Targi Światło 2019

W dniach 13 – 15 marca w Warszawie, na terenie EXPO XXI, odbędzie się 27. edycja Międzynarodowych Targów Światło. Uczestnicy będą mogli poznać nowe technologie i rozwiązania w dziedzinie oświetlenia oraz wziąć udział w towarzyszących targom szkoleniach, warsztatach i konferencjach. 

Targi Światło 2019 będą miały charakter szkoleniowo-wystawowy. W ramach wydarzenia odbędą się m.in.:

– konferencja technologia LED i OLED;

– szkolenie dla przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego;

– seminarium dotyczące oświetlenia drogowego;

– warsztaty z zakresu pomiarów fotometrycznych układów LEDowych;

– warsztaty dla architektów w ramach strefy Wnętrze Otwarte pod patronatem Justyny Smolec.

Wykłady będą prowadzone zarówno przez dużych graczy rynkowych, jak i mniejsze firmy posiadające innowacyjne rozwiązania. W programie targów znajdą się również pokazy i konkursy dla wystawców i odwiedzających.

Odwiedzający targów to przede wszystkim architekci i projektanci, osoby odpowiadające za inwestycje w budownictwie przemysłowym i biurowym, osoby odpowiedzialne za inwestycje publiczne i samorządowe, deweloperzy, inwestorzy, producenci opraw i systemów LEDowych oraz wyższa kadra dozoru technicznego.

Równolegle do Targów Światło 2019 odbędą się Targi Elektrotechnika oraz Wystawa Teletechnika.

Szczegółowe informacje na temat nadchodzącej edycji można uzyskać na stronie internetowej targów www.lightfair.pl, kontakt: info@lightfair.pl.

Data publikacji: 11.01.2019
Przeczytaj również

Targi:
XXVII edycja Międzynarodowych Targów ŚWIATŁO
W dniach 13 – 15 marca 2019 r. odbyła się XXVII edycja Międzynarodowych Targów ŚWIATŁO oraz XVII edycja Międzynarodowych Targów ELEKTROTECHNIKA. Targi objęte były… więcej »
Targi:
Nowe trendy na targach w Chicago
Niedawno zakończone targi International Home + Housewares Show w Chicago mogą pochwalić się kolejnym sukcesem. Na targach zaprezentowało się aż 2025 wystawców z 43… więcej »
Targi:
14. Interior Design Forum: trendy i nowości
28 lutego w Centrum Praskim Koneser w Warszawie miała miejsce kolejna edycja targów tekstyliów domowych i obiektowych Interior Design Forum. Tegoroczne wydarzenie obfitowało w… więcej »