salonów i informacje o finalistach są prezentowane przed szeroką publicznością z całego świata.

Laureaci mogą też korzystać z udziału w interesujących wykładach oraz objazdówkach po najlepszych amerykańskich sklepach z branży (tzw. retail tour), a także korzystać z indywidualnych konsultacji ekspertów.

Podróż i pobyt krajowego zwycięzcy podczas finałowej gali GIA i targów w Chicago są sponsorowane przez organizatora International Housewares Association oraz partnera narodowego (w przypadku Polski jest to nasz portal branżowy Ambiente.info.pl).

Wręczenie nagród w światowym finale gia jest zawsze bardzo emocjonującym doświadczeniem. Na zdjęciu: trofeum konkursu odbierają właściciele sklepu 9design.

Pobyt na targach IHS to świetna okazja, aby zaczerpnąć wiedzy o najświeższych trendach. Na zdjęciu: przegląd kolorystycznych tendencji na przyszły rok firmy Pantone.

Świetnym źródłem inspiracji mogą być liczne seminaria na targach. Amerykańscy wykładowcy to klasa sama w sobie.

Gala wręczenia nagród to bardzo uroczyste wydarzenie z wystawną kolacją i programem dopiętym na ostatni guzik.

Zwycięzcy, oprócz nagrody, zyskują profesjonalną sesję zdjęciową z pucharem i logo GIA, którą mogą wykorzystać w swoich materiałach promocyjnych. Na zdjęciu: laureaci światowego finału GIA 2019.

Udział w Global Innovation Awards to wyjątkowe korzyści:

  • okazja do porównania swojego konceptu z konkurencją z całego świata,
  • promocja i większa rozpoznawalność sklepu zarówno w kraju, jak i na świecie,
  • możliwość udoskonalenia swojego biznesu, dzięki konsultacjom ekspertów o światowej renomie,
  • mnóstwo inspiracji, które można znaleźć na targach The Inspired Home Show oraz podczas wydarzeń towarzyszących,
  • zwycięstwo w konkursie to świetna okazja do wzmocnienia pozytywnego wizerunku w oczach klientów.

Udział w konkursie jest bezpłatny.  Prosimy o przesyłanie zgłoszeń do 27 września 2024 na adres e-mail:

redakcja@promedia.biz.pl 

Formularze zgłoszeniowe dla sklepów stacjonarnych i internetowych są do pobrania tutaj: >GIA 2024-2025 POL<

W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu: redakcja@promedia.biz.pl, tel. 784 650 041 

 Więcej informacji o konkursie można znaleźć na amerykańskiej stronie konkursu: 

gia Excellence in Home + Housewares Retail – The Inspired Home Show


Chcesz przeczytać więcej o Global Innovation Awards? Przejdź do artykułów:

Konkurs GIA – Global Innovation Awards: Poznaj najlepsze na świecie sklepy z wyposażeniem wnętrz

Polska edycja konkursu na najlepsze sklepy wnętrzarskie Global Innovation Awards (GIA) rozstrzygnięta!

Finał Global Innovation Awards. Poznaj najlepsze na świecie sklepy z branży wyposażenia wnętrz!

 

Niesamowity wiatr w żagle!

 

Data publikacji: 19.06.2024
Przeczytaj również

Handel:
Global Innovation Awards 2024: Poznaj najlepsze sklepy z artykułami domowymi na świecie
Jak co roku, w marcu międzynarodowa organizacja branżowa International Housewares Association (IHA) ogłosiła w Chicago wyniki światowego konkursu Global Innovation Awards… więcej »
Konkursy:
Konkurs „Kolory, które budzą wnętrza” firmy Cerames rozstrzygnięty
Zakończyła się pierwsza edycja konkursu pt. „Kolory, które budzą wnętrza” zorganizowanego przez firmę Cerames, która od ponad 15 lat oferuje na polskim rynku artykuły… więcej »
Konkursy:
Pracownia Artewizjon zdobyła nagrodę European Property Awards
Realizacja warszawskiego apartamentu Moon Suite pracowni  Artewizjon Anny Błaszczyk otrzymała tytuł Award Winner w kategorii Residential Interior Apartment konkursu European… więcej »