Heimtextil, Ambiente, Christmasworld i Paperworld przesunięte

fot. Ambiente

Z uwagi na utrzymującą się pandemię organizator targów Messe Frankfurt podjął decyzję o przesunięciu imprez wystawienniczych, które planowo miały się odbyć w styczniu i lutym 2021 – Heimtextil, Christmasworld, Paperworld, Ambiente – na drugi kwartał 2021.

Harmonogram Q2 2021:

– targi tekstyliów domowych Heimtextil odbędą się równolegle z targami tkanin i technologii dla przemysłu lekkiego Techtextextil i Texprocess  4-7 maja 2021

– specjalna, jednorazowa edycja Ambiente, Chritmasworld i Paperworld pod nazwą International Consumer Goods Show – Special Edition zaplanowana jest w terminie 17-20 kwietnia 2021. Dla chętnych, którzy zdecydują się na udział on-line będzie uruchomiona platforma online: Consumer Goods Digital Days

– Targi Creativeworld obędą się  wyłącznie w formacie targów online

ISH zapolanowano w terminie 22 -26 marca 2021 wyłącznie w formacie targów online

 

Data publikacji: 26.09.2020
Przeczytaj również

Targi:
Bogactwo inspiracji i tendencje w designie na targach LUBDOM
W dniach 2-4 października odbędą się targi LUBDOM oraz Lubelski Kongres Designu i Architektury. Będzie można zapoznać się z ciekawą ofertą nowości dla domu oraz wziąć… więcej »
Targi:
Domotex: nowy majowy termin
Targi dywanów i wykładzin podłogowych w Hannoverze zostały kolejny raz przesunięte. Organizatorzy wyznaczyli termin na 18-20 maja 2021 roku, dwa dni później niż… więcej »
Targi:
Targi Warsaw Home przełożone na 2021
W związku ze światową pandemią COVID-2019 organizatorzy targów wyposażenia wnętrz Warsaw Home & Contract oraz Warsaw Build przesunęli termin imprez na 27 – 30… więcej »