Spotkanie kobiet z branży meblarskiej już 16 września! Hasło przewodnie: Marka osobista kluczem do sukcesu

16 września, podczas targów DREMA, na terenie  Międzynarodowych Targów Poznańskich, kobiety związane z branżą meblarską już po raz trzeci spotkają się na dedykowanym im wydarzeniu, które tym razem odbędzie się pod hasłem „Marka osobista kluczem do sukcesu”. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

W ramach spotkania organizator – Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli, przygotował warsztat poświęcony budowaniu marki osobistej. Tematyka wydarzenia jest niezwykle aktualna, gdyż silna marka osobista pomaga odnosić sukcesy w biznesie, pracy i życiu osobistym, wspierając jednocześnie markę firmy, dla której się pracuje.

Głównym celem spotkania jest przekazanie paniom pracującym w branży meblarskiej umiejętności w zakresie tworzenia marki własnej, aby ułatwić im odnoszenie sukcesów dzięki konsekwentnej realizacji wartościowych celów. Ze szkolenia warsztatowego skorzystają najbardziej kobiety biznesu meblarskiego, którym zależy na rozwoju umiejętności osobistych dla dobra własnego i swoich firm.

Uczestniczki warsztatu będą miały okazję lepiej poznać siebie – swoje silne i słabe strony, wartości i cele, co pomoże im w tworzeniu marki osobistej, która jest autentyczna, wyjątkowa i daje innym ich najlepsze „JA”. Ponadto zyskają wiedzę, jak być marką premium w pracy i biznesie, jak też w relacjach osobistych. Dowiedzą się, w jaki sposób marka ich firmy zyska na ich personalnym brandzie. Poznają sposoby na skuteczne wykorzystanie narzędzi komunikacji, by dotrzeć z przekazem swojej marki do tych, na których najbardziej im zależy. Stworzą swój indywidualny plan budowania marki oraz nauczą się ją pielęgnować i rozwijać.

Agenda wydarzenia

10,00 –10.15  Rejestracja gości, kawa, herbata

10.15–10.30  Powitanie gości, wprowadzenie

Prof. dr hab. Ewa Ratajczak, Wiceprezes OIGPM, Sieć Badawcza Łukasiewicz, Instytut Technologii Drewna, Jerzy Osika, Promedia

10.30–11.30 Co dzięki silnej marce osobistej zyskasz Ty, Twoja firma i Twoi najbliżsi? Jak lepiej poznasz samą siebie, by budować markę osobistą, która jest autentyczna, wyjątkowa i daje innym Twoje najlepsze „JA”?

Jerzy Osika, Promedia

11.30–11.45 Przerwa kawowa

11.45–13.15 Jak stworzysz osobistą markę premium w oparciu o własną wizję, misję i wartości? W jaki sposób określisz i zrealizujesz ważne dla Ciebie cele?

Jerzy Osika, Promedia

13.15– 14.00 Przerwa lunchowa

14.00–15.30 Jak, dzięki skutecznej komunikacji, dotrzesz z przekazem Twojej marki do tych, na których Ci najbardziej zależy? Co pomoże Ci pielęgnować i rozwijać Twój osobisty brand?

Jerzy Osika, Promedia

15.30–16.00 Podsumowanie i zakończenie spotkania

Maria Wegner, Meritum Doradztwo Biznesowe, Jerzy Osika, Promedia

Szczegóły dotyczące wydarzenia:

Termin: 16 września 2021 r., godz. 10.00 – 16.00

Miejsce: Poznań, MTP, Restauracja Garden City

Organizator: Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli

Współorganizator: Grupa MTP, Targi DREMA, Promedia Jerzy Osika

Partner Strategiczny: Bank Pekao S.A.

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne i można je zgłaszać poprzez jeden z poniższych adresów:

Joanna Gruszczyńska, Menedżer ds. Kluczowych Klientów: joanna.gruszczynska@oigpm.org.pl,

Paulina Świeżek, Asystentka Biura OIGPM: paulina.swiezek@oigpm.org.pl.

W związku z pandemią koronawirusa liczba uczestników jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń, osoby niezarejestrowane nie będą mogły uczestniczyć w wydarzeniu.

Spotkanie organizowane jest w szczególnych okolicznościach i odbędzie się z zachowaniem wszelkich obowiązujących wymogów dotyczących zdrowia i bezpieczeństwa.

Data publikacji: 25.08.2021
Przeczytaj również

Aktualności:
Cross-Border E-commerce: Rozwiń e-sprzedaż na rynkach zagranicznych. Ostatnie dni na bezpłatne zgłoszenia!
Już 16 maja firmy zainteresowane rozwojem e-sprzedaży na rynkach zagranicznych będą mogły skorzystać z bezpłatnych wykładów i porad ekspertów podczas konferencji… więcej »
Aktualności:
Ruszyła rejestracja na Cross-Border E-commerce! Dowiedz się, jak zwiększyć e-sprzedaż za granicą!
Można już rejestrować się na konferencję Cross-Border E-commerce, która odbędzie się 16 maja 2024 r. w Warszawie. To wydarzenie dla przedsiębiorstw, które chcą… więcej »
Aktualności:
Udany debiut Home & Garden Congress.
Branża Dom i Ogród stawia na rozwój e-commerce
13 marca 2024 w hotelu Sound Garden w Warszawie przedstawiciele firm z branży Dom i Ogród oraz dostawcy nowoczesnych narzędzi i usług z zakresu e-commerce spotkali się na 1.… więcej »