Nadchodzi czwarte spotkanie kobiet związanych z branżą meblarską

14 września 2023 r. Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli zaprasza kobiety biznesu działające w branży meblarskiej oraz wyposażenia wnętrz na spotkanie pt. „Jak odnosić sukcesy w świecie nowych wyzwań”. Wydarzenie, organizowane już po raz czwarty, tradycyjnie odbędzie się w Poznaniu, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, w ramach programu towarzyszącego targom DREMA.

Spotkanie będzie miało charakter konferencyjno–networkingowy. Oprócz udziału w ciekawych wykładach na ważne dla branży tematy, będzie można również porozmawiać z liderkami biznesu meblarskiego, wymienić się aktualnymi informacjami i nawiązać nowe kontakty.
Podczas spotkania prelekcję poprowadzi między innymi profesor Ewa Ratajczak, która opowie o pasji i sukcesie, a także o tym, co nas blokuje w jego osiągnięciu. Pojawią się też aktualne branżowe zagadnienia, na przykład digitalizacja w obszarze designu – temat ten przybliży uczestniczkom Małgorzata Rusin z firmy VOX.

Zapewne jak zwykle ogromnym źródłem inspiracji stanie się panel dyskusyjny. W tym roku rozmowy będą się toczyły pod hasłem „Kobiety w świecie nowych wyzwań”. Zaproszone liderki biznesu meblarskiego będą szukały odpowiedzi na pytania: jakie wyzwania stoją przed współczesnymi kobietami, jak w świecie coraz to nowych wyzwań osiągnąć life balance, jak motywować się do działania, jak nie tracić do siebie zaufania w przypadku osiągnięcia chwilowej porażki oraz jak sobie radzić z tym stanem.

Poruszone wątki będzie można kontynuować i poszerzać podczas nieformalnych rozmów przy kawie oraz poczęstunku.

AGENDA SPOTKANIA:

11.00 – 11.15
Rejestracja, kawa i herbata

11.15 – 11.20
Otwarcie spotkania, powitanie gości
Doktor inż. Sylwia Oleńska, OIGPM

11.20 – 11.50
Wykład wprowadzający: O sukcesie i pasji
Profesor Ewa Ratajczak

11.50 – 12.35
Panel dyskusyjny: Kobiety w świecie nowych wyzwań
Katarzyna Wójcik-Borsukowicz, Meble Wójcik
Agnieszka Chmielewska, Complet Furniture
Karolina Tymorek, FSC Poland

12.35 – 13.00
Przerwa kawowa

13.00-  13.45
Wykład: Czy wirtualna szafa rozwiąże problem „Nie mam co na siebie włożyć”? O tym, jak digitalizacja zmienia branżę wnętrzarską i modową
Małgorzata Rusin, VOX

13.45 – 14.00
Podsumowanie, zakończenie spotkania, poczęstunek
Doktor inż. Sylwia Oleńska, OIGPM

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną dostępność miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na poniższy adres:
Paulina Świeżek, Asystentka Biura OIGPM, paulina.swiezek@oigpm.org.pl

Więcej informacji wkrótce na stronie www.oigpm.org.pl

Data publikacji: 28.07.2023
Przeczytaj również

Aktualności:
Cross-Border E-commerce: Rozwiń e-sprzedaż na rynkach zagranicznych. Ostatnie dni na bezpłatne zgłoszenia!
Już 16 maja firmy zainteresowane rozwojem e-sprzedaży na rynkach zagranicznych będą mogły skorzystać z bezpłatnych wykładów i porad ekspertów podczas konferencji… więcej »
Aktualności:
Udany debiut Home & Garden Congress.
Branża Dom i Ogród stawia na rozwój e-commerce
13 marca 2024 w hotelu Sound Garden w Warszawie przedstawiciele firm z branży Dom i Ogród oraz dostawcy nowoczesnych narzędzi i usług z zakresu e-commerce spotkali się na 1.… więcej »
Aktualności:
Poznaj program Home & Garden Congress i zdobądź bezpłatną wejściówkę!
Już 13 marca będzie można dowiedzieć się, jak zwiększyć sprzedaż internetową artykułów z branży dom i ogród w kraju i za granicą. Na całodniowym wydarzeniu Home… więcej »