Konkurs gia rozstrzygnięty – oto zwycięzcy

10 marca, podczas uroczystej gali w Chicago, organizatorzy i sponsorzy konkursu IHA Global Innovation Awards (gia) – Międzynarodowe targi International Home + Housewares Show oraz International Housewares Association (IHA) – ogłosili laureatów. Ten prestiżowy konkurs już od 18 lat wyłania i nagradza najlepsze sklepy z artykułami wyposażenia wnętrz na świecie. 

W tym roku globalnymi laureatami gia zostały sklepy:

  • Tugo z Kolumbii
  • Manufactum z Niemiec
  • Pollmann sinds 1890 z Holandii
  • Harrods z Wielkiej Brytanii
  • The Chopping Block z USA

Jury, składające się z czterech specjalistów ds. handlu detalicznego / visual merchandisingu oraz siedmiu redaktorów i wydawców mediów branżowych z całego świata, wybrało laureatów gia spośród zwycięzców wybranych wcześniej na etapach krajowych.

Oprócz głównych nagród gia, przyznano także dwie nagrody specjalne – nagrodę Martina M. Peglera za najlepszy visual merchandising, którą otrzymał Harrods z Wielkiej Brytanii, a także nagrodę gia Digital Commerce Award dla najlepszego sklepu online, którą otrzymał Paper Plane z Nowej Zelandii.

Data publikacji: 19.03.2018
Przeczytaj również

Aktualności:
Wystartowała II edycja konkursu Design by Śliwka Nałęczowska
Do 20 marca można nadsyłać zgłoszenia w II edycji konkursu Design by Śliwka Nałęczowska. Pasjonaci grafiki i designu mają za zadanie zaprojektować nadruk na puszkę… więcej »
Konkursy:
Plebiscyt Polska Architektura XXL
Zapraszamy do głosowania w Plebiscycie Polska Architektura XXL organizowanym przez  Grupę Sztuka Architektury, którego celem jest podsumowanie mijającego roku w polskiej… więcej »
Konkursy:
Najlepiej zaaranżowane wnętrza hotelowe w Polsce
Do końca stycznia 2019 trwa przyjmowanie zgłoszeń do konkursu Interior Design Awards (IDA) na najlepsze aranżacje wnętrz hotelowych w naszym kraju. Zgłoszenia mogą… więcej »