Eurofirany na Warsaw Home&Contract. Nowe kolekcje dla miłośników pięknych wnętrz

Za nami kolejne ważne wydarzenie w branży home&decor. Targi biznesowe Warsaw Home & Contract to niezwykła impreza, na której spotykają się projektanci, architekci, designerzy, a także pasjonaci modnych, pięknych wnętrz. W tym gronie nie zabrakło również marki Eurofirany.

Stoisko firmy stało się miejscem, w którym królowały trendy, a estetyka łączyła się z funkcjonalnością. Podczas targów zaprezentowano wysokogatunkowe tkaniny oraz eleganckie, zachwycające swoim oryginalnym wyglądem dodatki do domu. Piękne ekspozycje i aranżacje na stoisku, w których główną rolę odgrywały tkaniny marki Eurofirany, przyciągały uwagę wielu odwiedzających.

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyła się również najnowsza kolekcja tkanin i dekoracji, która powstała we współpracy z jedną z najsłynniejszych, polskich projektantek mody – Ewą Minge. Modne, designerskie wzory, ponadczasowa stylistyka, a przede wszystkim wysoka jakość wykonania, z dbałością o każdy szczegół – kolekcja okazała się prawdziwą gratką dla miłośników pięknych wnętrz.

Podczas targów nie zabrakło również ambasadora marki Eurofirany, architekta Jonatana Kilczewskiego, który towarzyszył spotkaniom z klientami, a przede wszystkim z architektami i projektantami wnętrz.

 

Data publikacji: 30.11.2023
Przeczytaj również

Aktualności:
Poznaj program Home & Garden Congress i zdobądź bezpłatną wejściówkę!
Już 13 marca będzie można dowiedzieć się, jak zwiększyć sprzedaż internetową artykułów z branży dom i ogród w kraju i za granicą. Na całodniowym wydarzeniu Home… więcej »
Aktualności:
edrone –narzędzie Marketing Automation i CRM dla e-commerce pozyskuje 20 mln inwestycji na rozwój w Polsce i Brazylii
edrone – firma tworząca system Marketing Automation i CRM dedykowany dla e-commerce ogłosiła kolejną rundę finansowania. Fundusze, w tym INventures, Mueller Medien, Atmos… więcej »
Aktualności:
Home & Garden Congress: Jak zwiększysz sprzedaż przez internet artykułów z branży dom i ogród
13 marca w Warszawie odbędzie się Home & Garden Congress. To wydarzenie konferencyjne dla firm, które chcą zwiększyć swoją e-sprzedaż zarówno na rynku krajowym, jak… więcej »