Zaproszenie na webinar o targach EquipHotel i francuskim rynku HoReCa

Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli zaprasza 14 grudnia na webinar pt. „Targi EquipHotel jako trampolina do kontraktów w HoReKa dla polskiej branży meblarskiej”. Podczas spotkania będzie można również dowiedzieć się, jak wziąć udział w stoisku narodowym organizowanym na tej imprezie.

Jak wskazują organizatorzy webinaru, francuski sektor hoteli i restauracji znajduje się na fali wzrostowej. Dodatkowym bodźcem pobudzającym jego rozwój jest perspektywa zbliżających się podwójnych igrzysk olimpijskich i inwestycji m.in. w doposażenie bazy hotelowej. Prestiżowe targi EquipHotel to skuteczny sposób, aby zapoznać francuskich kontrahentów z ofertą polskiej branży meblowej.

Webinar odbędzie się 14.12.2023 r. o godz. 10.00. Dokładna agenda spotkania poniżej:

Część I (w języku polskim)

– Projekt stoiska narodowego i rekrutacja

– Oferta PAIH dla firm uczestniczących w targach

– Informacje o rynku HoReKa we Francji

– Proponowane szkolenia z przygotowania do targów dla uczestników grupowych i indywidualnych

– Doświadczenia polskich producentów współpracujących z tym sektorem – świadectwo przedsiębiorcy

Poprowadzi: PAIH Agnieszka Bonnefoy i Iwona Mikulska – PAIH – Zagraniczne Biura Handlowe w Paryżu

– Kilka słów o wieloletnim doświadczeniu wspierania polskich dostawców na targach EquipHotel

– Rola Eurobisness Haller w naborze na targi

Poprowadzi: Eurobisness Haller – Barbara Haller de Hallenburg 

Część II (w języku angielskim)

– O targach EquipHotel : dlaczego warto uczestniczyć w tych targach, przekrój wizytujących, oferta organizatora i  jak skutecznie zaplanować swoje uczestnictwo.

Poprowadzi: Armelle Guillot, Dyrektor Handlowy targów EquipHotel, Rim Belgacem ds. Kluczowych Klientów Międzynarodowych targów EquipHotel

Część III

– Sesja pytań i odpowiedzi

Zgłoszenia prosimy przesyłać do: Joanny Gruszczyńskiej, joanna.gruszczynska@oigpm.org.pl oraz Pauliny Świeżek, paulina.swiezek@oigpm.org.pl do 13 grudnia 2023 roku.

Spotkanie odbędzie się w formie telekonferencji z pomocą narzędzia zoom.us. Dostęp tylko dla osób zapisanych – poprzez udostępniony po rejestracji link.

Data publikacji: 7.12.2023
Przeczytaj również

Aktualności:
Poznaj program Home & Garden Congress i zdobądź bezpłatną wejściówkę!
Już 13 marca będzie można dowiedzieć się, jak zwiększyć sprzedaż internetową artykułów z branży dom i ogród w kraju i za granicą. Na całodniowym wydarzeniu Home… więcej »
Aktualności:
Home & Garden Congress: Jak zwiększysz sprzedaż przez internet artykułów z branży dom i ogród
13 marca w Warszawie odbędzie się Home & Garden Congress. To wydarzenie konferencyjne dla firm, które chcą zwiększyć swoją e-sprzedaż zarówno na rynku krajowym, jak… więcej »
Szkolenia i konferencje:
Jak zwiększysz sprzedaż w swoim sklepie meblowym
22 lutego, podczas targów Meble Polska w Poznaniu, będzie można wziąć udział w wykładach Jerzego Osiki dedykowanych handlowi w branży meblowej. Prelekcje organizowane… więcej »