Targi imm cologne pod hasłem: Inspiracja, innowacja, projektowanie wnętrz w najczystszej formie

fot. imm cologne

W dniach 17–23 stycznia 2022 r. w Kolonii swoje drzwi otworzą targi imm cologne, jedno z pierwszych po pandemicznych ograniczeniach tak duże wydarzenie na żywo w branży wyposażenia wnętrz. Trudno o lepsze miejsce, aby w końcu znów móc zobaczyć najważniejsze marki i twórców, spotkać się ze społecznością oraz odkryć trendy i tematy przyszłości. Na targach imm cologne z pewnością znajdziemy pomysły, inspiracje i innowacje z pierwszej ręki.

Time for Exchange
Motto Time for Exchange (czas na wymianę) oznacza, że nadszedł wreszcie czas, aby spotkać się i wymienić na nowo doświadczeniami – a jednocześnie stworzyć coś nowego, co nadal będzie przypominać targi imm cologne. W efekcie powstał format, który łączy klasyczne targi z cyfrowymi pomysłami, tworząc tym samym unikalną koncepcję.

Wydarzenie na żywo na rozpoczęcie roku
Głównym punktem targów pozostaje wydarzenie na żywo na początku roku. Zapoznanie się z nowymi pomysłami, doświadczenie innowacji na miejscu i spotkania z dawnymi znajomymi oraz poznawanie nowych ludzi – nic nie zastąpi tego również w przyszłości. Kolonia jest do tego idealnym miejscem również w 2022 roku: organizatorzy spodziewają się 600 wystawców, z czego 74 proc. z zagranicy. Po ponownym otwarciu, po przerwie spowodowanej koronawirusem, targi imm cologne będą, według organizatorów, największymi targami wyposażenia wnętrz w Europie.

Oczywiście na tym międzynarodowym spotkaniu branżowym prezentowane są nie tylko aktualne innowacje i najnowsze pomysły ze świata wyposażenia wnętrz. Najważniejsze marki i projektanci przedstawiają w Kolonii swoją wizję jutra – i wspólnie z odwiedzającymi wyznaczają kierunek najważniejszych trendów w wyposażeniu wnętrz na najbliższe miesiące.

Dużo więcej niż tylko targi
Drugie, nowe oblicze targów imm cologne nosi nazwę „imm cologne 365”. Połączenie sieci biznesowej ambista z platformą merytoryczną „the magazine by imm cologne” jest wyjątkowe dla tej branży i oferuje środowisku architektów wnętrz całoroczny dostęp do zagadnień biznesowych, networking i inspirację daleko wykraczającą poza ofertę na targach.

Wszystkie informacje i bilety na targi imm cologne 2022 są dostępne na stronie imm-cologne.com.

Data publikacji: 23.11.2021
Przeczytaj również

Targi:
Wiosenna edycja targów meblowych imm w Kolonii tuż, tuż
W dniach 4-7 czerwca 2023 światowa branża wyposażenia wnętrz spotka się na targach meblowych imm Spring Edition w Kolonii. Nowa koncepcja wystwiennicza Pure Galleries sprawi,… więcej »
Targi:
ITMA 2023: Dokąd zmierza transformacja przemysłu tekstylnego
Od 8 do 14 czerwca 2023 r. w Fiera Milano Rho w Mediolanie będą trwały jedne z największych na świecie targów technologicznych dla przemysłu  lekkiego ITMA 2023. Swoje… więcej »
Targi:
Jak branża ocenia targi Meble Polska 2023? Co mówią wystawcy oraz organizatorzy?
Pod koniec lutego w Poznaniu odbyła się kolejna edycja targów Meble Polska, które są organizowane pod patronatem branżowym Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów… więcej »