Kolejna edycja targów firmowych Eurofirany

W dniach 02-08.06.2022 w siedzibie głównej firmy Eurofirany w Żywcu odbyła się kolejna edycja corocznych, wewnętrznych targów wnętrzarskich. W ciągu kilku dni kontrahenci oraz partnerzy biznesowi mieli okazję zobaczyć cały asortyment dostępny w ofercie.

Podczas spotkania zaprezentowano w pełnej okazałości wszystkie autorskie kolekcje, m.in. Limited Collection oraz Terra Collection. Nie zabrakło też nowości inspirowanych najnowszymi trendami wnętrzarskimi – unikatowych tkanin, eleganckich pościeli, barwnych ręczników oraz dekoracji, które zachwycą każdego miłośnika stylowych wnętrz.

Gościem specjalnym podczas targów był architekt i ambasador marki Eurofirany Jonatan Kilczewski, który poprowadził dla gości prelekcje dotyczące stylów we wnętrzach.

Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć

Data publikacji: 23.06.2023
Przeczytaj również

Aktualności:
Od rynków międzynarodowych po design. Ostatni moment na zapisy na Kongres Meblarski!
Jeszcze tylko do 8 września można nadsyłać zgłoszenia do udziału w VIII Ogólnopolskim Kongresie Meblarskim „Polskie Meble – Konkurencyjna Polska”, który odbędzie… więcej »
Aktualności:
Dołącz do spotkania kobiet biznesu wnętrzarskiego! Zgłoszenia do 8.09!
Już 14 września w Poznaniu kobiety biznesu związane z branżą meblarską i wnętrzarską wezmą udział w spotkaniu pt. „Jak odnosić sukcesy w świecie nowych wyzwań”. … więcej »
Aktualności:
HoReCa: Produkty pochodzenia roślinnego podbijają menu Polaków
W ostatnich trzech latach sprzedaż produktów roślinnych w Polsce wzrosła o 46,9% , a tylko w ubiegłym roku sięgnęła po nie już niemal 1/3 gospodarstw domowych.… więcej »