Zgłoś się do polskiej edycji konkursu na najlepsze sklepy Global Innovation Awards (GIA)!

Trwają eliminacje do polskiej edycji światowego konkursu dla salonów stacjonarnych oraz sklepów internetowych z wyposażeniem wnętrz (w tym AGD) Global Innovation Awards 2023 (GIA). Sklepy mogą nadsyłać zgłoszenia do końca września. Udział w konkursie jest bezpłatny. 

W ponad 40 państwach, w tym w Polsce, ruszyły krajowe eliminacje do międzynarodowego konkursu Global Innovation Awards (GIA), którego globalny finał odbędzie się w marcu 2023 roku. To najbardziej prestiżowy konkurs w branży handlu wnętrzarskiego na świecie. Biorą w nim udział sklepy z sześciu kontynentów – od Ameryki Północnej i Południowej, Europy po Afrykę, Azję i Australię.

Pomysłodawcą i organizatorem GIA jest działające non profit stowarzyszenie branży wnętrzarskiej International Housewares Association z Chicago, które prowadzi również targi  The Inspired Home Show (dawne Home + Housewares Show). Przedstawicielem i sponsorem polskiej edycji konkursu jest natomiast nasze wydawnictwo Promedia i portal branżowy Ambiente.info.pl. Promedia odpowiada też za eliminacje w krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Wręczenie nagród w światowym finale gia jest zawsze bardzo emocjonującym doświadczeniem. Na zdjęciu: trofeum konkursu odbierają właściciele sklepu 9design.

Konkurs Global Innovation Awards już od 2000 roku nagradza sklepy za misję i strategię, dizajn sklepu, visual merchandising, marketing, szkolenia pracowników, jakość obsługi klienta i innowacyjność. Wygraną w światowych eliminacjach GIA może się już pochwalić około 500 salonów wnętrzarskich z 47 krajów, w tym trzy z Polski – Almi Decor, Home & You oraz 9design.

Zarówno zwycięzcy krajowych, jak i światowych eliminacji gia są szeroko promowani na międzynarodowych targach  The Inspired Home Show w Chicago (najbliższa edycja 4–7.03.2023), podczas których rozgrywa się finał konkursu. Nagrodzone koncepty handlowe są prezentowane w specjalnym miejscu, gdzie zdjęcia salonów i informacje o finalistach są prezentowane przed szeroką publicznością z całego świata.

Laureaci mogą też korzystać z udziału w interesujących wykładach oraz objazdówkach po najlepszych amerykańskich sklepach z branży (tzw. retail tour), a także korzystać z indywidualnych konsultacji ekspertów. Podróż i pobyt krajowego zwycięzcy podczas finałowej gali GIA i targów w Chicago są sponsorowane przez organizatora International Housewares Association oraz partnera narodowego (w przypadku Polski jest to nasz portal branżowy Ambiente.info.pl).

Pobyt na targach IHS to świetna okazja, aby zaczerpnąć wiedzy o najświeższych trendach. Na zdjęciu: przegląd kolorystycznych tendencji na przyszły rok firmy Pantone.

Udział w konkursie jest bezpłatny.  Dowiedz się więcej pisząc do nas na adres e-mail: redakcja@promedia.biz.pl 

Więcej informacji o konkursie na: gia Excellence in Home + Housewares Retail – The Inspired Home Show

Świetnym źródłem inspiracji mogą być liczne seminaria na targach. Amerykańscy wykładowcy to klasa sama w sobie.

Udział w Global Innovation Awards to wyjątkowe korzyści:

  • okazja do porównania swojego konceptu z konkurencją z całego świata,
  • promocja i większa rozpoznawalność sklepu zarówno w kraju, jak i na świecie,
  • możliwość udoskonalenia swojego biznesu, dzięki konsultacjom ekspertów o światowej renomie,
  • mnóstwo inspiracji, które można znaleźć na targach The Inspired Home Show oraz podczas wydarzeń towarzyszących,
  • zwycięstwo w konkursie to świetna okazja do wzmocnienia pozytywnego wizerunku w oczach klientów.
Przeczytaj wywiad z polskim laureatem, sklepem 9desing: https://ambiente.info.pl/niesamowity-wiatr-w-zagle/

Gala wręczenia nagród to bardzo uroczyste wydarzenie z wystawną kolacją i programem dopiętym na ostatni guzik.

Zwycięzcy, oprócz nagrody, zyskują profesjonalną sesję zdjęciową z pucharem i logo GIA, którą mogą wykorzystać w swoich materiałach promocyjnych. Na zdjęciu: laureaci światowego finału GIA 2019.

Data publikacji: 15.06.2022
Przeczytaj również

Aktualności:
IKEA przystąpiła do Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli. Rozmowa z Katrzyną Warchał
Najważniejsza organizacja meblarska w Polsce ma kolejnego nowego członka. Do OIGPM dołączyło właśnie polskie przedstawicielstwo szwedzkiego giganta. O tym, co stoi za tą… więcej »
Aktualności:
Polscy producenci mebli apelują do rządu o umożliwienie recyklingu drewna poużytkowego
Szybujące w górę ceny surowców drzewnych i rosnące koszty produkcji zagrażają naszej branży meblarskiej, która w ogromnej mierze napędza polski eksport. Ratunkiem dla… więcej »
Aktualności:
Dofinansowane szkolenia i doradztwo dla małych i średnich firm w ramach programu Akademia Menadżera
Trwają ostatnie nabory do projektu dofinansowanych szkoleń i doradztwa Akademia Menadżera MŚP 2. Dzięki udziałowi w projekcie można uzyskać do 80% dofinansowania do usług… więcej »