Zgłoś się do polskiej edycji konkursu na najlepsze sklepy Global Innovation Awards (GIA)!

Trwają eliminacje do polskiej edycji światowego konkursu dla salonów stacjonarnych oraz sklepów internetowych z wyposażeniem wnętrz (w tym AGD) Global Innovation Awards 2023 (GIA). Sklepy mogą nadsyłać zgłoszenia do końca września. Udział w konkursie jest bezpłatny! 

W ponad 40 państwach, w tym w Polsce, ruszyły krajowe eliminacje do międzynarodowego konkursu Global Innovation Awards (GIA), którego globalny finał odbędzie się w marcu 2023 roku. To najbardziej prestiżowy konkurs w branży handlu wnętrzarskiego na świecie. Biorą w nim udział sklepy z sześciu kontynentów – od Ameryki Północnej i Południowej, Europy po Afrykę, Azję i Australię.

Pomysłodawcą i organizatorem GIA jest działające non profit stowarzyszenie branży wnętrzarskiej International Housewares Association z Chicago, które prowadzi również targi  The Inspired Home Show (dawne Home + Housewares Show). Przedstawicielem i sponsorem polskiej edycji konkursu jest natomiast nasze wydawnictwo Promedia i portal branżowy Ambiente.info.pl.

Promedia odpowiada też za eliminacje w krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Konkurs Global Innovation Awards już od 2000 roku nagradza sklepy za misję i strategię, dizajn sklepu, visual merchandising, marketing, szkolenia pracowników, jakość obsługi klienta i innowacyjność. Wygraną w światowych eliminacjach GIA może się już pochwalić około 500 salonów wnętrzarskich z 47 krajów, w tym trzy z Polski – Almi Decor, Home & You oraz 9design.

Zarówno zwycięzcy krajowych, jak i światowych eliminacji gia są szeroko promowani na międzynarodowych targach  The Inspired Home Show w Chicago (najbliższa edycja 4–7.03.2023), podczas których rozgrywa się finał konkursu. Nagrodzone koncepty handlowe są prezentowane w specjalnym miejscu, gdzie zdjęcia salonów i informacje o finalistach są prezentowane przed szeroką publicznością z całego świata.

Laureaci mogą też korzystać z udziału w interesujących wykładach oraz objazdówkach po najlepszych amerykańskich sklepach z branży (tzw. retail tour), a także korzystać z indywidualnych konsultacji ekspertów. Podróż i pobyt krajowego zwycięzcy podczas finałowej gali GIA i targów w Chicago są sponsorowane przez organizatora International Housewares Association oraz partnera narodowego (w przypadku Polski jest to nasz portal branżowy Ambiente.info.pl).

Wręczenie nagród w światowym finale gia jest zawsze bardzo emocjonującym doświadczeniem. Na zdjęciu: trofeum konkursu odbierają właściciele sklepu 9design.

Pobyt na targach IHS to świetna okazja, aby zaczerpnąć wiedzy o najświeższych trendach. Na zdjęciu: przegląd kolorystycznych tendencji na przyszły rok firmy Pantone.

Świetnym źródłem inspiracji mogą być liczne seminaria na targach. Amerykańscy wykładowcy to klasa sama w sobie.

Gala wręczenia nagród to bardzo uroczyste wydarzenie z wystawną kolacją i programem dopiętym na ostatni guzik.

Zwycięzcy, oprócz nagrody, zyskują profesjonalną sesję zdjęciową z pucharem i logo GIA, którą mogą wykorzystać w swoich materiałach promocyjnych. Na zdjęciu: laureaci światowego finału GIA 2019.

Udział w Global Innovation Awards to wyjątkowe korzyści:

  • okazja do porównania swojego konceptu z konkurencją z całego świata,
  • promocja i większa rozpoznawalność sklepu zarówno w kraju, jak i na świecie,
  • możliwość udoskonalenia swojego biznesu, dzięki konsultacjom ekspertów o światowej renomie,
  • mnóstwo inspiracji, które można znaleźć na targach The Inspired Home Show oraz podczas wydarzeń towarzyszących,
  • zwycięstwo w konkursie to świetna okazja do wzmocnienia pozytywnego wizerunku w oczach klientów.

Udział w konkursie jest bezpłatny.  Prosimy o przesyłanie zgłoszeń do 30 września 2022 r. na adres e-mail:

redakcja@promedia.biz.pl 

Formularze zgłoszeniowe dla sklepów stacjonarnych i internetowych są do pobrania tutaj: >GIA 2022 2023<

W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu z panią Ewą Fijałkowską, e.fijalkowska@promedia.biz.pl, tel. 784 650 041 

 Więcej informacji o konkursie można znaleźć na amerykańskiej stronie konkursu: 

gia Excellence in Home + Housewares Retail – The Inspired Home Show


Chcesz przeczytać więcej o Global Innovation Awards? Przejdź do artykułów:

Finał Global Innovation Awards. Poznaj najlepsze na świecie sklepy z branży wyposażenia wnętrz!

Niesamowity wiatr w żagle! Wywiad z 9design – zwycięzcą światowych finałów


Data publikacji: 5.09.2022
Przeczytaj również

Konkursy:
GIA Top Window Award - wystartuj w konkursie na najlepsze wystawy. Zgłoszenia do 7 września!
Chcesz się pochwalić swoją wystawą sklepową? Zgłoś się do konkursu  GIA Top Window Award. Zgłoszenia z Polski przyjmowane są przez portal branży wyposażenia wnętrz… więcej »
Aktualności:
Krakowski Iliard konkuruje z Zaha Hadid Architects w konkursie branży hospitality
Biuro Iliard Architecture & Interior Design otrzymało nominację do prestiżowej nagrody w świecie hotelarskim: International Hotel and Property Awards 2022. Nominowanym… więcej »
Konkursy:
Startuje II edycja konkursu Wnętrze Roku SAW  na najlepsze realizacje z lat 2019–2022
Po przerwie spowodowanej pandemią powraca konkurs Wnętrze Roku Stowarzyszenia Architektów Wnętrz. Na najlepsze realizacje z dwóch kategorii – wnętrz prywatnych oraz… więcej »