Ruszyła rejestracja na Cross-Border E-commerce! Dowiedz się, jak zwiększyć e-sprzedaż za granicą!

Można już rejestrować się na konferencję Cross-Border E-commerce, która odbędzie się 16 maja 2024 r. w Warszawie. To wydarzenie dla przedsiębiorstw, które chcą zwiększyć obecność na rynkach zagranicznych poprzez rozwój sprzedaży on-line.  Udział dla firm, które mają sklepy internetowe jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona, warto więc zarejestrować się już teraz.

Konferencja Cross-Border E-commerce będzie poświęcona handlowi transgranicznemu. Uczestnicząc w interesujących wykładach i panelach dyskusyjnych dowiesz się, jak wykorzystać handel internetowy do zdobycia nowych rynków i rozwoju działalności na skalę międzynarodową. Konferencji będzie towarzyszyła strefa wystawiennicza ze stoiskami firm, które wspierają e-commerce na rynkach zagranicznych, dzięki czemu będziesz mógł dowiedzieć się, z jakich narzędzi może skorzystać Twoja firma, aby efektywnie prowadzić e-sprzedaż za granicą. Oprócz tego, na stoiskach specjaliści skonsultują Twój indywidualny przypadek biznesowy i dopasują do niego najbardziej skuteczną strategię. Będziesz mieć również okazję, aby nawiązać nowe kontakty i wymienić się doświadczeniami z reprezentantami innych sklepów internetowych podczas przerw networkingowych.

Dzięki udziałowi w Cross-Border E-commerce:

  1. Stworzysz skuteczną strategię cross-border e-commerce.
  2. Poznasz specyfikę sprzedaży internetowej na poszczególnych, zagranicznych rynkach.
  3. Dopasujesz doświadczenie zakupowe do oczekiwań klientów w danym kraju.
  4. Nawiążesz współpracę z partnerami, którzy pomogą Ci odnieść sukces na danym rynku (począwszy od efektywnej komunikacji z klientami, przez sprawną logistykę po optymalną obsługę zwrotów).
  5. Zyskasz inspiracje poznając historie sukcesu różnych marek na międzynarodowych rynkach.
  6. Wymienisz się doświadczeniami z innymi e-sklepami – uczestnikami Konferencji.

Konferencja jest adresowana zwłaszcza do dyrektorów i specjalistów e-commerce, menedżerów eksportu, sprzedaży i marketingu, oraz prezesów i właścicieli firm sprzedających online na rynkach zagranicznych. To doskonała okazja do zdobycia wiedzy, nawiązania kontaktów oraz rozwoju Twojego biznesu na międzynarodowym rynku.

Zarejestruj się już dziś na konferencję Cross-Border E-commerce i otwórz nowe możliwości dla swojego biznesu!


Więcej informacji, rejestracja na 

https://www.crossborder.edu.pl/

Rejestracja także na:

https://app.evenea.pl/event/cross-border-ecommerce/

Data publikacji: 2.04.2024
Przeczytaj również

Aktualności:
Cross-Border E-commerce: Nowe możliwości dla polskich firm na rynkach zagranicznych
16 maja 2024 r. w Warszawie odbędzie konferencja Cross-Border E-commerce. Wydarzenie jest skierowane do przedsiębiorstw, które chcą rozwijać swoją obecność na… więcej »
Aktualności:
Udany debiut Home & Garden Congress.
Branża Dom i Ogród stawia na rozwój e-commerce
13 marca 2024 w hotelu Sound Garden w Warszawie przedstawiciele firm z branży Dom i Ogród oraz dostawcy nowoczesnych narzędzi i usług z zakresu e-commerce spotkali się na 1.… więcej »
Aktualności:
Poznaj program Home & Garden Congress i zdobądź bezpłatną wejściówkę!
Już 13 marca będzie można dowiedzieć się, jak zwiększyć sprzedaż internetową artykułów z branży dom i ogród w kraju i za granicą. Na całodniowym wydarzeniu Home… więcej »