Home & Garden Congress: Jak zwiększysz sprzedaż przez internet artykułów z branży dom i ogród

13 marca w Warszawie odbędzie się Home & Garden Congress. To wydarzenie konferencyjne dla firm, które chcą zwiększyć swoją e-sprzedaż zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Kongres poprowadzą specjaliści praktycy, dzięki czemu będzie można zobaczyć, jak najnowsze rozwiązania e-commerce przekładają się na konkretne efekty.

Udział w wydarzeniu pomoże nam lepiej dopasować strategię sprzedaży internetowej do aktualnych wyzwań, a także do oczekiwań klientów. Podczas Home&Garden Congress dowiemy się m.in. jak zbudować najlepsze doświadczenie klienta (od pierwszego kontaktu z e-sklepem, po logistykę i obsługę klienta). Zobaczymy, jak wykorzystać nowoczesne technologie, w tym AI, by zoptymalizować sprzedaż wielokanałową. Sprawdzimy także, jak zwiększyć sprzedaż na rynkach zagranicznych dzięki cross border e-commerce.

Prelegenci pokażą nam między innymi pomysły na wzrost konwersji, a także przykłady narzędzi, które pomagają zwiększyć sprzedaż w e-commerce B2B i B2C.
Kongres będzie również świetną okazją do rozmów i konsultacji z ekspertami oraz rozwijania sieci kontaktów branżowych.

Z udziału w Home & Garden Congress skorzystają najbardziej firmy sprzedające produkty dla domu i ogrodu, które chcą zwiększyć sprzedaż online:

  • mebli,
  • artykułów dekoracyjnych,
  • tekstyliów domowych,
  • AGD,
  • oświetlenia,
  • sprzętu i produktów dla domu i ogrodu.

Data publikacji: 16.02.2024
Przeczytaj również

Aktualności:
Cross-Border E-commerce: Rozwiń e-sprzedaż na rynkach zagranicznych. Ostatnie dni na bezpłatne zgłoszenia!
Już 16 maja firmy zainteresowane rozwojem e-sprzedaży na rynkach zagranicznych będą mogły skorzystać z bezpłatnych wykładów i porad ekspertów podczas konferencji… więcej »
Aktualności:
Udany debiut Home & Garden Congress.
Branża Dom i Ogród stawia na rozwój e-commerce
13 marca 2024 w hotelu Sound Garden w Warszawie przedstawiciele firm z branży Dom i Ogród oraz dostawcy nowoczesnych narzędzi i usług z zakresu e-commerce spotkali się na 1.… więcej »
Aktualności:
Poznaj program Home & Garden Congress i zdobądź bezpłatną wejściówkę!
Już 13 marca będzie można dowiedzieć się, jak zwiększyć sprzedaż internetową artykułów z branży dom i ogród w kraju i za granicą. Na całodniowym wydarzeniu Home… więcej »