Zaproszenie na stoisko firmy Eurofirany na targach Warsaw Home & Contract w Warszawie

Firma Eurofirany zaprasza do świata niezwykłych dekoracji. W dniach 27-30.10.2021 na targach Warsaw Home & Contract w Warszawie, na stoisku nr C2.01BW, marka zaprezentuje niepowtarzalne, limitowane kolekcje, które powstały z okazji jubileuszu 30-lecia firmy. W projektach skryła się historia Eurofiran, pełna ogromnej pasji, miłości do wnętrz i wrażliwości na piękno.

Eurofirany to renomowana, polska marka wnętrzarska z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Współpracuje z salonami w całej Polsce. Z pasją tworzy unikatowe kolekcje dekoracji, które od lat cieszą się ogromnym uznaniem wśród klientów.

 

Data publikacji: 22.10.2021
Przeczytaj również

Aktualności:
Firma Eurofirany uruchomiła nowy salon w Warszawie w innym koncepcie
26 listopada w Centrum Handlowym Westfield Arkadia w Warszawie nastąpiło uroczyste otwarcie nowego salonu Eurofirany. Podczas otwarcia obecni byli przedstawiciele firmy, którzy… więcej »
Aktualności:
Biurowiec na wąskiej działce w Krakowie – prezentacja online i wywiad
Wąski budynek biurowo-usługowy przy ul. Krasickiego w Krakowie to doskonały przykład tego, jak wpisać obiekt w zabytkową zabudowę, w pełni wykorzystać trudną,… więcej »
Aktualności:
Niezwykłe stoisko Eurofiran na Warsaw Home&Contract. Gotowe aranżacje wnętrz zachwycały odwiedzających
Targi biznesowe Warsaw Home & Contract to niezwykłe wydarzenie, na którym spotykają się projektanci, architekci, designerzy i pasjonaci modnych, pięknych wnętrz, ale… więcej »