Targi Rękodzieło w Kielcach

Tworzysz coś niezwykłego? Chcesz pokazać swoje dzieła światu? Zapraszamy na Targi Rękodzieło, które odbędą się już 20 kwietnia na Targach Kielce.

Podczas trwającego trzy dni wydarzenia miłośnicy własnoręcznie robionych ozdób będą mięli okazję obejrzeć i kupić niepowtarzalne przedmioty.  W tym samym czasie odbędą się także targi Dom, Ogród i Ty. Wydarzenie co roku przyciąga tysiące zwiedzających.

Zapraszamy do rezerwacji miejsc. Więcej o możliwościach wystawienniczych można dowiedzieć się dzwoniąc po numer telefonu 41 365 12 11 lub pisząc wiadomość na adres matys.ewelina@targikielce.pl.

Data publikacji: 12.03.2018
Przeczytaj również

Targi:
Rewelacyjny wynik targów EuroCIS 2018
Liczne prekursorskie innowacje pozytywnie wpływają na inwestycje w handlu. Mobilne rozwiązania, samodzielne skanowanie, sztuczna inteligencja i wirtualna rzeczywistość to… więcej »
Szkolenia i konferencje:
Salon meblowy, który sprzedaje - wykłady podczas targów Meble Polska
Zapraszamy 7 marca na cykl wykładów organizowanych przez OIGPM i MTP podczas targów Meble Polska w sali 1C w pawilonie 7. Spotkania poprowadzi Jerzy Osika, prezes… więcej »
Aktualności:
12. edycja Interior Design Forum pod znakiem nowości
1. marca 2018 w Warszawie profesjonaliści z branży wyposażenia wnętrz spotkali się na Interior Design Forum – jedynych targach poświęconych branży tekstyliów domowych i… więcej »