Nadchodzi czwarte spotkanie kobiet związanych z branżą meblarską

14 września 2023 r. Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli zaprasza kobiety biznesu działające w branży meblarskiej oraz wyposażenia wnętrz na spotkanie pt. „Jak odnosić sukcesy w świecie nowych wyzwań”. Wydarzenie, organizowane już po raz czwarty, tradycyjnie odbędzie się w Poznaniu, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, w ramach programu towarzyszącego targom DREMA.

Spotkanie będzie miało charakter konferencyjno–networkingowy. Oprócz udziału w ciekawych wykładach na ważne dla branży tematy, będzie można również porozmawiać z liderkami biznesu meblarskiego, wymienić się aktualnymi informacjami i nawiązać nowe kontakty.
Podczas spotkania prelekcję poprowadzi między innymi profesor Ewa Ratajczak, która opowie o pasji i sukcesie, a także o tym, co nas blokuje w jego osiągnięciu. Pojawią się też aktualne branżowe zagadnienia, na przykład digitalizacja w obszarze designu – temat ten przybliży uczestniczkom Małgorzata Rusin z firmy VOX.

Zapewne jak zwykle ogromnym źródłem inspiracji stanie się panel dyskusyjny. W tym roku rozmowy będą się toczyły pod hasłem „Kobiety w świecie nowych wyzwań”. Zaproszone liderki biznesu meblarskiego będą szukały odpowiedzi na pytania: jakie wyzwania stoją przed współczesnymi kobietami, jak w świecie coraz to nowych wyzwań osiągnąć life balance, jak motywować się do działania, jak nie tracić do siebie zaufania w przypadku osiągnięcia chwilowej porażki oraz jak sobie radzić z tym stanem.

Poruszone wątki będzie można kontynuować i poszerzać podczas nieformalnych rozmów przy kawie oraz poczęstunku.

AGENDA SPOTKANIA:

11.00 – 11.15
Rejestracja, kawa i herbata

11.15 – 11.20
Otwarcie spotkania, powitanie gości
Doktor inż. Sylwia Oleńska, OIGPM

11.20 – 11.50
Wykład wprowadzający: O sukcesie i pasji
Profesor Ewa Ratajczak

11.50 – 12.35
Panel dyskusyjny: Kobiety w świecie nowych wyzwań
Katarzyna Wójcik-Borsukowicz, Meble Wójcik
Agnieszka Chmielewska, Complet Furniture
Karolina Tymorek, FSC Poland

12.35 – 13.00
Przerwa kawowa

13.00-  13.45
Wykład: Czy wirtualna szafa rozwiąże problem “Nie mam co na siebie włożyć”? O tym, jak digitalizacja zmienia branżę wnętrzarską i modową
Małgorzata Rusin, VOX

13.45 – 14.00
Podsumowanie, zakończenie spotkania, poczęstunek
Doktor inż. Sylwia Oleńska, OIGPM

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną dostępność miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na poniższy adres:
Paulina Świeżek, Asystentka Biura OIGPM, paulina.swiezek@oigpm.org.pl

Więcej informacji wkrótce na stronie www.oigpm.org.pl

Data publikacji: 28.07.2023
Przeczytaj również

Aktualności:
Od rynków międzynarodowych po design. Ostatni moment na zapisy na Kongres Meblarski!
Jeszcze tylko do 8 września można nadsyłać zgłoszenia do udziału w VIII Ogólnopolskim Kongresie Meblarskim „Polskie Meble – Konkurencyjna Polska”, który odbędzie… więcej »
Aktualności:
Dołącz do spotkania kobiet biznesu wnętrzarskiego! Zgłoszenia do 8.09!
Już 14 września w Poznaniu kobiety biznesu związane z branżą meblarską i wnętrzarską wezmą udział w spotkaniu pt. „Jak odnosić sukcesy w świecie nowych wyzwań”. … więcej »
Aktualności:
HoReCa: Produkty pochodzenia roślinnego podbijają menu Polaków
W ostatnich trzech latach sprzedaż produktów roślinnych w Polsce wzrosła o 46,9% , a tylko w ubiegłym roku sięgnęła po nie już niemal 1/3 gospodarstw domowych.… więcej »