Interior Design Forum: udany jubileusz

1 marca 2017 r. na terenie stadionu PGE Narodowy odbyła się 10. edycja targów branżowych Interior Design Forum, prezentujących ofertę tekstyliów domowych w Polsce. Jubileuszowa odsłona IDF przyciągnęła bardzo dużą liczbę zwiedzających.

Wśród gości targowych dominowali właściciele i przedstawiciele specjalistycznych sklepów, salonów i sieci detalicznych z branży wyposażenia wnętrz, pracowni i salonów dekoracji okien, a także projektanci, dekoratorzy i architekci wnętrz. Pojawili się również producenci mebli tapicerowanych oraz przedstawiciele sektora HoReCa.

Zwiedzający mieli okazję zapoznać się z bogatą ofertą tekstyliów domowych m.in. artykułów do dekoracji okien (firan, zasłon, karniszy, osłon), aranżacji stołu, a także tapet i tkanin obiciowych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się towarzyszące targom wykłady. Wśród tematów znalazły się m.in. trendy w wyposażeniu wnętrz, sekrety skutecznej sprzedaży oraz prezentacje nowych kolekcji wystawców.

Jubileusz to doskonała okazja do podsumowań i podziękowań. Organizator IDF, firma Promedia Jerzy Osika, postanowił więc uhonorować w specjalny sposób wystawców, którzy są najdłużej z Interior Design Forum i współtworzyli imprezę od jej początków. Szczególne podziękowania wraz ze statuetkami przekazano na ręce przedstawicieli firm: Marcin Dekor, Gustav Gerster, MAGdecor Zaopatrzenie Pracowni Dekoratorskich, Dekoma, Deco-Sun, Rad-Pol, Inter Decor Pro,  Ridex Dekoracja, Vadain, Indes Fuggerhaus Textil, ADO Polska, Spagnolo, Margo Textil, Mottivo, Forest Group Polska, Ozlem, Scaglioni.

Ceremonię wręczenia wyróżnień zakończył poczęstunek ogromnym jubileuszowym tortem.

Kolejna edycja Interior Design Forum zaplanowana jest na 12 września 2017 r. jak zwykle w prestiżowej lokalizacji, cenionej przez wystawców i zwiedzających – na terenie stadionu PGE Narodowy.

www.interiordesignforum.pl

www.facebook.com/targitekstyliowdomowych/

Data publikacji: 3.03.2017
Przeczytaj również

Targi:
Wiosenna edycja targów meblowych imm w Kolonii tuż, tuż
W dniach 4-7 czerwca 2023 światowa branża wyposażenia wnętrz spotka się na targach meblowych imm Spring Edition w Kolonii. Nowa koncepcja wystwiennicza Pure Galleries sprawi,… więcej »
Targi:
ITMA 2023: Dokąd zmierza transformacja przemysłu tekstylnego
Od 8 do 14 czerwca 2023 r. w Fiera Milano Rho w Mediolanie będą trwały jedne z największych na świecie targów technologicznych dla przemysłu  lekkiego ITMA 2023. Swoje… więcej »
Targi:
Jak branża ocenia targi Meble Polska 2023? Co mówią wystawcy oraz organizatorzy?
Pod koniec lutego w Poznaniu odbyła się kolejna edycja targów Meble Polska, które są organizowane pod patronatem branżowym Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów… więcej »