Wzrost cen materiałów do produkcji mebli i inflacja na rynku konsumenckim mebli – bezpłatne webinarium

Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli wraz z B+R Studio Tomasz Wiktorski zaprasza na bezpłatne webinarium, którego tematem będzie wzrost cen materiałów do produkcji mebli oraz inflacja meblarska na rynku konsumenckim.

Spotkanie odbędzie się w formule online 5 sierpnia 2021 r o godz. 12.00.

Agenda spotkania:

1.    12.00-12.10 – Przywitanie gości – Michał Strzelecki, Dyrektor Biura OIGPM
2.    12.10-12.40 – Wzrost cen materiałów do produkcji mebli – dr Tomasz Wiktorski, B+R Studio
3.    12.40-13.10 – Prezentacja najnowszych wyników inflacji meblarskiej na rynku konsumenckim, powstałych na bazie comiesięcznego badania B+R Studio Tomasz Wiktorski „Wskaźnik Cen Mebli” – dr Tomasz Wiktorski, B+R Studio, Mateusz Strzelczyk B+R Studio
4.    13.10-13.30 – Sprawy inne, wspólna dyskusja

Zgłoszenia prosimy przesyłać do: Pauliny Świeżek, paulina.swiezek@oigpm.org.pl do 4 sierpnia 2021 roku.

Aktualna sytuacja na rynku materiałów do produkcji mebli jest bardzo dynamiczna. Rosnące z miesiąca na miesiąc ceny, problemy z dostępnością spędzają sen z powiek niejednego producenta mebli. Wpływ tego stanu rzeczy uwidacznia się również w cenach mebli na rynku konsumenckim. Zapraszamy do udziału w spotkaniu.

Data publikacji: 2.08.2021
Przeczytaj również

Aktualności:
Poznaj program Home & Garden Congress i zdobądź bezpłatną wejściówkę!
Już 13 marca będzie można dowiedzieć się, jak zwiększyć sprzedaż internetową artykułów z branży dom i ogród w kraju i za granicą. Na całodniowym wydarzeniu Home… więcej »
Aktualności:
Home & Garden Congress: Jak zwiększysz sprzedaż przez internet artykułów z branży dom i ogród
13 marca w Warszawie odbędzie się Home & Garden Congress. To wydarzenie konferencyjne dla firm, które chcą zwiększyć swoją e-sprzedaż zarówno na rynku krajowym, jak… więcej »
Szkolenia i konferencje:
Jak zwiększysz sprzedaż w swoim sklepie meblowym
22 lutego, podczas targów Meble Polska w Poznaniu, będzie można wziąć udział w wykładach Jerzego Osiki dedykowanych handlowi w branży meblowej. Prelekcje organizowane… więcej »