Bogactwo inspiracji i tendencje w designie na targach LUBDOM

W dniach 2-4 października odbędą się targi LUBDOM oraz Lubelski Kongres Designu i Architektury. Będzie można zapoznać się z ciekawą ofertą nowości dla domu oraz wziąć udział w interesujących prelekcjach, w tym wykładach Jerzego Osiki o trendach wnętrzarskich i marketingu wystawienniczym. Gościem specjalnym kongresu będzie Tomasz Pągowski. Na terenie Targów Lublin na uczestników będą również czekały pokazy fachowców, najnowsze technologie, smart home, wyposażenie wnętrz i oświetlenie.

 Dla kogo Targi LUBDOM?

 Szeroka oferta wystawców jubileuszowej edycji Targów LUBDOM w pełni usatysfakcjonuje nie tylko tych, którzy planują remont mieszkania i jego aranżację, ale także tych, którzy planują budowę domu od podstaw. Swoje usługi zaprezentują renomowani krajowi przedsiębiorcy z branży budowlanej, którzy posiadają w swojej ofercie wysokiej jakości produkty. Wśród wystawców znajdą się m.in. dostawcy materiałów i chemii budowlanej, stolarki drzwiowej i okiennej, systemów wykończeniowych, wszelkich instalacji czy dachów. Nie zabraknie też nowoczesnych rozwiązań dotyczących budownictwa pasywnego i ekologicznego, a także tematyki domu inteligentnego. Wystawcy zaprezentują także różnorodne systemy grzewcze i kominki, a także systemy związane z bezpieczeństwem naszego domu oraz innowacjami w budownictwie.

Wielbiciele ogrodów znajdą na targach ofertę architektury ogrodowej. Szeroki asortyment zaprezentują również firmy z branży wnętrzarskiej m.in. wykonawcy podłóg, producenci armatury, mebli dla domu i biura, oświetlenia, drzwi, szerokiej gamy dekoracji czy tekstyliów. Będzie to możliwość nie tylko inspiracji nowoczesnymi trendami, ale także możliwość nawiązania kontaktów z projektantami, którzy pozwolą nam na zaaranżowanie swojej przestrzeni. Targi LUBDOM od wielu lat inspirują, a od roku są także miejscem spotkania i wymiany doświadczeń projektantów, designerów i architektów, dlatego też warto wybrać się na…

II Lubelski Kongres Designu i Architektury z gościem specjalnym – Tomaszem Pągowskim

Kongres to unikatowa inicjatywa współtworzona przez wiele podmiotów: projektantów, architektów, trenerów, instytucji branżowych i firm komercyjnych. Łączy je jeden cel: stworzenie wydarzenia skupiającego w jednym miejscu wszystkich, którzy są związani ze wzornictwem,  projektowaniem czy architekturą. Jest to zdecydowanie obowiązkowy punkt w marcowym kalendarzu każdego lubelskiego architekta i projektanta!

W ciągu dwóch dni (3-4 października) uczestnicy kongresu będą mogli wziąć udział w warsztatach, spotkaniach i debatach, które nie tylko pozwolą im na nieustanny rozwój, ale także możliwość kooperacji i tworzenia nieszablonowych projektów. Jerzy Osika – wykładowca i trener w zakresie sprzedaży, marketingu, zarządzania, visual merchandisingu i trendów konsumenckich – opowie pierwszego dnia kongresu o nowościach w wyposażeniu wnętrz na sezon jesień/zimna 2020/2021 według nowojorskiej agencji Fashion Snoops oraz o tym jak przygotować stoisko targowe, które przyczyni się do wzrostu sprzedaży. Nie zabraknie także warsztatów dla przedsiębiorców, pracowników obsługi klienta, sprzedawców czy studentów o efektywnej komunikacji interpersonalnej, które poprowadzi Monika Borowska – projektant wnętrz, właściciel firmy Aura Monika Borowska.

Gościem Specjalnym Kongresu będzie Tomasz Pągowski – projektant wnętrz z ponad 20 letnim doświadczeniem, konstruktor, pasjonat drewna, charyzmatyczny prowadzący programy telewizyjne: „Projekt LOKALny”, „Remont w 48h”, „Bitwa o Dom” oraz Dyrektor kreatywny agencji IMATHOME. Podczas Kongresu Tomasz Pągowski opowie o eko-świadomości w trendach wnętrzarskich na 2020 rok. Będzie to także niepowtarzalna okazja, aby spotkać się z Tomaszem Pągowskim i zainspirować się z nim w swoich działaniach wnętrzarskich! A wszystko to w specjalnie urządzonej strefie. Gość Specjalny weźmie także udział w debacie „Po co nam design?”. A wszystko to już w sobotę  – 3 października.

Spotkanie branży obróbki drewna i metali – Targi Obróbki Drewna i Metalu LUBDREW & METALL

Wspólnie z Targami LUBDOM odbędą się Targi Obróbki Drewna i Metalu LUBDREW & METALL – jedyne specjalistyczne wydarzenie we Wschodniej Polsce kierowane do przedstawicieli branży drzewnej i obróbki metali. LUBDREW & METALL to obowiązkowa pozycja w kalendarzu właścicieli i pracowników zakładów stolarskich i parkieciarskich, tartaków, składów drewna,  producentów mebli oraz wszystkich podmiotów zajmujących się obróbką drewna, a także dla przedstawicieli wszystkich kluczowych sektorów przemysłu oraz korporacji (motoryzacyjnych, maszynowych, transportowych, specjalistycznych). Trwające 3 dni wydarzenie stwarza szerokie możliwości nawiązania kontaktów biznesowych, wymiany doświadczeń i informacji, a przede wszystkim daje szansę na sprawdzenie maszyn podczas ich pracy. Wstęp dla przedstawicieli branży jest bezpłatny po rejestracji za pośrednictwem strony internetowej: bit.ly/Lubdrew_rejestracja.

Uroczyste otwarcie jubileuszowej edycji Targów LUBDOM oraz Targów Obróbki Drewna i Metalu LUBDREW & METALL odbędzie się w piątek (2 października 2020 r.) o godzinie 13:00. W piątek na Targi LUBDOM obowiązuje wstęp wolny po wcześniejszej rejestracji internetowej: bit.ly/2Eg6qJE. Natomiast w na sobotę i niedzielę obowiązują bilety, które można zakupić w serwisie  ToBilet.pl: bit.ly/32easew

Więcej informacji na: www.lubdom.targi.lublin.pl

Targi Lublin S.A.

Lublin, ul. Dworcowa 11

2 października 2020                        godz. 12.00 – 17.00         PIĄTEK WSTĘP WOLNY!

3 października 2020                        godz. 10.00 – 17.00

4 października 2020                        godz. 10.00 – 17.00

Data publikacji: 27.09.2020
Przeczytaj również

Targi:
Meble Polska Edycja Specjalna: otwarcie platformy dla uczestników VIP
Już od 3 maja pierwsi uczestnicy mogą przeglądać profile wystawców edycji specjalnej Meble Polska i umawiać się z nimi na spotkania. Od tego dnia platforma online, na… więcej »
Targi:
Meble Polska 2021 – poznaj program wydarzeń
W tym roku poznańskie targi branży meblowej i wyposażenia wnętrz odbędą się w formule online. Organizatorzy Mebli Polska postawili na bogaty program, w ramach którego… więcej »
Targi:
The Inspired Home Show w Chicago ponownie przełożone
Targi wyposażenia wnętrz, organizowane w Chicago przez International Housewares Association (IHA), zostały znowu przesunięte ze względu na pandemię i ograniczenia w… więcej »