27 Targi Budownictwa Interbud

Propozycje dla budujących dom, remontujących mieszkania oraz planujących oszczędne ogrzewanie znajdą się w ofercie 27 edycji Targów Budownictwa, które odbędą się w Łodzi w dniach 21-23 lutego 2020 roku w Hali Expo.

Wśród oferty wystawców będzie między innymi fotowoltaika, nowoczesne pompy ciepła, systemy rekuperacji i kominki hybrydowe. Odwiedzający będą mogli zobaczyć ekologiczne systemy ogrzewania, rozwiązania dla ogrodów i przydomowej architektury oraz kilkadziesiąt modeli okien i drzwi różnych marek. Równolegle z targami Interbud odbędzie się dziesiąta edycja Targów DACHEXPO, czyli prezentacja pokryć dachowych, rynien, wzmocnień stropowych i izolacji.

Podczas INTERBUD’u będzie można zasięgnąć bezpłatnych porad ekspertów z zakresu projektowania systemów grzewczych, którzy pomogą w wyborze najlepszego ogrzewania. Nie zabraknie nowości, jak bezemisyjne i energooszczędne domy OMATALO czy grzebieniowy GWC, wykorzystujący energię termalną z ziemi do ogrzewania domów.  Swoją ofertę zaprezentują ponadto producenci bram, ogrodzeń oraz elementów dekorujących ściany i fasady. Interbud to także szeroka prezentacja narzędzi.budowlanych oraz usług związanych z budownictwem.

Kup bilety już teraz: https://bilety.interservis.pl/produkt/bilet-na-targi-interbud-dachexpo-2020/

Zapraszamy na strony

www.interbud.targi.pl

www.salondekarski.pl

Data publikacji: 14.02.2020
Przeczytaj również

Targi:
Christmasworld: całoroczna bombka i inne modne dekoracje na 2020
Targi towarów konsumenckich Christmasworld, Paperworld i Creativeworld we Frankfurcie rozpoczęły nowy sezon biznesowy od aktualnych tematów branżowych. 3 051 wystawców z 74… więcej »
Aktualności:
Kolejne targi odwołane przez koronawirusa
Organizatorzy The Inspired Home Show w Chicago odwołali tegoroczną edycję imprezy ze względu na zagrożenie epidemiologiczne. Tym samym amerykańskie targi dołączyły do… więcej »
Targi:
The Inspired Home Show 2020 w Chicago bez sektora azjatyckiego
Z powodu wybuchu epidemii koronawirusa targi  The Inspired Home Show 2020 w Chicago zrezygnowały w tym roku z sektora International Sourcing Expo. Decyzję podjęto po… więcej »