Zobacz jak mieszka projektantka wnętrz. Bezpłatny webinar OKK! design

Projektowanie własnego domu przez zawodowego projektanta to niewątpliwie jedno z najważniejszych przedsięwzięć w życiu. Proces tworzenia własnych czterech kątów to często próba pogodzenia wizji wymarzonego mieszkania z efektami zderzenia planu z rzeczywistością. Tym razem gość specjalny webinaru OKK! design Kasia Szostakowska, przybliży, jak wyglądał proces projektowania własnego domu i jego wnętrz. Portal Ambiente.info.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Bezpłatny webinar z cyklu OKK! design „Jak zaprojektować dom? Zapraszamy do wnętrza projektantki” odbędzie się w piątek, 25 marca o godzinie 11.00. Gościem specjalnym spotkania będzie Kasia Szostakowska, założycielka studia projektowego Kate&Co i serwisu wnętrzarskiego PoliszDesign by Kate&Co. Partnerami spotkania będą: Cosentino, Geberit oraz Gala Collezione.

Jakie zagadnienia poruszą zaproszeni goście podczas webinarium?

  • Projektowanie domu okiem profesjonalisty.
  • Czym kierować się w aranżowaniu domowych przestrzeni?
  • Projektowanie domu zgodne z najnowszymi trendami.

Gościem specjalnym webinarium będzie Kasia Szostakowska, założycielka studia projektowego Kate&Co i serwisu wnętrzarskiego PoliszDesign by Kate&Co. Jej zdaniem, w projektowaniu wnętrz najważniejsze jest spełnienie oczekiwań klienta o wymarzonej przestrzeni. Zachwycona rodzimym wzornictwem pokazuje, że po najlepsze produkty nie trzeba sięgać daleko. Nie znaczy to jednak, że tylko do nich się ogranicza. Zachwycona jest także międzynarodowym designem, który świetnie wpisuje się w polskie wnętrza.  Zaangażowanie przekłada na efekty swojej pracy, którą kocha i jak sama twierdzi jest to miłość odwzajemniona.

W trakcie spotkania online Kasia Szostakowska opowie, jak wygląda projektowanie domu od podstaw. Zdradzi także, co ją zaskoczyło podczas realizacji projektu własnego M oraz czy udało się w pełni zrealizować przyjętą wizję. Projektantka podzieli się swoim bogatym doświadczeniem w aranżacji, udzieli ważnych wskazówek oraz zdradzi kilka trików, które mogą się okazać niezastąpione podczas pracy nad wystrojem wnętrz.

Z kolei Karolina Drabczyk, Designer Sales Manager w firmie Cosentino, opowie o szerokim zastosowaniu płyt wielkoformatowych w przestrzeniach domowych. Partnerami wydarzenia zostały również marki Geberit i Gala Collezione, których przedstawiciele będą obecni na forum i z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania uczestników webinarium.

Aby wziąć udział w bezpłatnym webinarze, wystarczy się zarejestrować, klikając w link: https://tiny.pl/9nws7

Wydarzenie online jest dostępne również na fanpage’u OKK! design.

Patroni webinarów OKK! design: Elle Decoration, WhiteMAD, Dobre Wnętrze, Czas na Wnętrze, MAGAZIF.com, Foorni.pl, Example.pl, Exspace.pl, Designteka.pl, Weranda, Ambiente.info.pl, Arch_App

Organizator: OKK! PR

 

AGENDA SPOTKANIA:

11.00: Powitanie gości, prezentacja partnerów: Gala Collezione, Geberit

11.20: Pytania na forum

11.25: Prezentacja Cosentino

11.50: Prezentacja gościa specjalnego Kasi Szostakowskiej „Jak zaprojektować dom? Zapraszamy do wnętrza projektantki.”

12.20: Dyskusja, sekcja Q&A

12.30: Zakończenie spotkania

Data publikacji: 22.03.2022
Przeczytaj również

Aktualności:
Profesjonalne wykłady dla sklepów wnętrzarskich już 17 maja podczas targów Meble Polska i Home Decor
„Jak Twój sklep meblowy zyska więcej zadowolonych klientów?” – odpowiedzi na to pytanie będzie poświęcony cykl szkoleń dla handlu zorganizowany 17 maja na terenie… więcej »
Aktualności:
OIGPM zaprasza na specjalistyczne i biznesowe seminaria dla producentów mebli 18 maja w Poznaniu
Dynamiczne zmiany w gospodarce krajowej i zagranicznej wymagają od biznesu meblarskiego stałego śledzenia aktualnych informacji rynkowych i dostępu do najnowszej wiedzy… więcej »
Aktualności:
Łódź Design Festival – sprawdźcie, co przygotowali organizatorzy w tym roku
Tegoroczna edycja Łódź Design Festival 2022, pod hasłem RE:GENERACJA, jest zachętą do poszukania odpowiedzi na wyzwania, z jakimi mierzymy się na początku trzeciej dekady… więcej »