Targi Warsaw Home & Contract w Ptak Warsaw Expo już niebawem

Piąta edycja targów wnętrzarskich w podwarszawskim Nadarzynie  odbędzie się w dniach 27-30 października 2021 r. Wydarzenie skierowane jest do polskich i zagranicznych producentów, właścicieli sklepów, architektów, projektantów wnętrz i klientów indywidualnych.

Według organizatorów, udział w targach potwierdziło blisko 500 wystawców, a także około 30 tysięcy odwiedzających. Piąta edycja odbędzie się na powierzchni wystawienniczej 145 tys. mkw. Oprócz tego, wystartowała platforma sprzedażowa online desho, która uzupełnia i rozwija asortyment targowy, zapraszając do współpracy także producentów, którzy nie znaleźli się w gronie wystawców.

Obecny plan zakłada organizację targów w sześciu halach Ptak Warsaw Expo. W ramach wydarzenia odbędzie się 5 tematycznych imprez targowych: Warsaw Home Furniture (Selected Furniture i Selected Design), Warsaw Home Textile, Warsaw Home Light, Warsaw Home Kitchen oraz Warsaw Home Build dla wystawców z branży budowlanej, wykończeniowej, a także łazienkowej i instalacyjnej.

Warsaw Home & Contract 2021 to również powrót wystawy IDEAS, która zadebiutowała podczas ostatniej edycji w 2019 roku. Odbywająca się pod patronatem Kasi Ptak, ponownie zaprezentuje koncepty obiecujących architektów i projektantów, którzy zyskają szansę na nawiązanie relacji biznesowych oraz rozwój kariery. Ostatnim wydarzeniem towarzyszącym będzie Poland Design Festival, którego celem jest promocja polskiego designu.

 

Data publikacji: 23.09.2021
Przeczytaj również

Targi:
Targi imm cologne pod hasłem: Inspiracja, innowacja, projektowanie wnętrz w najczystszej formie
W dniach 17–23 stycznia 2022 r. w Kolonii swoje drzwi otworzą targi imm cologne, jedno z pierwszych po pandemicznych ograniczeniach tak duże wydarzenie na żywo w branży… więcej »
Targi:
Domotex w styczniu odwołany. Organizatorzy szukają nowego terminu
Deutsche Messe odwołują zaplanowaną na styczeń 2022 edycję targów dywanów i pokryć podłogowych Domotex w Hanowerze. Nie oznacza to jednak zupełniej rezygnacji z… więcej »
Targi:
The Inspired Home Show 2022: Innowacje, trendy i nowości w branży artykułów domowych po pandemii
O tym, jak pandemia wpłynęła na sektor artykułów gospodarstwa domowego oraz jakie atrakcje czekają na uczestników targów The Inspired Home Show, które odbędą się w… więcej »