Wrześniowe targi w firmie Eurofirany – świat wnętrz po raz kolejny połączył się ze światem mody

W dniach 31.08.-07.09.2023 w siedzibie głównej firmy Eurofirany w Żywcu odbyły się kolejne targi wewnętrzne, w których główną rolę odgrywały dekoracje i dodatki do wnętrz.

W trakcie pięciu dni kontrahenci oraz partnerzy biznesowi mieli okazję zobaczyć cały asortyment dostępny w ofercie. Podczas spotkania na gości jak zwykle czekało mnóstwo wyjątkowych produktów – tysiące metrów przepięknych tkanin, setki zasłon, firan gotowych i tekstyliów, unikatowe dekoracje do domu, a także autorskie kolekcje marki Eurofirany – Limited Collection oraz Terra Collection.

Tym razem firma Eurofirany zabrała swoich gości w niezwykłą podróż, w której świat wyposażenia wnętrz po raz kolejny połączył się ze światem mody. Swoją premierę miała najnowsza kolekcja, stworzona we współpracy ze światowej sławy polską projektantką mody, Ewą Minge. Unikatowe tkaniny oraz eleganckie dekoracje po raz kolejny zaskoczyły miłośników pięknych wnętrz feerią barw i oryginalnością wzorów.

Podczas targów nie zabrakło również gości specjalnych – Ewy Minge oraz ambasadora marki Eurofirany, Jonatana Kilczewskiego, którzy zaszczycili swoją obecnością to wydarzenie.

Wspaniała atmosfera oraz mnóstwo inspiracji, które towarzyszyły gościom podczas targów marki Eurofirany, z pewnością na długo zapadną wszystkim w pamięci.

Data publikacji: 12.09.2023
Przeczytaj również

Targi:
Podsumowanie Targów LUBDOM 2024
Dwa dni wypełnione rozmaitymi atrakcjami, wymiana doświadczeń branżowych i godziny inspirujących dyskusji – choć 43. Edycja Targów Budowlanych LUBDOM, towarzysząca im… więcej »
Targi:
Targi LUBDOM w Lublinie oraz Wschodni Kongres Naukowy Designu i Architektury już w kwietniu
Renomowani producenci, znane marki, eksperci budowlani i przedstawiciele branży architektonicznej! Odwiedź największe targi budowlane w regionie! Targi LUBDOM już 13-14… więcej »
Targi:
Targi firmy Eurofirany: nowości, autorskie kolekcje, wspaniała atmosfera
Za nami kolejna edycja targów wewnętrznych firmy Eurofirany, skierowanych do klientów i partnerów biznesowych marki. Była to niepowtarzalna okazja do tego, aby zobaczyć w… więcej »