Promocja: Ebook jako dobre źródło informacji podczas 40. edycji targów IPM ESSEN

Liczne informacje, komfort, interaktywność – przy okazji 40. edycji targów IPM w Essen po raz drugi wydają ebook dotyczący tej imprezy. Na 20 stronach interaktywnie przedstawiono wspomnienia i informacje o początkach imprezy, obszarach tematycznych i obszernym ramowym programie wiodących na świecie targów ogrodniczych. Ofertę uzupełniają linki i klipy wideo. W ten sposób osoby zainteresowane mają możliwość uzyskania kompleksowych informacji dotyczących targów IPM ESSEN, które odbędą się w dniach 23-26 stycznia 2024 r. i zaplanowania swojej wizyty w najlepszy możliwy sposób.

Jedną z głównych atrakcji będzie inspirujące miejsce spotkań „Green City” w hali 1A. Oprócz witryny z nowościami IPM i FDF World po raz pierwszy ulokowane będzie tam także IPM Discovery Centre. Centrum doznań POS koncentruje się na najnowszych koncepcjach sprzedaży produktów ekologicznych. W ramach konkursu Show Your Colours Award odwiedzający mogą głosować na produkty, które mają w sobie coś wyjątkowego. W hali 5, w której ulokowany zostanie IPM Concept Store, będzie również miała miejsce premiera: po raz pierwszy zostanie wręczona nagroda Best Practice Award w sektorze florystycznym. Dla zainteresowanych kwestiami technicznymi w Centrum Innowacji w zakresie Budownictwa Ogrodów w hali 4 przygotowano ciekawe wykłady. Dopełnieniem oferty będą codzienne wycieczki z przewodnikiem prowadzone przez ekspertów z branży na tematy „Zrównoważony rozwój dzięki drzewom odpornym na warunki klimatyczne” i „Byliny przyjazne owadom”.

Kontakt i bilety dostępne pod adresem: www.ipm-essen.de

Data publikacji: 11.01.2024
Przeczytaj również

Targi:
Najbardziej międzynarodowe targi mebli w Polsce już za chwilę. Poznaj program towarzyszący
Kupcy z ponad 70 krajów zapowiedzieli swój udział w największych w Europie Środkowo-Wschodniej międzynarodowych kontraktacjach meblowych MEBLE POLSKA. Kolejna edycja tych… więcej »
Targi:
Zainspiruj się na targach HOME DECOR 2024
Od 20 do 23 lutego 2024 roku odbędzie się w Poznaniu kolejna edycja biznesowych Targów Wnętrz HOME DECOR. Wydarzenie to co roku odwiedzane jest przez kilkanaście tysięcy… więcej »
Targi:
The Inspired Home Show w Chicago:
Zainspiruj się innowacjami w retailu
Targi artykułów gospodarstwa domowego The Inspired Home Show w Chicago to obowiązkowe wydarzenie dla przedstawicieli handlu, którzy chcą nadążać za trendami zarówno w… więcej »