Promocja: Targi imm cologne 2024 –  zagwarantuj sobie bilety już teraz!

Odwiedź biznesowe targi wnętrzarskie w Kolonii w dniach  14 – 18 stycznia 2024!

W dniach 14–18 stycznia 2024 r. uwaga międzynarodowej sceny projektowania wnętrz ponownie skupi się na Kolonii. Targi imm cologne jednoczą branżę i wyznaczają przyszłe trendy już na początku nowego roku. Odwiedź wiodące wydarzenie branżowe w branży wyposażenia wnętrz i ruszaj w drogę z wiedzą i trendami, które zapewnią Ci przewagę w 2024 roku!

Dzięki trzem segmentom: Home, Sleep i Pure, imm cologne obejmuje pełne spektrum projektowania wnętrz. Czeka na Ciebie imponująca gama najlepszych wystawców – od wschodzących start-upów po uznane marki!

Tematem przewodnim innowacyjnej koncepcji targów na rok 2024 jest „Łączenie społeczności”. Z nowym planem hali oraz inspirującym formatem wydarzeń i treści

„The Circles”, targi dostarczą mnóstwo okazji do prowadzenia interesów, nawiązywania kontaktów i szukania inspiracji.

Zagwarantuj sobie bilet już teraz

Nawiąż kontakt z przyszłymi partnerami biznesowymi, czerp inspirację z kreatywnie zaprojektowanych produktów i zawieraj transakcje!

Z niecierpliwością czekamy na spotkanie w Kolonii w styczniu!

Z wyrazami szacunku,

Twój zespół imm cologne


Home – rozwiązania wyposażenia wnętrz dla każdego stylu życia

Od inteligentnych mebli do młodzieżowych wnętrz, po stylowe przestrzenie mieszkalne zapewniające wyrafinowany komfort: to miejsce, w którym odkryjesz różnorodny wybór rozwiązań wyposażeniowych. Swój udział w Home potwierdziły m.in.: Actona, Furninova, Hjort Knudsen, Mobitec, Voglauer i wielu więcej.

Sleep – cały świat wokół snu 

To miejsce dla rewolucyjnych koncepcji zapewniających maksymalny relaks. W tym segmencie będą obecne prestiżowe marki takie, jak: Badenia, Dormiente and f.a.n. frankenstolz.

Pure – ekskluzywny segment premium

Inspirująca platforma dla luksusowych marek, produktów z najwyższej półki i innowacyjnego designu. Do wiodących na rynku marek wystawiających się w ramach Pure zaliczają się m.in Adova, BW Bielefelder Werkstätten, COR, Interlübke Leolux and Team 7.

Artykuł promocyjny imm cologne

 

Data publikacji: 4.01.2024
Przeczytaj również

Targi:
Najbardziej międzynarodowe targi mebli w Polsce już za chwilę. Poznaj program towarzyszący
Kupcy z ponad 70 krajów zapowiedzieli swój udział w największych w Europie Środkowo-Wschodniej międzynarodowych kontraktacjach meblowych MEBLE POLSKA. Kolejna edycja tych… więcej »
Targi:
Zainspiruj się na targach HOME DECOR 2024
Od 20 do 23 lutego 2024 roku odbędzie się w Poznaniu kolejna edycja biznesowych Targów Wnętrz HOME DECOR. Wydarzenie to co roku odwiedzane jest przez kilkanaście tysięcy… więcej »
Targi:
The Inspired Home Show w Chicago:
Zainspiruj się innowacjami w retailu
Targi artykułów gospodarstwa domowego The Inspired Home Show w Chicago to obowiązkowe wydarzenie dla przedstawicieli handlu, którzy chcą nadążać za trendami zarówno w… więcej »