Targi imm cologne 2024: barometr trendów w wyposażeniu wnętrz

W dniach 14–18 stycznia 2024 r. świat projektowania wnętrz zgromadzi się na targach imm cologne. Wydarzenie organizowane w Kolonii po raz kolejny będzie barometrem trendów w wyposażeniu wnętrz i miejscem spotkań całej branży. Po raz pierwszy włączona do powierzchni wystawienniczej hala 1 jest już w całości zarezerwowana przez liderów rynku.

„Jesteśmy zachwyceni dużym zainteresowaniem, jakie widzimy ze strony naszych wystawców na etapie rejestracji na targi imm Cologne 2024. Znakomity poziom rejestracji potwierdza, że ​​nasza nowa koncepcja spotkała się z dobrym przyjęciem. „To pokazuje, że jesteśmy na dobrej drodze, aby w styczniu zorganizować udane wydarzenie” – mówi Bernd Sanden, dyrektor imm cologne.

The Circles: nowa koncepcja nawiązywania kontaktów i inspiracji

Kluczowym czynnikiem wpływającym na ogromny odzew ze strony wystawców jest innowacyjny format targów The Circles, który obejmuje różnorodną gamę treści i platform wydarzeń. W hali 1 koncepcja będzie realizowana w różnych formatach, w tym w Circle Club. Ta wyjątkowa przestrzeń, urządzona w stylu kawiarni, będzie czymś więcej niż tylko miejscem, w którym uczestnicy targów będą mogli delektować się smakowitymi specjałami. Będzie także miejscem realizacji wysokiej jakości programu wydarzeń w zintegrowanym studiu. Koło Instalacyjne w hali 1 będzie tematycznie związane z ideą „Poczucia powierzchni” i będzie częścią kilku instalacji wystawianych przez wybitnych projektantów. W hali 1 odbędzie się także Koło Społeczności, podczas którego kilku wystawców będzie mogło zaprezentować swoje pomysły i innowacje we wspólnych prezentacjach, co czyni ją idealnym miejscem do rozpoczęcia rozmów z partnerami biznesowymi o podobnych poglądach. Format Circles obejmie całe targi i nada halom niepowtarzalny wygląd sprzyjający networkingowi i inspiracji.

Hala 1 jest częścią segmentu Pure, w formacie kolońskim charakteryzującym się ekskluzywnym, wysokiej klasy designem. Pure będzie prezentowany równolegle z dwoma pozostałymi segmentami targów – Światem wnętrz domowych i sekcją Sen. Razem obejmują różnorodne spektrum projektowania wnętrz, z którego słynie Kolonia. Segmenty Dom i Sen również cieszą się rosnącą liczbą rejestracji. Przy tak wysokim zainteresowaniu targi IMM Cologne 2024 będą wyjątkowym wydarzeniem.

Koelnmesse – Globalna inspiracja dla przestrzeni mieszkalnych, kontraktowych i publicznych
Koelnmesse jest wiodącym na świecie organizatorem targów w obszarach mieszkalnych, kontraktowych i przestrzeni publicznych.

Więcej na stronie targów: www.imm-cologne.com

Data publikacji: 24.10.2023
Przeczytaj również

Targi:
The Inspired Home Show: pełen przegląd branży artykułów gospodarstwa domowego
 W marcu 2024 r. odbędzie się kolejna edycja targów artykułów gospodarstwa domowego The Inspired Home Show w Chicago. O przyszłorocznej imprezie opowiada nam Derek Miller,… więcej »
Targi:
Targi RetailShow 2023: wszystko dla sklepów i sieci handlowych
Międzynarodowe Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow odbędą się 22-23 listopada br.  w Centrum EXPO XXI w Warszawie. To najważniejsze wydarzenie sektora retail w Europie… więcej »
Targi:
The Inspired Home Show 2024: najnowsze kolekcje oraz przegląd trendów w branży artykułów domowych
17-19 marca 2024 r. w Chicago odbędzie się The Inspired Home Show, jedna z najważniejszych międzynarodowych imprez wystawienniczych dla branży artykułów domowych.… więcej »