Targi Rękodzieło w Kielcach

Tworzysz coś niezwykłego? Chcesz pokazać swoje dzieła światu? Zapraszamy na Targi Rękodzieło, które odbędą się już 20 kwietnia na Targach Kielce.

Podczas trwającego trzy dni wydarzenia miłośnicy własnoręcznie robionych ozdób będą mięli okazję obejrzeć i kupić niepowtarzalne przedmioty.  W tym samym czasie odbędą się także targi Dom, Ogród i Ty. Wydarzenie co roku przyciąga tysiące zwiedzających.

Zapraszamy do rezerwacji miejsc. Więcej o możliwościach wystawienniczych można dowiedzieć się dzwoniąc po numer telefonu 41 365 12 11 lub pisząc wiadomość na adres matys.ewelina@targikielce.pl.

Data publikacji: 12.03.2018
Przeczytaj również

Targi:
13. Interior Design Forum: biznesowo i trendowo
6 września w Warszawie odbyła się 13. edycja Interior Design Forum – jednego z najważniejszych wydarzeń branży tekstylnej w Polsce i jedynych targów biznesowych w naszym… więcej »
Targi:
Grand Bazar już w sobotę
Grand Bazar wraca z nową energią. W jesiennym sezonie zaprezentuje nowe miejsce, nowych wystawców i nową jakość. Odświeżona odsłona targów będzie miała swoją… więcej »
Targi:
Polskie stoisko narodowe na China International Furniture Expo 2018
Od 11 do 14 września 2018 r w Shanghai New Int’l Expo Centre w Szanghaju odbędą się targi China International Furniture Expo. China International Furniture Expo, bardziej… więcej »