Targi Światło 2019

W dniach 13 – 15 marca w Warszawie, na terenie EXPO XXI, odbędzie się 27. edycja Międzynarodowych Targów Światło. Uczestnicy będą mogli poznać nowe technologie i rozwiązania w dziedzinie oświetlenia oraz wziąć udział w towarzyszących targom szkoleniach, warsztatach i konferencjach. 

Targi Światło 2019 będą miały charakter szkoleniowo-wystawowy. W ramach wydarzenia odbędą się m.in.:

– konferencja technologia LED i OLED;

– szkolenie dla przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego;

– seminarium dotyczące oświetlenia drogowego;

– warsztaty z zakresu pomiarów fotometrycznych układów LEDowych;

– warsztaty dla architektów w ramach strefy Wnętrze Otwarte pod patronatem Justyny Smolec.

Wykłady będą prowadzone zarówno przez dużych graczy rynkowych, jak i mniejsze firmy posiadające innowacyjne rozwiązania. W programie targów znajdą się również pokazy i konkursy dla wystawców i odwiedzających.

Odwiedzający targów to przede wszystkim architekci i projektanci, osoby odpowiadające za inwestycje w budownictwie przemysłowym i biurowym, osoby odpowiedzialne za inwestycje publiczne i samorządowe, deweloperzy, inwestorzy, producenci opraw i systemów LEDowych oraz wyższa kadra dozoru technicznego.

Równolegle do Targów Światło 2019 odbędą się Targi Elektrotechnika oraz Wystawa Teletechnika.

Szczegółowe informacje na temat nadchodzącej edycji można uzyskać na stronie internetowej targów www.lightfair.pl, kontakt: info@lightfair.pl.

Data publikacji: 11.01.2019
Przeczytaj również

Targi:
The Inspired Home Show: pełen przegląd branży artykułów gospodarstwa domowego
 W marcu 2024 r. odbędzie się kolejna edycja targów artykułów gospodarstwa domowego The Inspired Home Show w Chicago. O przyszłorocznej imprezie opowiada nam Derek Miller,… więcej »
Targi:
Targi RetailShow 2023: wszystko dla sklepów i sieci handlowych
Międzynarodowe Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow odbędą się 22-23 listopada br.  w Centrum EXPO XXI w Warszawie. To najważniejsze wydarzenie sektora retail w Europie… więcej »
Targi:
Targi imm cologne 2024: barometr trendów w wyposażeniu wnętrz
W dniach 14–18 stycznia 2024 r. świat projektowania wnętrz zgromadzi się na targach imm cologne. Wydarzenie organizowane w Kolonii po raz kolejny będzie barometrem trendów… więcej »