Niezwykłe stoisko Eurofiran na Warsaw Home&Contract. Gotowe aranżacje wnętrz zachwycały odwiedzających

Targi biznesowe Warsaw Home & Contract to niezwykłe wydarzenie, na którym spotykają się projektanci, architekci, designerzy i pasjonaci modnych, pięknych wnętrz, ale również deweloperzy, właściciele hoteli, restauracji czy przestrzeni publicznych. W tym gronie nie zabrakło również firmy Eurofirany.

Podczas targów, na swoim stoisku Eurofirany zaprezentowały piękne, wysokogatunkowe tkaniny oraz eleganckie, zachwycające swoim oryginalnym wyglądem dodatki do domu. Największym zainteresowaniem cieszyły się unikatowe kolekcje, które powstały z okazji 30-lecia firmy. Stoisko o powierzchni 169 mkw. stało się miejscem, w którym królowały trendy, a estetyka łączyła się z funkcjonalnością. Razem z firmą na targach obecny był także topowy architekt i ambasador marki Eurofirany, Jonatan Kilczewski.

Odwiedzający mieli okazję zobaczyć nie tylko próbki tkanin, ale także gotowe firany i zasłony. W sześciu boksach zaaranżowane zostały wnętrza, które odzwierciedlały najnowsze kolekcje. Wśród zjawiskowych nowości znalazła się designerska ceramika, najmodniejsze narzuty na łóżko i poduszki dekoracyjne. Pojawiły się także oryginalne zegary i efektowne lampy oraz wiele innych dodatków, które swoim wyglądem oczarują każdego entuzjastę i miłośnika pięknych aranżacji.

– Targi były dla nas nie tylko okazją do zaprezentowania najnowszej oferty, ale także do spotkania z architektami, projektantami i pasjonatami z branży. Czuliśmy ogromną satysfakcję, że nasze stoisko przykuwało swoim wyglądem uwagę odwiedzających, a także budziło wiele pozytywnych emocji – podsumowują swoją obecność na targach przedstawiciele Eurofiran.

Zdjęcia: Eurofirany

Data publikacji: 23.11.2021
Przeczytaj również

Aktualności:
Targi Christmasworld, Paperworld, Creativeworld i Ambiente
we Frankfurcie odwołane!
Z powodu pogarszającej się sytuacji pandemicznej, wszystkie międzynarodowe imprezy wystawiennicze we Frankfurcie, które były zaplanowane w styczniu i lutym, zostały… więcej »
Aktualności:
E-commerce B2B w branży meblarskiej – zaproszenie na bezpłatny webinar OIGPM
Pandemia sprawiła, że digitalizacja biznesu przyśpieszyła, dotyczy to także sprzedaży business to business. Pod wpływem obostrzeń związanych z Covid-19, jedna trzecia… więcej »
Aktualności:
Targi imm cologne odwołane. Znamy nową datę
Jedna z najważniejszych imprez wystawienniczych w branży wyposażenia wnętrz znowu została przełożona na kolejny rok. Organizatorzy zaplanowanej na styczeń 2022 edycji imm… więcej »