Targi Rękodzieło w Kielcach

Tworzysz coś niezwykłego? Chcesz pokazać swoje dzieła światu? Zapraszamy na Targi Rękodzieło, które odbędą się już 20 kwietnia na Targach Kielce.

Podczas trwającego trzy dni wydarzenia miłośnicy własnoręcznie robionych ozdób będą mięli okazję obejrzeć i kupić niepowtarzalne przedmioty.  W tym samym czasie odbędą się także targi Dom, Ogród i Ty. Wydarzenie co roku przyciąga tysiące zwiedzających.

Zapraszamy do rezerwacji miejsc. Więcej o możliwościach wystawienniczych można dowiedzieć się dzwoniąc po numer telefonu 41 365 12 11 lub pisząc wiadomość na adres matys.ewelina@targikielce.pl.

Data publikacji: 12.03.2018
Przeczytaj również

Targi:
Ogrodniczy świat w Kolonii
Największe na świecie targi ogrodnicze spoga & Gafa w tym roku odbyły się na początku września – jak zawsze w Kolonii. Swoje propozycje na nadchodzący sezon… więcej »
Targi:
Top Drawer: niezwykłe targi
Najbliższa edycja targów Top Drawer to pokaz najnowszych trendów oraz bogatej oferty najlepszych produktów lifestylowych na wiosnę-lato 2019. Wiodące brytyjskie targi… więcej »
Targi:
Tekstylia domowe i obiektowe na Interior Design Forum
28 lutego w Warszawie odbędzie się kolejna, 14. już edycja jedynego wydarzenia w Polsce poświęconego w całości tekstyliom dla wnętrz. W tym roku w ofercie targów Interior… więcej »