The Inspired Home Journal – nowy magazyn stowarzyszenia IHA

fot. TheInspiredHome.com

Przez ponad 80 lat swojego istnienia stowarzyszenie International Housewares Association (IHA) było przede wszystkim organizacją typu B2B, skupioną na tworzeniu możliwości współpracy pomiędzy kupcami i producentami artykułów gospodarstwa domowego za pośrednictwem swoich targów International Home + Housewares Show w Chicago. Konsumenci detaliczni byli ostatecznym odbiorcą tej działalności, gdy już widzieli nowe produkty na półkach sklepowych. Jednak wraz ze zmianą zachowań zakupowych konsumentów i coraz większą liczbą osób kupujących w internecie, IHA postanowiło rozszerzyć swoje działania o inicjatywę skoncentrowaną na konsumentach detalicznych. Stworzyło The Inspired Home, aby pomóc wystawcom dotrzeć do ich odbiorców poprzez ciekawe treści i aby ostatecznie zwiększyć sprzedaż artykułów gospodarstwa domowego. 

The Inspired Home powstał najpierw jako strona internetowa zawierająca artykuły i filmy wideo (opracowane przez sieć blogerów i influencerów) przedstawiające nowe produkty oraz zawierające linki z informacjami, gdzie można te przedmioty kupić; wkrótce dodano do strony kanały społecznościowe, takie jak Twitter, Facebook, Pinterest i Instagram. Dzisiaj TheInspiredHome.com ma ponad 5 milionów odsłon rocznie, 3 miliony użytkowników i 200 000 kontaktów w mediach społecznościowych.

Wiosną tego roku IHA rozszerzyło platformę The Inspired Home o czasopismo drukowane „The Inspired Home Journal”, które zostało po raz pierwszy zaprezentowane podczas International Home + Housewares Show w marcu 2018 roku. Temat przewodni pierwszego numeru brzmiał „Time Well Spent” („Dobrze spędzony czas”) i przedstawiał ludzi, produkty, miejsca i pomysły, które mogą pomóc czytelnikom w pełni wykorzystać ich czas spędzany w domu. Wydanie jest równie ładne, co ciekawe i przyciągające wzrok, pełne pięknych fotografii, które zajmują prawie wszystkie 104 strony.

Artykuły zostały napisane przez ekspertów The Inspired Home i influencerów. Zawierają odnośniki „Zobacz. Kup to.” i ” Zobacz. Zrob to.”, które dają czytelnikowi informacje o tym, gdzie kupić produkty lub jak zrobić potrawy prezentowane w magazynie. Można tu znaleźć artykuły dotyczące m.in. rozrywki, gotowania, kempingów, ekologicznego życia, kawy rzemieślniczej, sezonowych przepisów i inspirujących ludzi, którzy pomagają innym.

The Inspired Home Journal jest sprzedawany w Stanach Zjednoczonych w Barnes & Noble i wybranych sklepach Whole Foods, a także jest dostępny w wersji cyfrowej na stronie: TheInspiredHome.com/Journal.

Data publikacji: 22.06.2018
Przeczytaj również

Aktualności:
Gala Plebiscytu Polska Architektura XXL 2018 za nami
W gościnnych progach warszawskiego Hotelu Vienna House Mokotów Warsaw, 4 kwietnia 2019 roku odbyła się gala wręczenia nagród w Plebiscycie Polska Architektura XXL 2018.… więcej »
Aktualności:
Polacy wśród laureatów Global Innovation Awards
Targi International Home + Housewares Show oraz stowarzyszenie branży wyposażenia wnętrz International Housewares Association (IHA), organizatorzy konkursu Global Innovation… więcej »
Aktualności:
Zwycięzcy Interior Design Awards 2019 – najbardziej designerskie hotele w Polsce
Podczas 14. edycji targów Interior Design Forum, które odbyły się 28.02.2019 r. w Centrum Praskim Koneser w Warszawie, poznaliśmy laureatów drugiej edycji… więcej »