Fotele wiszące z Indonezji

Fotele wiszące z rękodzielniczych kolekcji Monnarita przenoszą nas w świat relaksu, a przyjemne kołysanie pozwala wyciszyć negatywne emocje. Produkty powstają wyłącznie z naturalnych materiałów i są wyrabiane ręcznie przez doświadczonych rzemieślników na Bali. Idealnie sprawdzą się w aranżacjach wnętrz, a także na tarasach, balkonach, w ogrodach.

Monnarita jest importerem i dystrybutorem nowoczesnych i klasycznych mebli oraz dodatków do wnętrz. Wszystkie produkty są wyrabiane ręcznie przez indonezyjskich rzemieślników.

Data publikacji: 16.03.2021
Przeczytaj również

Nowości:
Świeży powiew piękna – najnowsze kolekcje Eurofiran
Chociaż aura za oknem nie zwiastuje jeszcze wyczekiwanej przez wszystkich wiosny, w Eurofiranach czuć już świeży, wiosenny powiew. Wszystko za sprawą prezentacji najnowszych… więcej »
Nowości:
Tekstylia domowe oczyszczające powietrze
Firma Eurofirany wprowadziła do oferty fotokatalityczne tkaniny oczyszczające powietrze - Pure Air©. Te nowoczesne tekstylia domowe nie tylko usuwają szkodliwe substancje z… więcej »
Nowości:
Eurofirany: nowy rok – nowe trendy w tekstyliach domowych i dekoracjach
Pierwsze tygodnie nowego roku to czas, kiedy snujemy różne plany, podejmujemy się realizacji postanowień, jesteśmy bardziej otwarci na zmiany. To właśnie zmianom przyjrzymy… więcej »