EuroShop RetailDesign Award: Konkurs na najlepsze projekty sklepów z ostatnich dwóch lat

Na zdjęciu laureat konkursu z 2020 r. The Making Of Harry Potter

EHI Retail Institute i Messe Düsseldorf ogłosiły nabór do kolejnej edycji konkursu EuroShop RetailDesign Award. Z nadesłanych zgłoszeń z całego świata jury wybierze trzy najlepsze projekty sklepów.

Zwycięzców poznamy podczas targów EuroCISw  Düsseldorfie w lutym 2022. W konkursie mogą brać udział koncepty handlowe ze wszystkich branż. Sklepy z Polski będą nominowane przez Jerzego Osikę – przedstawiciela Polski w Radzie Ekspertów EuroShop Retail Design Award.

Wśród kryteriów branych pod uwagę przez jury ważne są: holistyczna i spójna koncepcja sklepu, design zorientowany na prezentację produktów, projekt odzwierciedlający ideę marki (dostosowany do jej asortymentu i grupy docelowej) oraz odnoszący się do niej poprzez architekturę sklepu, kolorystykę, materiały, oświetlenie i visual merchandising. Zgłaszane salony nie mogą mieć więcej niż dwa lata – powinny być otwarte nie wcześniej, niż w grudniu 2019 r.

Udział w konkursie jest bezpłatny. Mogą w nim startować zarówno sklepy, jak i biura architektoniczne pragnące zaprezentować swoje projekty. Chętnych do udziału zapraszamy do przesyłania zdjęć konceptu i wypełnionego formularza zgłoszeniowego (pobierz TUTAJ>) na adres: office@jerzyosika.com do 8 października 2021.

Więcej informacji na temat EuroShop Retail Design Award można znaleźć pod adresem: https://www.euroshop-award.com/

 

Data publikacji: 24.08.2021
Przeczytaj również

Konkursy:
Rozmowa z Robertem Skitkiem, laureatem Grand Prix Plebiscytu Polska Architektura XXL 2020
 21 maja 2021 odbyła się uroczysta gala trzynastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL 2020, podczas której poznaliśmy laureatów konkursu. Nagrodę główną Grand… więcej »
Aktualności:
GIA Top Window Award - wystartuj w konkursie na najlepsze wystawy. Zgłoszenia tylko do 16 sierpnia!
Chcesz się pochwalić swoją wystawą sklepową? Zgłoś się do konkursu  GIA Top Window Award. Zgłoszenia z Polski przyjmowane są przez portal branży wyposażenia wnętrz… więcej »
Konkursy:
Spektakularny projekt loftu polskiego architekta nagrodzony A’Design Award 2021
Projekt rewitalizacji starej kuźni w Lesznie autorstwa Jana Sikory zyskał w Polsce duże uznanie i został okrzyknięty „modelowym polskim loftem”.  Dostrzegli go także… więcej »