Targi Światło 2019

W dniach 13 – 15 marca w Warszawie, na terenie EXPO XXI, odbędzie się 27. edycja Międzynarodowych Targów Światło. Uczestnicy będą mogli poznać nowe technologie i rozwiązania w dziedzinie oświetlenia oraz wziąć udział w towarzyszących targom szkoleniach, warsztatach i konferencjach. 

Targi Światło 2019 będą miały charakter szkoleniowo-wystawowy. W ramach wydarzenia odbędą się m.in.:

– konferencja technologia LED i OLED;

– szkolenie dla przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego;

– seminarium dotyczące oświetlenia drogowego;

– warsztaty z zakresu pomiarów fotometrycznych układów LEDowych;

– warsztaty dla architektów w ramach strefy Wnętrze Otwarte pod patronatem Justyny Smolec.

Wykłady będą prowadzone zarówno przez dużych graczy rynkowych, jak i mniejsze firmy posiadające innowacyjne rozwiązania. W programie targów znajdą się również pokazy i konkursy dla wystawców i odwiedzających.

Odwiedzający targów to przede wszystkim architekci i projektanci, osoby odpowiadające za inwestycje w budownictwie przemysłowym i biurowym, osoby odpowiedzialne za inwestycje publiczne i samorządowe, deweloperzy, inwestorzy, producenci opraw i systemów LEDowych oraz wyższa kadra dozoru technicznego.

Równolegle do Targów Światło 2019 odbędą się Targi Elektrotechnika oraz Wystawa Teletechnika.

Szczegółowe informacje na temat nadchodzącej edycji można uzyskać na stronie internetowej targów www.lightfair.pl, kontakt: info@lightfair.pl.

Data publikacji: 11.01.2019
Przeczytaj również

Targi:
Nowy projekt targów wnętrzarskich w Mediolanie
13-16 września na terenach Fiera Milano (Rho) po raz pierwszy odbędą się targi wyposażenia domu i przestrzeni wokół niego Homi Outdoor Home&Dehor. Nowy projekt… więcej »
Targi:
15. Interior Design Forum już we wrześniu
5 września w Warszawie odbędzie się jubileuszowa, piętnasta edycja Interior Design Forum – jedynych targów w naszym kraju poświęconych wyłącznie tekstyliom domowym i… więcej »
Targi:
Najlepsi wystawcy zaczynają od „dlaczego”
Realizacja celów jest miernikiem naszych osiągnięć. Czy można je zrealizować, gdy się ich nie zna? Jakie cele możesz osiągnąć wystawiając się na… więcej »