Targi imm cologne pod hasłem: Inspiracja, innowacja, projektowanie wnętrz w najczystszej formie

fot. imm cologne

W dniach 17–23 stycznia 2022 r. w Kolonii swoje drzwi otworzą targi imm cologne, jedno z pierwszych po pandemicznych ograniczeniach tak duże wydarzenie na żywo w branży wyposażenia wnętrz. Trudno o lepsze miejsce, aby w końcu znów móc zobaczyć najważniejsze marki i twórców, spotkać się ze społecznością oraz odkryć trendy i tematy przyszłości. Na targach imm cologne z pewnością znajdziemy pomysły, inspiracje i innowacje z pierwszej ręki.

Time for Exchange
Motto Time for Exchange (czas na wymianę) oznacza, że nadszedł wreszcie czas, aby spotkać się i wymienić na nowo doświadczeniami – a jednocześnie stworzyć coś nowego, co nadal będzie przypominać targi imm cologne. W efekcie powstał format, który łączy klasyczne targi z cyfrowymi pomysłami, tworząc tym samym unikalną koncepcję.

Wydarzenie na żywo na rozpoczęcie roku
Głównym punktem targów pozostaje wydarzenie na żywo na początku roku. Zapoznanie się z nowymi pomysłami, doświadczenie innowacji na miejscu i spotkania z dawnymi znajomymi oraz poznawanie nowych ludzi – nic nie zastąpi tego również w przyszłości. Kolonia jest do tego idealnym miejscem również w 2022 roku: organizatorzy spodziewają się 600 wystawców, z czego 74 proc. z zagranicy. Po ponownym otwarciu, po przerwie spowodowanej koronawirusem, targi imm cologne będą, według organizatorów, największymi targami wyposażenia wnętrz w Europie.

Oczywiście na tym międzynarodowym spotkaniu branżowym prezentowane są nie tylko aktualne innowacje i najnowsze pomysły ze świata wyposażenia wnętrz. Najważniejsze marki i projektanci przedstawiają w Kolonii swoją wizję jutra – i wspólnie z odwiedzającymi wyznaczają kierunek najważniejszych trendów w wyposażeniu wnętrz na najbliższe miesiące.

Dużo więcej niż tylko targi
Drugie, nowe oblicze targów imm cologne nosi nazwę „imm cologne 365”. Połączenie sieci biznesowej ambista z platformą merytoryczną „the magazine by imm cologne” jest wyjątkowe dla tej branży i oferuje środowisku architektów wnętrz całoroczny dostęp do zagadnień biznesowych, networking i inspirację daleko wykraczającą poza ofertę na targach.

Wszystkie informacje i bilety na targi imm cologne 2022 są dostępne na stronie imm-cologne.com.

Data publikacji: 23.11.2021
Przeczytaj również

Targi:
Podsumowanie Targów LUBDOM 2024
Dwa dni wypełnione rozmaitymi atrakcjami, wymiana doświadczeń branżowych i godziny inspirujących dyskusji – choć 43. Edycja Targów Budowlanych LUBDOM, towarzysząca im… więcej »
Targi:
Targi LUBDOM w Lublinie oraz Wschodni Kongres Naukowy Designu i Architektury już w kwietniu
Renomowani producenci, znane marki, eksperci budowlani i przedstawiciele branży architektonicznej! Odwiedź największe targi budowlane w regionie! Targi LUBDOM już 13-14… więcej »
Targi:
Targi firmy Eurofirany: nowości, autorskie kolekcje, wspaniała atmosfera
Za nami kolejna edycja targów wewnętrznych firmy Eurofirany, skierowanych do klientów i partnerów biznesowych marki. Była to niepowtarzalna okazja do tego, aby zobaczyć w… więcej »