The Inspired Home Show: List Dereka Millera, prezesa International Housewares Association, do branży

Na zdjęciu: Derek Miller, prezes International Housewares Association

Szanowni Państwo, Dyrektorzy z branży artykułów gospodarstwa domowego

Targi The Inspired Home Show rozpoczną się 5 marca, a hale ponownie wypełnią się nowymi produktami i innowacjami. Będzie to okazja dla społeczności home + housewares, aby spotkać się w celu odkrywania produktów i nawiązywania kontaktów –działań, których bardzo brakowało w ciągu ostatnich 18 miesięcy.

Na pięć miesięcy przed otwarciem sprzedana powierzchnia wystawiennicza na The Inspired Home Show wynosi 82%. Spodziewamy się 240 nowych wystawców. Wystawcy są entuzjastycznie nastawieni do powrotu do biznesu, podobnie jak społeczność handlowa. Sprzedawcy detaliczni z całego świata mówią nam, że pozyskiwanie towaru online jest wyzwaniem, a znalezienie nowych i innowacyjnych produktów jest niezwykle trudne. Uważają, że targi są najbardziej wydajną i skuteczną metodą oraz najlepszą okazją do odkrywania i angażowania się w branżę.

Targi po raz kolejny zaprezentują szeroką gamę produktów do domu i artykułów gospodarstwa domowego w pięciu strefach: Dine + Design w South Hall, Discover Design and Clean + Contain w North Hall, Wired + Well w Lakeside Center i International Sourcing na poziomie 1 Sali Północnej.

Właściciel obiektu targowego McCormick Place już przygotowuje się do naszego przybycia. Zainstalował najnowszą technologię filtrowania powietrza i wdrożył w budynkach sanitariaty klasy szpitalnej. McCormick Place otrzymał certyfikat GBAC Star, najwyższy, jaką budynek może otrzymać za warunki sanitarne związane z zapobieganiem chorobom. Dodatkowo, aby zapewnić bezpieczne spotkanie, International Housewares Association zleciło badanie Epistemix firmie doradczej ds. BHP. Dostarczy ono solidnych danych naukowych, niezbędnych do prawidłowej oceny i wdrożenia ważnych środków bezpieczeństwa w całym kampusie McCormick Place. 

Po przybyciu na targi zobaczycie wiele zmian. Inspired Home Show, brand wprowadzony w 2018 roku, będzie koncentrował kreatywność branży wokół stylu życia i konsumentów. Wystawa Pantone Color Watch powraca w tym roku w nowej lokalizacji w Grand Concourse w pobliżu głównego wejścia do południowego budynku. New Products i gia Global Innovation Award Display, a także Discover Design Display, teraz znajdujące się przy wejściu do budynku północnego, zostały również całkowicie przeprojektowane, aby zapewnić inspirującą przestrzeń do odkrywania produktów. Nie zapomnieliśmy też o holu Lakeside Center, który będzie wypełniony nowymi ekspozycjami Smart Home i Inventor’s Corner, a także kilkoma innymi prezentacjami poświęconymi innowacjom. 

Zarząd i pracownicy IHA ciężko pracowali, aby zapewnić także towarzyszący program o wartości dodanej, który będzie silnie wspierał branżę poprzez: 

• Ułatwianie nawiązywania kontaktów poprzez grupy CORE i konferencję CHESS

• Zapewnianie edukacji poprzez Connect SPRING, FALL, GLOBAL i DIGITAL

• Tworzenie narzędzi do wyszukiwania produktów za pośrednictwem 365 i COMMERCE

• Ułatwianie spotkań z kupcami poprzez Connect GROCERY i inne programy sprzedaży detalicznej

• Opracowanie programu wiadomości branżowych za pośrednictwem HomePage News 

W sumie w ciągu ostatnich 18 miesięcy nawiązano tysiące kontaktów. To cyfrowe ofertowanie będzie kontynuowane w 2022 roku jako silne uzupełnienie The Inspired Home Show, które ponownie stanie się domem dla branży home + housewares.  Dodatkowe informacje o IHA, targach i branży są zawsze dostępne na naszych głównych stronach internetowych: 

TheInspiredHomeShow.com

Badge Registration

Connect 365

Housewares.org

HomePageNews.com

 Czekamy na Was w marcu w Chicago. Będziemy w kontakcie w nadchodzących tygodniach. Kontynuujemy przygotowania na Wasz przyjazd! 

Wszystkiego najlepszego, 

Derek MillerPrezes i CEO 

 

Data publikacji: 11.10.2021
Przeczytaj również

Targi:
Targi imm cologne pod hasłem: Inspiracja, innowacja, projektowanie wnętrz w najczystszej formie
W dniach 17–23 stycznia 2022 r. w Kolonii swoje drzwi otworzą targi imm cologne, jedno z pierwszych po pandemicznych ograniczeniach tak duże wydarzenie na żywo w branży… więcej »
Targi:
Domotex w styczniu odwołany. Organizatorzy szukają nowego terminu
Deutsche Messe odwołują zaplanowaną na styczeń 2022 edycję targów dywanów i pokryć podłogowych Domotex w Hanowerze. Nie oznacza to jednak zupełniej rezygnacji z… więcej »
Targi:
The Inspired Home Show 2022: Innowacje, trendy i nowości w branży artykułów domowych po pandemii
O tym, jak pandemia wpłynęła na sektor artykułów gospodarstwa domowego oraz jakie atrakcje czekają na uczestników targów The Inspired Home Show, które odbędą się w… więcej »