Targi MTM i AMIA już we wrześniu

W dniach 05-08 września 2017 w Ostródzie odbędzie się 44 edycja Międzynarodowych Targów Meblowych oraz 4 edycja Targów Technologii Obróbki Drewna i Produkcji Mebli AMIA. 

Od blisko 25 lat w Ostródzie spotykają się wszyscy pasjonaci meblarstwa, miłośnicy kunsztu, entuzjaści nowoczesnych rozwiązań, ale i klasycznego podejścia do mebli, architekci, designerzy, przedstawiciele działów projektowych; od 4 lat również producenci i dostawcy maszyn i urządzeń do produkcji mebli, komponentów meblarskich czy specjalistycznego oprogramowania.

W historii Międzynarodowych Targów Meblowych w Ostródzie znajdziemy edycje odbywające się w wysłużonych małych halach, czy ekspozycje pod namiotami, które Klienci wspominają do dziś z wielkim sentymentem. By móc się jednak rozwijać od dwóch lat scenariusz Targów organizatorzy piszą na 50 000 metrach kwadratowych jednego z najnowocześniejszych obiektów targowo-konferencyjnych w Polsce – Expo Mazury – w sercu Warmii i Mazur.

Novum tegorocznych edycji będzie uruchomienie profesjonalnej platformy dla hosted buyers, dzięki której zintensyfikowana zostanie i przede wszystkim usprawniona komunikacja pomiędzy wystawcami, a profesjonalnymi kupującymi. Kolejną nowością będzie Strefa e-commerce. Ambasadorem Strefy zostało B+R Studio Analizy Rynku Meblarskiego.

Analizując trendy rynku organizatorzy postawili na szeroką promocję Targów nie tylko w Polsce, ale i za wschodnią granicą kraju. Od lutego uruchomiona została intensywna kampania internetowa (remarketingowa) na Litwie, Ukrainie i Białorusi. Od czerwca zasięg zwiększony zostanie jeszcze o rynek niemiecki i angielski. Kampanię popularyzacyjną bezpośredniego kontaktu prowadzi też zespół projektowy, który bierze czynny udział w największych wydarzeniach branżowych na całym świecie (Niemcy, Bułgaria, Mediolan).

Powyższe działania dały już wymierne korzyści. Po latach przerwy na 44. edycji MTM zobaczymy Firmę Urban Sp. z o.o., wyłącznego dystrybutora na Polskę amerykańskich marek ASHLEY FURNITURE, AICO AMINI, LEGACY CLASSIC, UNIVERSAL FURNITURE i CRAFTMASTER. Swoje oferty zaprezentują również między innymi: IMS SOFA Sp. z o. o., PMW Wojciech Mielczarek, Libro Marek Liberacki, Fabryka Mebli Gala Collezione Sp. z o. o., czy Fabryka Mebli Benix Kaczorowscy sp. j.

Za sprawą najlepszych rzemieślników z Pracowni Mebli MebS, twórców „mebli gdańskich“ po raz pierwszy w historii Targów odbędą się warsztaty snycerskie. Na naszych oczach powstanie całkiem nowy motyw, inspirowany być może pięknem mazurskiej okolicy czy industrialnym charakterem Expo Mazury. Mistrzowie spróbują zarazić zwiedzających swoją pasją, wiedzą i emocjami związanymi z wykonywaniem zawodu snycerza, ale i podzielą się historią mebli gdańskich.

Podczas Targów do wygrania będzie specjalna nagroda, przygotowana przez Pracownię. Szczegóły organizatorzy podadzą wkrótce.

Data publikacji: 5.06.2017
Przeczytaj również

Marketing:
Nowoczesny marketing wystawienniczy
Targi zmieniają się dynamiczniej niż kiedykolwiek dotąd. Co zrobić, by dostosować swoje działania wystawiennicze do zmieniających się coraz szybciej oczekiwań klientów?… więcej »
Targi:
13. Interior Design Forum w nowej lokalizacji
Już 6 września w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Interior Design Forum – jednego z najważniejszych wydarzeń branży tekstylnej w Polsce i jedynych targów w naszym… więcej »
Targi:
Inspiracje z „Christmasworld 2018”
W styczniu (26-30.01.2018) we Frankfurcie odbyła się najważniejsza międzynarodowa impreza targowa branży dekoracji i ozdób świątecznych. W targowych ofertach dominowały… więcej »