Fyrklövern: świąteczna kolekcja porcelany Christmas Memories

Wzory kolekcji porcelany Christmas Memories firmy Fyrklövern są dziełem projektantki Lindy Svedal Walsøe, założycielki firmy Wik & Walsøe, która na co dzień czerpie z piękna i wyjątkowości kultury nordyckiej. Śnieżną biel zdobi delikatna i tradycyjna obwódka, na którą składa się wiele elementów – w tym gwiazdki wykończone 24-karatowym złotem. Nostalgiczny wzór przywidzi na myśl małe, ale znaczące rzeczy, które pamiętamy ze świąt z dzieciństwa. Tradycyjną świąteczną grę kolorów uzupełnia królewska czerwień pod postacią serduszek symbolizujących to, co najważniejsze przy każdym stole o każdej porze roku – miłość.  Fyrklövern wprowadza nową kolekcję porcelany równocześnie we wszystkich krajach, w których marka jest obecna.

Data publikacji: 4.11.2021
Przeczytaj również

Nowości:
Marcin Dekor: Combi - piękne i wygodne połączenie rolety rzymskiej oraz automatycznej rolety zwijanej
Efektowna roleta rzymska? A może jednak zwijana, ale z mechanizmem elektrycznym i sterowana pilotem? A jeśli zwijana, to z przezroczystą tkaniną, czy z zaciemniającą?… więcej »
Nowości:
Nowa kolekcja firmy Eurofirany. Wyrusz w niesamowitą podróż z Terra Collection
W marcu swoją premierę miała najnowsza kolekcja zaprojektowana przez firmę Eurofirany, która z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom nowoczesnych dodatków do wnętrz.… więcej »
Nowości:
Marcin Dekor: elektryczne rolety z tkanin z recyklingu zasilane słońcem
Elektryczne rolety rzymskie Eco Lifestyle firmy Marcin Dekor napędzane są czystą energią słoneczną. Umożliwia to bateria fotowoltaiczna, montowana na ramie okiennej albo… więcej »