Targi imm cologne 2024: barometr trendów w wyposażeniu wnętrz

W dniach 14–18 stycznia 2024 r. świat projektowania wnętrz zgromadzi się na targach imm cologne. Wydarzenie organizowane w Kolonii po raz kolejny będzie barometrem trendów w wyposażeniu wnętrz i miejscem spotkań całej branży. Po raz pierwszy włączona do powierzchni wystawienniczej hala 1 jest już w całości zarezerwowana przez liderów rynku.

„Jesteśmy zachwyceni dużym zainteresowaniem, jakie widzimy ze strony naszych wystawców na etapie rejestracji na targi imm Cologne 2024. Znakomity poziom rejestracji potwierdza, że ​​nasza nowa koncepcja spotkała się z dobrym przyjęciem. „To pokazuje, że jesteśmy na dobrej drodze, aby w styczniu zorganizować udane wydarzenie” – mówi Bernd Sanden, dyrektor imm cologne.

The Circles: nowa koncepcja nawiązywania kontaktów i inspiracji

Kluczowym czynnikiem wpływającym na ogromny odzew ze strony wystawców jest innowacyjny format targów The Circles, który obejmuje różnorodną gamę treści i platform wydarzeń. W hali 1 koncepcja będzie realizowana w różnych formatach, w tym w Circle Club. Ta wyjątkowa przestrzeń, urządzona w stylu kawiarni, będzie czymś więcej niż tylko miejscem, w którym uczestnicy targów będą mogli delektować się smakowitymi specjałami. Będzie także miejscem realizacji wysokiej jakości programu wydarzeń w zintegrowanym studiu. Koło Instalacyjne w hali 1 będzie tematycznie związane z ideą „Poczucia powierzchni” i będzie częścią kilku instalacji wystawianych przez wybitnych projektantów. W hali 1 odbędzie się także Koło Społeczności, podczas którego kilku wystawców będzie mogło zaprezentować swoje pomysły i innowacje we wspólnych prezentacjach, co czyni ją idealnym miejscem do rozpoczęcia rozmów z partnerami biznesowymi o podobnych poglądach. Format Circles obejmie całe targi i nada halom niepowtarzalny wygląd sprzyjający networkingowi i inspiracji.

Hala 1 jest częścią segmentu Pure, w formacie kolońskim charakteryzującym się ekskluzywnym, wysokiej klasy designem. Pure będzie prezentowany równolegle z dwoma pozostałymi segmentami targów – Światem wnętrz domowych i sekcją Sen. Razem obejmują różnorodne spektrum projektowania wnętrz, z którego słynie Kolonia. Segmenty Dom i Sen również cieszą się rosnącą liczbą rejestracji. Przy tak wysokim zainteresowaniu targi IMM Cologne 2024 będą wyjątkowym wydarzeniem.

Koelnmesse – Globalna inspiracja dla przestrzeni mieszkalnych, kontraktowych i publicznych
Koelnmesse jest wiodącym na świecie organizatorem targów w obszarach mieszkalnych, kontraktowych i przestrzeni publicznych.

Więcej na stronie targów: www.imm-cologne.com

Data publikacji: 24.10.2023
Przeczytaj również

Targi:
Podsumowanie Targów LUBDOM 2024
Dwa dni wypełnione rozmaitymi atrakcjami, wymiana doświadczeń branżowych i godziny inspirujących dyskusji – choć 43. Edycja Targów Budowlanych LUBDOM, towarzysząca im… więcej »
Targi:
Targi LUBDOM w Lublinie oraz Wschodni Kongres Naukowy Designu i Architektury już w kwietniu
Renomowani producenci, znane marki, eksperci budowlani i przedstawiciele branży architektonicznej! Odwiedź największe targi budowlane w regionie! Targi LUBDOM już 13-14… więcej »
Targi:
Targi firmy Eurofirany: nowości, autorskie kolekcje, wspaniała atmosfera
Za nami kolejna edycja targów wewnętrznych firmy Eurofirany, skierowanych do klientów i partnerów biznesowych marki. Była to niepowtarzalna okazja do tego, aby zobaczyć w… więcej »