Dołącz do spotkania kobiet biznesu wnętrzarskiego! Zgłoszenia do 8.09!

Już 14 września w Poznaniu kobiety biznesu związane z branżą meblarską i wnętrzarską wezmą udział w spotkaniu pt. „Jak odnosić sukcesy w świecie nowych wyzwań”.  Wydarzenie, organizowane przez Ogólnopolską Izbę Gospodarczą Producentów Mebli,  będzie towarzyszyło targom DREMA. Zgłoszenia do udziału w Spotkaniu można nadsyłać jeszcze tylko do 8 września. Warto się pośpieszyć, ponieważ będzie to świetna okazja do pogłębienia wiedzy oraz nawiązania ciekawych kontaktów. Wydarzenie organizowane jest przez kobiety dla kobiet.

Poniżej prezentujemy szczegółowy program Spotkania:

11.00-11.15    Rejestracja, kawa i herbata

11.15- 11.20   Otwarcie spotkania, powitanie gości – Doktor inż. Sylwia Oleńska, OIGPM

11.20-11.50    Wykład wprowadzający: Sukces polskiego meblarstwa również efektem sukcesów kobiet – Profesor Ewa Ratajczak

11.50-12.35    Panel dyskusyjny: Kobiety w świecie nowych wyzwań – Katarzyna Borsukowicz, Meble Wójcik, Agnieszka Chmielewska, Complet Furniture, Eliza Pawlik-Rykaczewska, IKEA, Karolina Tymorek, FSC Poland

12.35-13.00    Przerwa kawowa

13.00-13.45    Wykład: Czy wirtualna szafa rozwiąże problem „Nie mam co na siebie włożyć”? O tym, jak digitalizacja zmienia branżę wnętrzarską i modową – Małgorzata Rusin, VOX

13.45-14.00   Podsumowanie, zakończenie spotkania, poczęstunek

Miejsce: Poznań, Międzynarodowe Targi Poznańskie, Pawilon 10.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.  Zgłoszenia można przesyłać do 8 września na adres mailowy (wcześniejsza rejestracja jest obowiązkowa):

Joanna Gruszczyńska, joanna.gruszczynska@oigpm.org.pl.

Data publikacji: 6.09.2023
Przeczytaj również

Aktualności:
Cross-Border E-commerce: Rozwiń e-sprzedaż na rynkach zagranicznych. Ostatnie dni na bezpłatne zgłoszenia!
Już 16 maja firmy zainteresowane rozwojem e-sprzedaży na rynkach zagranicznych będą mogły skorzystać z bezpłatnych wykładów i porad ekspertów podczas konferencji… więcej »
Aktualności:
Ruszyła rejestracja na Cross-Border E-commerce! Dowiedz się, jak zwiększyć e-sprzedaż za granicą!
Można już rejestrować się na konferencję Cross-Border E-commerce, która odbędzie się 16 maja 2024 r. w Warszawie. To wydarzenie dla przedsiębiorstw, które chcą… więcej »
Aktualności:
Udany debiut Home & Garden Congress.
Branża Dom i Ogród stawia na rozwój e-commerce
13 marca 2024 w hotelu Sound Garden w Warszawie przedstawiciele firm z branży Dom i Ogród oraz dostawcy nowoczesnych narzędzi i usług z zakresu e-commerce spotkali się na 1.… więcej »