Nowe dofinansowania do szkoleń – mogą skorzystać również firmy z branży wyposażenia wnętrz

Rusza program dofinansowań do szkoleń i doradztwa dla firm z sektora handlowego, w tym także z branży wyposażenia wnętrz. Projekt „Rozwój kapitału ludzkiego w sektorze kompetencji w handlu” skierowany jest do podmiotów z całej Polski.

Przedsiębiorstwa zainteresowane udziałem w programie mogą skorzystać z usług firmy Promedia Jerzy Osika, która specjalizuje się w szkoleniach dla branży wyposażenia wnętrz i ma uprawnienia do prowadzenia usług rozwojowych z dofinansowaniem.

W projekcie „Rozwój kapitału ludzkiego w sektorze kompetencji w handlu” o dofinansowanie usług rozwojowych mogą się starać:

•    Przedsiębiorstwa mikro, małe, średnie;
•    Z siedzibą na terenie Polski wynikającej na podstawie wpisu z CEIDG lub KRS;
•    Posiadającym PKD wiodące z działu G.47 lub PKD poboczne z działu G.47 udokumentowane aktywnym prowadzeniem działalności w sektorze kompetencji w handlu;
•    Spełniające warunki uzyskania pomocy de minims/pomocy publicznej;
•    Delegujące do uczestnictwa w usługach rozwojowych swoich pracowników obejmujących stanowiska zgodne z rekomendacjami grupy docelowej Sektorowej Rady ds. Kompetencji w handlu.

Pierwszy nabór planowany jest na wrzesień 2021.

Więcej informacji na stronie Promedia Jerzy Osika, dedykowanej szkoleniom: https://jerzyosika.com/2021/08/27/szkolenia-dla-handlu-z-dofinansowaniem/

Data publikacji: 27.08.2021
Przeczytaj również

Aktualności:
Jakie wyzwania stoją przed polską branżą meblarską w najbliższej dekadzie?
„Dekada wyzwań dla polskiej branży meblarskiej” – to temat przewodni VI Ogólnopolskiego Kongresu Meblarskiego „Polskie meble – konkurencyjna Polska”, który miał… więcej »
Aktualności:
Wchodzą nowe przepisy dla handlu. Koniec z fałszywymi promocjami?
W przypadku obniżki cen towarów, sklepy - tradycyjne oraz internetowe - będą miały obowiązek podawania informacji o najniższej cenie tego produktu lub usługi w ciągu 30… więcej »
Aktualności:
W Krakowie otworzył się nowy multimarket Jula. To już 16. sklep sieci
Na początku września w  CH Krokus Serenada szwedzka sieć multimarketów Jula otworzyła szesnasty w Polsce sklep dla majsterkowiczów i profesjonalistów. Od września… więcej »