Tekstylia w domu: Pościel idealna na lato

Upały ostatnio dają się nam silnie we znaki. Spanie w wysokich temperaturach także nie należy do najprzyjemniejszych. Czy zatem jest jakiś sposób na bardziej komfortowy sen w upalne dni? Tak – to pościel z tencelu. Poznajcie kolekcję wyjątkowej pościeli, która łączy designerskie piękno i maksimum funkcjonalności.

Tencel – ekologicznie i praktycznie

Tencel to przede wszystkim tkanina przyjazna skórze i środowisku. Produkuje się ją z celulozy drzewnej, a dokładniej z drewna eukaliptusowego. Do produkcji tej ekologicznej tkaniny wykorzystywane są jedynie organiczne substancje. Tencel to materiał, który zachwyca więc nie tylko doskonałymi właściwościami, ale także odpowiada na ekologiczne trendy. Na ostatnich targach wewnętrznych firmy Eurofirany nie mogło zatem zabraknąć tej tkaniny wśród palety nowości.  Najnowsze trendy znalazły więc odzwierciedlenie w pięknej i praktycznej kolekcji pościeli ZOJA.

 

Pościel z tencel’u – sposób na komfortowy sen latem

Pościele z kolekcji ZOJA to przede wszystkim doskonały skład: 60% tencelu i 40% bawełny. Wykonana z naturalnych, celulozowych włókien pościel łączy w sobie zalety bawełny i wiskozy. Pościel w dotyku jest delikatniejsza od jedwabiu, niezwykle przyjemna dla skóry, dlatego będzie doskonałym wyborem dla skóry wrażliwej. Bez obaw mogą korzystać z niej także alergicy. To, co czyni z pościeli ZOJA idealnego towarzysza letnich, ciepłych nocy to doskonała przewiewność. Właściwości regulacji temperatury sprawia, że w każdych warunkach poczujesz się pod tą pościelą znakomicie. Wybór pościeli z kolekcji ZOJA to jednak nie tylko przyjemność dla skóry, ale także dla oczu. Piękne, designerskie wzory, wśród których prym wiodą motywy florystyczne, pięknie udekorują każdą sypialnię – nie tylko latem.

Tekst i zdjęcia: Eurofirany

Data publikacji: 1.07.2021
Przeczytaj również

Nowości:
Świeży powiew piękna – najnowsze kolekcje Eurofiran
Chociaż aura za oknem nie zwiastuje jeszcze wyczekiwanej przez wszystkich wiosny, w Eurofiranach czuć już świeży, wiosenny powiew. Wszystko za sprawą prezentacji najnowszych… więcej »
Nowości:
Fotele wiszące z Indonezji
Fotele wiszące z rękodzielniczych kolekcji Monnarita przenoszą nas w świat relaksu, a przyjemne kołysanie pozwala wyciszyć negatywne emocje. Produkty powstają wyłącznie z… więcej »
Nowości:
Tekstylia domowe oczyszczające powietrze
Firma Eurofirany wprowadziła do oferty fotokatalityczne tkaniny oczyszczające powietrze - Pure Air©. Te nowoczesne tekstylia domowe nie tylko usuwają szkodliwe substancje z… więcej »