Kolejna edycja targów firmowych Eurofirany

W dniach 02-08.06.2022 w siedzibie głównej firmy Eurofirany w Żywcu odbyła się kolejna edycja corocznych, wewnętrznych targów wnętrzarskich. W ciągu kilku dni kontrahenci oraz partnerzy biznesowi mieli okazję zobaczyć cały asortyment dostępny w ofercie.

Podczas spotkania zaprezentowano w pełnej okazałości wszystkie autorskie kolekcje, m.in. Limited Collection oraz Terra Collection. Nie zabrakło też nowości inspirowanych najnowszymi trendami wnętrzarskimi – unikatowych tkanin, eleganckich pościeli, barwnych ręczników oraz dekoracji, które zachwycą każdego miłośnika stylowych wnętrz.

Gościem specjalnym podczas targów był architekt i ambasador marki Eurofirany Jonatan Kilczewski, który poprowadził dla gości prelekcje dotyczące stylów we wnętrzach.

Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć

Data publikacji: 23.06.2023
Przeczytaj również

Aktualności:
Cross-Border E-commerce: Rozwiń e-sprzedaż na rynkach zagranicznych. Ostatnie dni na bezpłatne zgłoszenia!
Już 16 maja firmy zainteresowane rozwojem e-sprzedaży na rynkach zagranicznych będą mogły skorzystać z bezpłatnych wykładów i porad ekspertów podczas konferencji… więcej »
Aktualności:
Ruszyła rejestracja na Cross-Border E-commerce! Dowiedz się, jak zwiększyć e-sprzedaż za granicą!
Można już rejestrować się na konferencję Cross-Border E-commerce, która odbędzie się 16 maja 2024 r. w Warszawie. To wydarzenie dla przedsiębiorstw, które chcą… więcej »
Aktualności:
Udany debiut Home & Garden Congress.
Branża Dom i Ogród stawia na rozwój e-commerce
13 marca 2024 w hotelu Sound Garden w Warszawie przedstawiciele firm z branży Dom i Ogród oraz dostawcy nowoczesnych narzędzi i usług z zakresu e-commerce spotkali się na 1.… więcej »