Targi firmy Eurofirany: nowości, autorskie kolekcje, wspaniała atmosfera

Za nami kolejna edycja targów wewnętrznych firmy Eurofirany, skierowanych do klientów i partnerów biznesowych marki. Była to niepowtarzalna okazja do tego, aby zobaczyć w pełnej krasie dostępny w ofercie asortyment. W trakcie kilku dni zaproszeni goście mogli podziwiać m.in. tkaniny, zasłony i firany gotowe, tekstylia, ceramikę, a także autorskie kolekcje dekoracji do wnętrz.

Jak zawsze, i tym razem wśród tkanin oraz produktów gotowych nie zabrakło wiosennych nowości. Zaprezentowano także unikatową kolekcję pościeli, stworzoną we współpracy ze światowej sławy polską projektantką mody – Ewą Minge, i sygnowaną jej nazwiskiem. Charakterystyczne dla tej kolekcji eleganckie tkaniny oraz niepowtarzalne wzory po raz kolejny zaskoczyły miłośników pięknych wnętrz feerią barw i oryginalnością faktur. W trakcie tegorocznych lutowych targów odbyła się także kontraktacja oferty świątecznej.

Jak zwykle nie zabrakło gości specjalnych – współautorki kolekcji tkanin i dekoracji do wnętrz, Ewy Minge, architekta i ambasadora marki Eurofirany, Jonatana Kilczewskiego, a także prezesa firmy Promedia, Jerzego Osiki.

Wspaniała atmosfera oraz mnóstwo inspiracji, które towarzyszyły gościom podczas targów marki Eurofirany, z pewnością na długo zapadną w pamięci wszystkich odwiedzających.

Data publikacji: 29.02.2024
Przeczytaj również

Targi:
Targi LUBDOM w Lublinie oraz Wschodni Kongres Naukowy Designu i Architektury już w kwietniu
Renomowani producenci, znane marki, eksperci budowlani i przedstawiciele branży architektonicznej! Odwiedź największe targi budowlane w regionie! Targi LUBDOM już 13-14… więcej »
Targi:
Najbardziej międzynarodowe targi mebli w Polsce już za chwilę. Poznaj program towarzyszący
Kupcy z ponad 70 krajów zapowiedzieli swój udział w największych w Europie Środkowo-Wschodniej międzynarodowych kontraktacjach meblowych MEBLE POLSKA. Kolejna edycja tych… więcej »
Targi:
Zainspiruj się na targach HOME DECOR 2024
Od 20 do 23 lutego 2024 roku odbędzie się w Poznaniu kolejna edycja biznesowych Targów Wnętrz HOME DECOR. Wydarzenie to co roku odwiedzane jest przez kilkanaście tysięcy… więcej »