EuroShop RetailDesign Award: Konkurs na najlepsze projekty sklepów z ostatnich dwóch lat

Na zdjęciu laureat konkursu z 2020 r. The Making Of Harry Potter

EHI Retail Institute i Messe Düsseldorf ogłosiły nabór do kolejnej edycji konkursu EuroShop RetailDesign Award. Z nadesłanych zgłoszeń z całego świata jury wybierze trzy najlepsze projekty sklepów.

Zwycięzców poznamy podczas targów EuroCISw  Düsseldorfie w lutym 2022. W konkursie mogą brać udział koncepty handlowe ze wszystkich branż. Sklepy z Polski będą nominowane przez Jerzego Osikę – przedstawiciela Polski w Radzie Ekspertów EuroShop Retail Design Award.

Wśród kryteriów branych pod uwagę przez jury ważne są: holistyczna i spójna koncepcja sklepu, design zorientowany na prezentację produktów, projekt odzwierciedlający ideę marki (dostosowany do jej asortymentu i grupy docelowej) oraz odnoszący się do niej poprzez architekturę sklepu, kolorystykę, materiały, oświetlenie i visual merchandising. Zgłaszane salony nie mogą mieć więcej niż dwa lata – powinny być otwarte nie wcześniej, niż w grudniu 2019 r.

Udział w konkursie jest bezpłatny. Mogą w nim startować zarówno sklepy, jak i biura architektoniczne pragnące zaprezentować swoje projekty. Chętnych do udziału zapraszamy do przesyłania zdjęć konceptu i wypełnionego formularza zgłoszeniowego (pobierz TUTAJ>) na adres: office@jerzyosika.com do 8 października 2021.

Więcej informacji na temat EuroShop Retail Design Award można znaleźć pod adresem: https://www.euroshop-award.com/

 

Data publikacji: 24.08.2021
Przeczytaj również

Konkursy:
Konkurs Velux Award dla studentów architektury. Motyw przewodni: światło dzienne
Rozpoczęła się jubileuszowa, dziesiąta edycja międzynarodowego konkursu International Velux Award dla studentów architektury. Jego stałym motywem przewodnim jest… więcej »
Aktualności:
GIA Top Window Award: Polska wystawa wśród czterech najlepszych na świecie!
29 września 2021 ogłoszono wyniki światowego konkursu na najlepsze wystawy sklepów z branży wyposażenia domu. Wśród czterech zwycięzców znalazła się firma z Polski.… więcej »
Konkursy:
Rozmowa z Robertem Skitkiem, laureatem Grand Prix Plebiscytu Polska Architektura XXL 2020
 21 maja 2021 odbyła się uroczysta gala trzynastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL 2020, podczas której poznaliśmy laureatów konkursu. Nagrodę główną Grand… więcej »