Messe Frankfurt oferuje Platformę Nextrade

Organizator targów Ambiente i Tendence oferuje nowe narzędzie sprzedaży online dla wystawców.

Koronawirus zmienił nasz świat. Obecna sytuacja szczególnie wpływa na targi, miejsca do networkingu i dokonywania transakcji biznesowych. Messe Frankfurt GmbH, począwszy od marca br., było zmuszone przełożyć, bądź odwołać wiele imprez targowych, zarówno tych organizowanych we Frankfurcie, jak również  tych, które są organizowane pod brandami największych targów frankfurckich w innych krajach.

Nawet po zniesieniu ograniczeń, potencjalni klienci będą mniej podróżować. Producenci muszą zatem rozwinąć cyfrowe alternatywy – ale jakie? Messe Frankfurt daje nowe rozwiązanie sprzedaży online. Już w 2019 roku Messe Frankfurt stworzyło nową platformę B2B dla wystawców  targów konsumpcyjnych Messe Frankfurt. Platforma Nextrade (www.nextrade.market) to prosty w obsłudze, ogólnoświatowy sklep internetowy do zamawiania produktów oferowanych przez wystawców targów Ambiente i Tendence, którzy w 2020 roku mogą bezpłatnie korzystać z tej nowej formy promocji i sprzedaży produktów.

Ta innowacyjna wśród klientów targowych platforma sprzedaży, umożliwi rozszerzenie kontaktów biznesowych nie tylko w trakcie targów, ale przez 365 dni, przez całą dobę.
Jest to doskonałe narzędzie promocji i handlu szczególnie teraz, kiedy światowa gospodarka cierpi ze względu na obowiązujące ograniczenia.

 

Data publikacji: 10.06.2020
Przeczytaj również

Targi:
Christmasworld: całoroczna bombka i inne modne dekoracje na 2020
Targi towarów konsumenckich Christmasworld, Paperworld i Creativeworld we Frankfurcie rozpoczęły nowy sezon biznesowy od aktualnych tematów branżowych. 3 051 wystawców z 74… więcej »
Aktualności:
Kolejne targi odwołane przez koronawirusa
Organizatorzy The Inspired Home Show w Chicago odwołali tegoroczną edycję imprezy ze względu na zagrożenie epidemiologiczne. Tym samym amerykańskie targi dołączyły do… więcej »
Targi:
The Inspired Home Show 2020 w Chicago bez sektora azjatyckiego
Z powodu wybuchu epidemii koronawirusa targi  The Inspired Home Show 2020 w Chicago zrezygnowały w tym roku z sektora International Sourcing Expo. Decyzję podjęto po… więcej »