Wyjazd na targi Heimtextil. Skorzystaj z 200 zł rabatu dla czytelników, zgłoś się do 9 grudnia!

fot. Messe Frankfurt

W dniach 10-13 stycznia zapraszamy do odwiedzenia kolejnej edycji targów Heimtextil we Frankfurtcie nad Menem, najważniejszej imprezie branży tekstyliów, dekoracji ściennych i okien do wnętrz mieszkalnych i obiektów użyteczności publicznej.

Targi wracają w pełnym wymiarze i tradycyjnym terminie sprzed pandemii. Niemal 2 200 wystawców z 50 krajów zaprezentuje tu swoje produkty: tekstylia do salonu, sypialni, kuchni i łazienki, oferta dla hoteli, restauracji i szpitali. W tej liczbie znajdzie się 450 chińskich wystawców.

Po raz pierwszy w hali 4.0 wyodrębniona zostanie przestrzeń z bogatym asortymentem włókien i przędzy do tkanin dekoracyjnych i tapicerskich.

Jak zawsze, targom towarzyszyć będą interesujące eventy: Interior.Architecture.Hospitality; Sleep&More; Future Materials Library 2023; Benefit package Bed’n Excellence; New&Next University Competition. Nie można pominąć również ekspozycji trendów na sezon 2023/2024, jakie będą obowiązywać w dekoracji wnętrz pod hasłem Textiles Matter.

Więcej informacji i wyszukiwarka wystawców na stronie: www.heimtextil.messefrankfurt.com

Z NAMI NA TARGI: Aby ułatwić odwiedzenie targów, Przedstawicielstwo Targów Frankfurt w Polsce przygotowało jak zwykle ofertę wyjazdu z pełnym serwisem: podróż wygodnym autokarem lub przelot PLL LOT, noclegi w 3*hotelu ze śniadaniem pod Frankfurtem, zakwaterowanie w pokoju dwu lub jednoosobowym (za dopłatą), transfery hotel-targi-hotel, karta wstępu, ubezpieczenie na czas podróży i pobytu oraz opiekę doświadczonego pilota.

UWAGA! Przy zgłoszeniu do 9 grudnia, na hasło Promedia czytelnicy otrzymają 200 zł rabatu od osoby od podanych niżej cen.

OFERTA AUTOKAROWA w terminie 8-13 stycznia 2023r., obejmuje 3 dni pobytu na targach i 3 noclegi, w cenie od 1890 zł + 23 % VAT (dopłata za pokój jednoosobowy w cenie od 490 zł + VAT). Trasa z z Warszawy przez Łódź, Częstochowę, Katowice i Wrocław.

OFERTA SAMOLOTOWA w terminie 10-12 stycznia 2023r., obejmuje 3 dni pobytu na targach i 2 noclegi w cenie od 2990 zł + 23 % VAT (dopłata za pokój jednoosobowy w cenie od 350 zł + VAT). Przelot PLL LOT na trasie Warszawa – Frankfurt-Warszawa.

Szczegóły ofert z planami pobytu: TUTAJ
Uwaga! Ilość miejsc na wyjazdy jest ograniczona.

Kontakt w sprawie wyjazdu: tel. +22 4943 201 lub pod adres: dorota.idzikowska@poland.messefrankfurt.com

Z serdecznymi pozdrowienia i nadzieją, że spotkamy się we Frankfurcie,
Przedstawicielstwo Targów Frankfurt w Polsce

Data publikacji: 5.12.2022
Przeczytaj również

Targi:
Najbardziej międzynarodowe targi mebli w Polsce już za chwilę. Poznaj program towarzyszący
Kupcy z ponad 70 krajów zapowiedzieli swój udział w największych w Europie Środkowo-Wschodniej międzynarodowych kontraktacjach meblowych MEBLE POLSKA. Kolejna edycja tych… więcej »
Targi:
Zainspiruj się na targach HOME DECOR 2024
Od 20 do 23 lutego 2024 roku odbędzie się w Poznaniu kolejna edycja biznesowych Targów Wnętrz HOME DECOR. Wydarzenie to co roku odwiedzane jest przez kilkanaście tysięcy… więcej »
Targi:
The Inspired Home Show w Chicago:
Zainspiruj się innowacjami w retailu
Targi artykułów gospodarstwa domowego The Inspired Home Show w Chicago to obowiązkowe wydarzenie dla przedstawicieli handlu, którzy chcą nadążać za trendami zarówno w… więcej »