Messe Frankfurt oferuje Platformę Nextrade

Organizator targów Ambiente i Tendence oferuje nowe narzędzie sprzedaży online dla wystawców.

Koronawirus zmienił nasz świat. Obecna sytuacja szczególnie wpływa na targi, miejsca do networkingu i dokonywania transakcji biznesowych. Messe Frankfurt GmbH, począwszy od marca br., było zmuszone przełożyć, bądź odwołać wiele imprez targowych, zarówno tych organizowanych we Frankfurcie, jak również  tych, które są organizowane pod brandami największych targów frankfurckich w innych krajach.

Nawet po zniesieniu ograniczeń, potencjalni klienci będą mniej podróżować. Producenci muszą zatem rozwinąć cyfrowe alternatywy – ale jakie? Messe Frankfurt daje nowe rozwiązanie sprzedaży online. Już w 2019 roku Messe Frankfurt stworzyło nową platformę B2B dla wystawców  targów konsumpcyjnych Messe Frankfurt. Platforma Nextrade (www.nextrade.market) to prosty w obsłudze, ogólnoświatowy sklep internetowy do zamawiania produktów oferowanych przez wystawców targów Ambiente i Tendence, którzy w 2020 roku mogą bezpłatnie korzystać z tej nowej formy promocji i sprzedaży produktów.

Ta innowacyjna wśród klientów targowych platforma sprzedaży, umożliwi rozszerzenie kontaktów biznesowych nie tylko w trakcie targów, ale przez 365 dni, przez całą dobę.
Jest to doskonałe narzędzie promocji i handlu szczególnie teraz, kiedy światowa gospodarka cierpi ze względu na obowiązujące ograniczenia.

 

Data publikacji: 10.06.2020
Przeczytaj również

Targi:
40. edycja Targów LUBDOM za nami!
Nowoczesne technologie smart home, bogata oferta kominków i systemów grzewczych, domy drewniane, schody, drzwi, okna, przydomowe oczyszczalnie, rośliny ogrodowe, II Lubelski… więcej »
Targi:
Bogactwo inspiracji i tendencje w designie na targach LUBDOM
W dniach 2-4 października odbędą się targi LUBDOM oraz Lubelski Kongres Designu i Architektury. Będzie można zapoznać się z ciekawą ofertą nowości dla domu oraz wziąć… więcej »
Targi:
Heimtextil, Ambiente, Christmasworld i Paperworld przesunięte
Z uwagi na utrzymującą się pandemię organizator targów Messe Frankfurt podjął decyzję o przesunięciu imprez wystawienniczych, które planowo miały się odbyć w styczniu… więcej »