Targi Światło 2019

W dniach 13 – 15 marca w Warszawie, na terenie EXPO XXI, odbędzie się 27. edycja Międzynarodowych Targów Światło. Uczestnicy będą mogli poznać nowe technologie i rozwiązania w dziedzinie oświetlenia oraz wziąć udział w towarzyszących targom szkoleniach, warsztatach i konferencjach. 

Targi Światło 2019 będą miały charakter szkoleniowo-wystawowy. W ramach wydarzenia odbędą się m.in.:

– konferencja technologia LED i OLED;

– szkolenie dla przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego;

– seminarium dotyczące oświetlenia drogowego;

– warsztaty z zakresu pomiarów fotometrycznych układów LEDowych;

– warsztaty dla architektów w ramach strefy Wnętrze Otwarte pod patronatem Justyny Smolec.

Wykłady będą prowadzone zarówno przez dużych graczy rynkowych, jak i mniejsze firmy posiadające innowacyjne rozwiązania. W programie targów znajdą się również pokazy i konkursy dla wystawców i odwiedzających.

Odwiedzający targów to przede wszystkim architekci i projektanci, osoby odpowiadające za inwestycje w budownictwie przemysłowym i biurowym, osoby odpowiedzialne za inwestycje publiczne i samorządowe, deweloperzy, inwestorzy, producenci opraw i systemów LEDowych oraz wyższa kadra dozoru technicznego.

Równolegle do Targów Światło 2019 odbędą się Targi Elektrotechnika oraz Wystawa Teletechnika.

Szczegółowe informacje na temat nadchodzącej edycji można uzyskać na stronie internetowej targów www.lightfair.pl, kontakt: info@lightfair.pl.

Data publikacji: 11.01.2019
Przeczytaj również

Targi:
Najnowsze trendy na Targach EuroGastro i WorldHotel
Tegoroczna edycja targów EuroGastro i WorldHotel będzie obfitować w atrakcyjne nowości. Zmienia się nie tylko lokalizacja, ale również program imprez towarzyszących,… więcej »
Targi:
Wszystko o podłogach w Hanowerze
Na ogromną dawkę inspiracji mogą liczyć profesjonaliści wybierający się na targi Domotex, które rozpoczną się już jutro, 11 stycznia 2019 r. w Hanowerze.… więcej »
Targi:
Międzynarodowe święto tekstyliów
W największych na świecie targach tkanin do domu i obiektów użyteczności publicznej Heimtextil 2019 wezmą udział polscy liderzy tej branży. Wystawców z naszego kraju… więcej »