Heimtextil, Ambiente, Christmasworld i Paperworld przesunięte

fot. Ambiente

Z uwagi na utrzymującą się pandemię organizator targów Messe Frankfurt podjął decyzję o przesunięciu imprez wystawienniczych, które planowo miały się odbyć w styczniu i lutym 2021 – Heimtextil, Christmasworld, Paperworld, Ambiente – na drugi kwartał 2021.

Harmonogram Q2 2021:

– targi tekstyliów domowych Heimtextil odbędą się równolegle z targami tkanin i technologii dla przemysłu lekkiego Techtextextil i Texprocess  4-7 maja 2021

– specjalna, jednorazowa edycja Ambiente, Chritmasworld i Paperworld pod nazwą International Consumer Goods Show – Special Edition zaplanowana jest w terminie 17-20 kwietnia 2021. Dla chętnych, którzy zdecydują się na udział on-line będzie uruchomiona platforma online: Consumer Goods Digital Days

– Targi Creativeworld obędą się  wyłącznie w formacie targów online

ISH zapolanowano w terminie 22 -26 marca 2021 wyłącznie w formacie targów online

 

Data publikacji: 26.09.2020
Przeczytaj również

Targi:
Meble Polska Edycja Specjalna: otwarcie platformy dla uczestników VIP
Już od 3 maja pierwsi uczestnicy mogą przeglądać profile wystawców edycji specjalnej Meble Polska i umawiać się z nimi na spotkania. Od tego dnia platforma online, na… więcej »
Targi:
Meble Polska 2021 – poznaj program wydarzeń
W tym roku poznańskie targi branży meblowej i wyposażenia wnętrz odbędą się w formule online. Organizatorzy Mebli Polska postawili na bogaty program, w ramach którego… więcej »
Targi:
The Inspired Home Show w Chicago ponownie przełożone
Targi wyposażenia wnętrz, organizowane w Chicago przez International Housewares Association (IHA), zostały znowu przesunięte ze względu na pandemię i ograniczenia w… więcej »