Home & Garden Congress: Jak zwiększysz sprzedaż przez internet artykułów z branży dom i ogród

13 marca w Warszawie odbędzie się Home & Garden Congress. To wydarzenie konferencyjne dla firm, które chcą zwiększyć swoją e-sprzedaż zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Kongres poprowadzą specjaliści praktycy, dzięki czemu będzie można zobaczyć, jak najnowsze rozwiązania e-commerce przekładają się na konkretne efekty.

Udział w wydarzeniu pomoże nam lepiej dopasować strategię sprzedaży internetowej do aktualnych wyzwań, a także do oczekiwań klientów. Podczas Home&Garden Congress dowiemy się m.in. jak zbudować najlepsze doświadczenie klienta (od pierwszego kontaktu z e-sklepem, po logistykę i obsługę klienta). Zobaczymy, jak wykorzystać nowoczesne technologie, w tym AI, by zoptymalizować sprzedaż wielokanałową. Sprawdzimy także, jak zwiększyć sprzedaż na rynkach zagranicznych dzięki cross border e-commerce.

Prelegenci pokażą nam między innymi pomysły na wzrost konwersji, a także przykłady narzędzi, które pomagają zwiększyć sprzedaż w e-commerce B2B i B2C.
Kongres będzie również świetną okazją do rozmów i konsultacji z ekspertami oraz rozwijania sieci kontaktów branżowych.

Z udziału w Home & Garden Congress skorzystają najbardziej firmy sprzedające produkty dla domu i ogrodu, które chcą zwiększyć sprzedaż online:

  • mebli,
  • artykułów dekoracyjnych,
  • tekstyliów domowych,
  • AGD,
  • oświetlenia,
  • sprzętu i produktów dla domu i ogrodu.

Data publikacji: 16.02.2024
Przeczytaj również

Aktualności:
Poznaj program Home & Garden Congress i zdobądź bezpłatną wejściówkę!
Już 13 marca będzie można dowiedzieć się, jak zwiększyć sprzedaż internetową artykułów z branży dom i ogród w kraju i za granicą. Na całodniowym wydarzeniu Home… więcej »
Aktualności:
edrone –narzędzie Marketing Automation i CRM dla e-commerce pozyskuje 20 mln inwestycji na rozwój w Polsce i Brazylii
edrone – firma tworząca system Marketing Automation i CRM dedykowany dla e-commerce ogłosiła kolejną rundę finansowania. Fundusze, w tym INventures, Mueller Medien, Atmos… więcej »
Aktualności:
Eurofirany na Warsaw Home&Contract. Nowe kolekcje dla miłośników pięknych wnętrz
Za nami kolejne ważne wydarzenie w branży home&decor. Targi biznesowe Warsaw Home & Contract to niezwykła impreza, na której spotykają się projektanci, architekci,… więcej »