Targi Rękodzieło w Kielcach

Tworzysz coś niezwykłego? Chcesz pokazać swoje dzieła światu? Zapraszamy na Targi Rękodzieło, które odbędą się już 20 kwietnia na Targach Kielce.

Podczas trwającego trzy dni wydarzenia miłośnicy własnoręcznie robionych ozdób będą mięli okazję obejrzeć i kupić niepowtarzalne przedmioty.  W tym samym czasie odbędą się także targi Dom, Ogród i Ty. Wydarzenie co roku przyciąga tysiące zwiedzających.

Zapraszamy do rezerwacji miejsc. Więcej o możliwościach wystawienniczych można dowiedzieć się dzwoniąc po numer telefonu 41 365 12 11 lub pisząc wiadomość na adres matys.ewelina@targikielce.pl.

Data publikacji: 12.03.2018
Przeczytaj również

Targi:
13. Interior Design Forum w nowej lokalizacji
Już 6 września w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Interior Design Forum – jednego z najważniejszych wydarzeń branży tekstylnej w Polsce i jedynych targów w naszym… więcej »
Targi:
Inspiracje z „Christmasworld 2018”
W styczniu (26-30.01.2018) we Frankfurcie odbyła się najważniejsza międzynarodowa impreza targowa branży dekoracji i ozdób świątecznych. W targowych ofertach dominowały… więcej »
Aktualności:
Wykłady na targach GiftON.top
W dniach 8. i 9.06.2018 w strefie wykładowej w hali Dunaj, na terenach targowych Expo Kraków przy ulicy Galicyjskiej 9 w Krakowie, odbędą się bezpłatne, otwarte wykłady… więcej »