Targi @Home World Expo w Mumbaju

Międzynarodowe targi @Home World Expo to ważne wydarzenie dla producentów z całego świata, którzy chcieliby zaprezentować swoją ofertę wiodącym indyjskim importerom, sieciom handlowym, hipermarketom, domom handlowym, sklepom internetowym i dystrybutorom. Podczas wydarzenia będzie można spotkać firmy prezentujące najnowsze koncepcje, trendy, technologie i innowacje w zakresie wyposażenia domu.

Organizatorzy zapraszają do Indii wszystkich, którzy chcieliby odwiedzić międzynarodowe pawilony krajowe, zaprezentować swoje produkty i innowacje oraz rozszerzyć swoją biznesową sieć kontaktów na tym jednym z największych i najszybciej rozwijających się rynków konsumenckich na świecie. @Home World Expo chce pomóc wystawcom znaleźć ich potencjalnych partnerów biznesowych, zaprezentować nowe produkty właściwym grupom docelowym, spotkać się i nawiązać kontakty z dużymi domami handlowymi, odkryć nowe możliwości sprzedaży i poprawić wizerunek marki.

@Home World Expo to zintegrowana platforma produktów i rozwiązań dla branży artykułów gospodarstwa domowego i wyposażenia wnętrz, oferująca kompleksowe rozwiązania i artykuły dla domu. Wydarzenie odbędzie się w Mumbaju, finansowej i handlowej stolicy Indii – piątego co do wielkości światowego rynku handlu i sprzedaży detalicznej.

Główne kategorie wystawowe na @Home World Expo to:

 • Wystrój wnętrz
 • Meble
 • Zastawa stołowa
 • Akcesoria kuchenne i łazienkowe
 • Inteligentne oświetlenie
 • Bezpieczeństwo
 • Wellness
 • Świąteczne dekoracje
 • Artykuły dla zwierząt
 • Przygoda i fitness
 • IoT
 • Automatyzacja

Organizatorzy @Home World Expo spodziewają się wśród odwiedzających przede wszystkim: przedstawicieli sklepów i sieci detalicznych, e-handlu, importerów, dystrybutorów, hurtowników i pełnomocników, szefów zaopatrzenia, architektów i projektantów wnętrz, agencji ds. zamówień publicznych, związków handlowych, MŚP, producentów i przedsiębiorców.

@Home World Expo jest organizowane przez Worldex India Exhibition & Promotion Pvt. Ltd i współorganizowane przez SingEx Exhibition Pte. Ltd. – Singapur i Worldex-SingEx Exhibitions (Guangzhou) Co., Ltd.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie: www.athomeworldexpo.com

Data publikacji: 4.08.2018
Przeczytaj również

Targi:
GiftON.top: wszystko dla branży upominków i dekoracji
Od 13 do 15 czerwca 2019r r. będą trwały targi GiftON.top. Na nowoczesnych terenach targowych Expo Kraków spotkają się  producenci, importerzy, hurtownicy, właściciele… więcej »
Targi:
Warsaw Gift & Deco Show już w tym miesiącu
24 – 26 maja 2019 roku, w Ptak Warsaw Expo odbędą się targi branży upominkowej i dekoracyjnej Warsaw Gift & Deco Show. Targi stawiają na polskich przedsiębiorców i… więcej »
Targi:
Expo Marketing: jak odnieść sukces na targach w czasach nowych oczekiwań klientów
5 czerwca 2019 r. w Warszawie dowiemy się, jak wykorzystać wiedzę o nowych potrzebach klientów, by ich pozyskać dzięki najnowszym narzędziom marketingu wystawienniczego i… więcej »