Wrześniowe targi w firmie Eurofirany – świat wnętrz po raz kolejny połączył się ze światem mody

W dniach 31.08.-07.09.2023 w siedzibie głównej firmy Eurofirany w Żywcu odbyły się kolejne targi wewnętrzne, w których główną rolę odgrywały dekoracje i dodatki do wnętrz.

W trakcie pięciu dni kontrahenci oraz partnerzy biznesowi mieli okazję zobaczyć cały asortyment dostępny w ofercie. Podczas spotkania na gości jak zwykle czekało mnóstwo wyjątkowych produktów – tysiące metrów przepięknych tkanin, setki zasłon, firan gotowych i tekstyliów, unikatowe dekoracje do domu, a także autorskie kolekcje marki Eurofirany – Limited Collection oraz Terra Collection.

Tym razem firma Eurofirany zabrała swoich gości w niezwykłą podróż, w której świat wyposażenia wnętrz po raz kolejny połączył się ze światem mody. Swoją premierę miała najnowsza kolekcja, stworzona we współpracy ze światowej sławy polską projektantką mody, Ewą Minge. Unikatowe tkaniny oraz eleganckie dekoracje po raz kolejny zaskoczyły miłośników pięknych wnętrz feerią barw i oryginalnością wzorów.

Podczas targów nie zabrakło również gości specjalnych – Ewy Minge oraz ambasadora marki Eurofirany, Jonatana Kilczewskiego, którzy zaszczycili swoją obecnością to wydarzenie.

Wspaniała atmosfera oraz mnóstwo inspiracji, które towarzyszyły gościom podczas targów marki Eurofirany, z pewnością na długo zapadną wszystkim w pamięci.

Data publikacji: 12.09.2023
Przeczytaj również

Targi:
The Inspired Home Show: pełen przegląd branży artykułów gospodarstwa domowego
 W marcu 2024 r. odbędzie się kolejna edycja targów artykułów gospodarstwa domowego The Inspired Home Show w Chicago. O przyszłorocznej imprezie opowiada nam Derek Miller,… więcej »
Targi:
Targi RetailShow 2023: wszystko dla sklepów i sieci handlowych
Międzynarodowe Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow odbędą się 22-23 listopada br.  w Centrum EXPO XXI w Warszawie. To najważniejsze wydarzenie sektora retail w Europie… więcej »
Targi:
Targi imm cologne 2024: barometr trendów w wyposażeniu wnętrz
W dniach 14–18 stycznia 2024 r. świat projektowania wnętrz zgromadzi się na targach imm cologne. Wydarzenie organizowane w Kolonii po raz kolejny będzie barometrem trendów… więcej »