Zaproszenie na stoisko firmy Eurofirany na targach Warsaw Home & Contract w Warszawie

Firma Eurofirany zaprasza do świata niezwykłych dekoracji. W dniach 27-30.10.2021 na targach Warsaw Home & Contract w Warszawie, na stoisku nr C2.01BW, marka zaprezentuje niepowtarzalne, limitowane kolekcje, które powstały z okazji jubileuszu 30-lecia firmy. W projektach skryła się historia Eurofiran, pełna ogromnej pasji, miłości do wnętrz i wrażliwości na piękno.

Eurofirany to renomowana, polska marka wnętrzarska z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Współpracuje z salonami w całej Polsce. Z pasją tworzy unikatowe kolekcje dekoracji, które od lat cieszą się ogromnym uznaniem wśród klientów.

 

Data publikacji: 22.10.2021
Przeczytaj również

Aktualności:
Cross-Border E-commerce: Rozwiń e-sprzedaż na rynkach zagranicznych. Ostatnie dni na bezpłatne zgłoszenia!
Już 16 maja firmy zainteresowane rozwojem e-sprzedaży na rynkach zagranicznych będą mogły skorzystać z bezpłatnych wykładów i porad ekspertów podczas konferencji… więcej »
Aktualności:
Udany debiut Home & Garden Congress.
Branża Dom i Ogród stawia na rozwój e-commerce
13 marca 2024 w hotelu Sound Garden w Warszawie przedstawiciele firm z branży Dom i Ogród oraz dostawcy nowoczesnych narzędzi i usług z zakresu e-commerce spotkali się na 1.… więcej »
Aktualności:
Poznaj program Home & Garden Congress i zdobądź bezpłatną wejściówkę!
Już 13 marca będzie można dowiedzieć się, jak zwiększyć sprzedaż internetową artykułów z branży dom i ogród w kraju i za granicą. Na całodniowym wydarzeniu Home… więcej »