The Inspired Home Show w Chicago:
Zainspiruj się innowacjami w retailu

Targi artykułów gospodarstwa domowego The Inspired Home Show w Chicago to obowiązkowe wydarzenie dla przedstawicieli handlu, którzy chcą nadążać za trendami zarówno w aspekcie zróżnicowanej oferty produktowej, jak i konceptu swoich sklepów.

Jednym ze źródeł inspiracji dla handlu detalicznego na targach The Inspired Home Show jest prezentacja zwycięzców konkursu gia na najlepsze koncepty sklepów z ponad 30 krajów. Ekspozycja finalistów z całego świata została pomyślana w taki sposób, aby podkreślać wprowadzone przez nich innowacje. Na targach będzie można również zapoznać się opiniami ekspertów z jury konkursu gia, którzy przeanalizują najnowsze trendy w handlu oraz udzielą praktycznych wskazówek, jak podnosić atrakcyjność sklepów wyposażenia wnętrz.

Na The Inspired Home Show oczywiście znajdziemy także niezwykłą różnorodność artykułów gospodarstwa domowego oraz będziemy mieli okazję, by skorzystać z wielu wykładów na temat trendów produktowych i biznesowych. Jednak to nie wszystko, ponieważ, oprócz targów, inspiracji retailowych może nam dostarczyć samo Chicago. Miasto jest doskonałym miejscem do zapoznania się z ciekawymi sklepami wnętrzarskimi. Swoje flagowe sklepy mają tu bowiem wiodące sieci handlowe, takie jak Williams Sonoma, Crate and Barrel oraz The Container Store. Odwiedzając je, możemy zainspirować się pomysłami na nowatorski visual merchandising i branding sklepu.

Aby ułatwić zwiedzanie sklepów w Chicago, organizatorzy targów The Inspired Home Show oferują broszury i mapy retailu wnętrzarskiego w Chicago, które pomagają w samodzielnym zwiedzaniu salonów handlowych w centrum miasta. Ponadto oferują odwiedzającym targi bezpłatną wycieczkę Chicago Retail Tour po sklepach znajdujących się poza centrum miasta. Odbywająca się w środę, 20 marca, wycieczka rozpocznie się od bezpłatnego śniadania kontynentalnego i prezentacji na temat handlu w USA. Uczestnicy Chicago Retail Tour zapoznają się z najciekawszymi sklepami z artykułami domowymi, w tym: Best Buy, The Container Store, Crate & Barrel, Target, Walmart, Williams-Sonoma i wiele innych!

Aby dowiedzieć się więcej i zarejestrować się na wycieczkę Chicago Retail Tour, odwiedź stronę:

https://www.theinspiredhomeshow.com/Events/Chicago-Retail-Tour/

Chociaż wycieczka jest bezpłatna, wymagana jest wcześniejsza rejestracja, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

Aby uzyskać więcej informacji na temat The Inspired Home Show 2024 i zarejestrować się na bezpłatne wejściówki, odwiedź TheInspiredHomeShow.com.

Data publikacji: 25.01.2024
Przeczytaj również

Targi:
Targi LUBDOM w Lublinie oraz Wschodni Kongres Naukowy Designu i Architektury już w kwietniu
Renomowani producenci, znane marki, eksperci budowlani i przedstawiciele branży architektonicznej! Odwiedź największe targi budowlane w regionie! Targi LUBDOM już 13-14… więcej »
Targi:
Targi firmy Eurofirany: nowości, autorskie kolekcje, wspaniała atmosfera
Za nami kolejna edycja targów wewnętrznych firmy Eurofirany, skierowanych do klientów i partnerów biznesowych marki. Była to niepowtarzalna okazja do tego, aby zobaczyć w… więcej »
Targi:
Najbardziej międzynarodowe targi mebli w Polsce już za chwilę. Poznaj program towarzyszący
Kupcy z ponad 70 krajów zapowiedzieli swój udział w największych w Europie Środkowo-Wschodniej międzynarodowych kontraktacjach meblowych MEBLE POLSKA. Kolejna edycja tych… więcej »