Zaproszenie na stoisko firmy Eurofirany na targach Warsaw Home & Contract w Warszawie

Firma Eurofirany zaprasza do świata niezwykłych dekoracji. W dniach 27-30.10.2021 na targach Warsaw Home & Contract w Warszawie, na stoisku nr C2.01BW, marka zaprezentuje niepowtarzalne, limitowane kolekcje, które powstały z okazji jubileuszu 30-lecia firmy. W projektach skryła się historia Eurofiran, pełna ogromnej pasji, miłości do wnętrz i wrażliwości na piękno.

Eurofirany to renomowana, polska marka wnętrzarska z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Współpracuje z salonami w całej Polsce. Z pasją tworzy unikatowe kolekcje dekoracji, które od lat cieszą się ogromnym uznaniem wśród klientów.

 

Data publikacji: 22.10.2021
Przeczytaj również

Aktualności:
Od rynków międzynarodowych po design. Ostatni moment na zapisy na Kongres Meblarski!
Jeszcze tylko do 8 września można nadsyłać zgłoszenia do udziału w VIII Ogólnopolskim Kongresie Meblarskim „Polskie Meble – Konkurencyjna Polska”, który odbędzie… więcej »
Aktualności:
Dołącz do spotkania kobiet biznesu wnętrzarskiego! Zgłoszenia do 8.09!
Już 14 września w Poznaniu kobiety biznesu związane z branżą meblarską i wnętrzarską wezmą udział w spotkaniu pt. „Jak odnosić sukcesy w świecie nowych wyzwań”. … więcej »
Aktualności:
HoReCa: Produkty pochodzenia roślinnego podbijają menu Polaków
W ostatnich trzech latach sprzedaż produktów roślinnych w Polsce wzrosła o 46,9% , a tylko w ubiegłym roku sięgnęła po nie już niemal 1/3 gospodarstw domowych.… więcej »