The Inspired Home Show 2020 w Chicago bez sektora azjatyckiego

Z powodu wybuchu epidemii koronawirusa targi  The Inspired Home Show 2020 w Chicago zrezygnowały w tym roku z sektora International Sourcing Expo. Decyzję podjęto po konsultacjach z organizatorami i wystawcami pawilonu chińskiego. – Podjęliśmy ten krok w celu ochrony zdrowia i zapewnienia poczucia bezpieczeństwa branży – wyjaśnia Derek Miller, prezes International Housewares Association.

Główna część targów The Inspired Home Show, które odbędą się w dniach 14-17 marca w chicagowskim McCormick Place Convention Center, odbędzie się zgodnie z planem. W ramach imprezy znajdziemy sektory: Dine + Décor, Clean + Container, Wired + Well i Discover. Miller podkreśla, że na ekspozycjach prezentowane będą najnowsze i najbardziej innowacyjne produkty dla domu i AGD.

Goście z Chin, chcący uczestniczyć w targach w charakterze zwiedzających, będą również podlegać amerykańskim przepisom celnym i imigracyjnym. Odmawiają one czasowo wjazdu do Stanów Zjednoczonych cudzoziemcom, którzy odwiedzili Chiny w ciągu 14 dni od przybycia do USA.

IHA będzie nadal postępować zgodnie ze wskazówkami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) oraz Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorób (CDC). Organizator targów współpracuje z urzędnikami miasta Chicago i McCormick Place nad opracowaniem środków zapobiegawczych w celu dalszego zmniejszenia zagrożeń dla zdrowia podczas imprezy.

W Inspired Home Show 2020 weźmie udział 2000 wystawców z całego świata, w tym 400 nowych firm. Oczekiwano ponad 51 000 wszystkich uczestników, w tym kupców ze 130 krajów. Dodatkowe informacje o wydarzeniach związanych z targami oraz na temat wystawców i rejestracji uczestników są dostępne na stronie TheInspiredHomeShow.com.

Data publikacji: 14.02.2020
Przeczytaj również

Targi:
Christmasworld: całoroczna bombka i inne modne dekoracje na 2020
Targi towarów konsumenckich Christmasworld, Paperworld i Creativeworld we Frankfurcie rozpoczęły nowy sezon biznesowy od aktualnych tematów branżowych. 3 051 wystawców z 74… więcej »
Aktualności:
Kolejne targi odwołane przez koronawirusa
Organizatorzy The Inspired Home Show w Chicago odwołali tegoroczną edycję imprezy ze względu na zagrożenie epidemiologiczne. Tym samym amerykańskie targi dołączyły do… więcej »
Targi:
27 Targi Budownictwa Interbud
Propozycje dla budujących dom, remontujących mieszkania oraz planujących oszczędne ogrzewanie znajdą się w ofercie 27 edycji Targów Budownictwa, które odbędą się w… więcej »