Dołącz do spotkania kobiet biznesu wnętrzarskiego! Zgłoszenia do 8.09!

Już 14 września w Poznaniu kobiety biznesu związane z branżą meblarską i wnętrzarską wezmą udział w spotkaniu pt. „Jak odnosić sukcesy w świecie nowych wyzwań”.  Wydarzenie, organizowane przez Ogólnopolską Izbę Gospodarczą Producentów Mebli,  będzie towarzyszyło targom DREMA. Zgłoszenia do udziału w Spotkaniu można nadsyłać jeszcze tylko do 8 września. Warto się pośpieszyć, ponieważ będzie to świetna okazja do pogłębienia wiedzy oraz nawiązania ciekawych kontaktów. Wydarzenie organizowane jest przez kobiety dla kobiet.

Poniżej prezentujemy szczegółowy program Spotkania:

11.00-11.15    Rejestracja, kawa i herbata

11.15- 11.20   Otwarcie spotkania, powitanie gości – Doktor inż. Sylwia Oleńska, OIGPM

11.20-11.50    Wykład wprowadzający: Sukces polskiego meblarstwa również efektem sukcesów kobiet – Profesor Ewa Ratajczak

11.50-12.35    Panel dyskusyjny: Kobiety w świecie nowych wyzwań – Katarzyna Borsukowicz, Meble Wójcik, Agnieszka Chmielewska, Complet Furniture, Eliza Pawlik-Rykaczewska, IKEA, Karolina Tymorek, FSC Poland

12.35-13.00    Przerwa kawowa

13.00-13.45    Wykład: Czy wirtualna szafa rozwiąże problem „Nie mam co na siebie włożyć”? O tym, jak digitalizacja zmienia branżę wnętrzarską i modową – Małgorzata Rusin, VOX

13.45-14.00   Podsumowanie, zakończenie spotkania, poczęstunek

Miejsce: Poznań, Międzynarodowe Targi Poznańskie, Pawilon 10.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.  Zgłoszenia można przesyłać do 8 września na adres mailowy (wcześniejsza rejestracja jest obowiązkowa):

Joanna Gruszczyńska, joanna.gruszczynska@oigpm.org.pl.

Data publikacji: 6.09.2023
Przeczytaj również

Aktualności:
Od rynków międzynarodowych po design. Ostatni moment na zapisy na Kongres Meblarski!
Jeszcze tylko do 8 września można nadsyłać zgłoszenia do udziału w VIII Ogólnopolskim Kongresie Meblarskim „Polskie Meble – Konkurencyjna Polska”, który odbędzie… więcej »
Aktualności:
HoReCa: Produkty pochodzenia roślinnego podbijają menu Polaków
W ostatnich trzech latach sprzedaż produktów roślinnych w Polsce wzrosła o 46,9% , a tylko w ubiegłym roku sięgnęła po nie już niemal 1/3 gospodarstw domowych.… więcej »
Aktualności:
Modernistyczny szyk w nowo otwartym hotelu The Crown Kraków Handwritten Collection
Handwritten Collection to portfolio starannie wyselekcjonowanych przez grupę Accor hoteli butikowych z całego świata, których charakter odzwierciedla wizję i osobowość… więcej »