Wiosenna edycja targów meblowych imm w Kolonii tuż, tuż

W dniach 4-7 czerwca 2023 światowa branża wyposażenia wnętrz spotka się na targach meblowych imm Spring Edition w Kolonii. Nowa koncepcja wystwiennicza Pure Galleries sprawi, że najbliższa edycja będzie miała charakter eksperymentalny. Ciekawy program wydarzeń da natomiast dużo okazji do nawiązywania nowych kontaktów.

Oprócz tradycyjnego formatu, imprezę wzbogaci nowatorska forma ekspozycji Pure Galleries w hali 11.2. Nowa koncepcja to kompaktowe przestrzenie do minimalistycznych prezentacji marek, wizji i produktów. Szerokie alejki mają zachęcać do spacerów między małymi wysepkami z artykułami wyposażenia wnętrz i przykładami dziedzictwa kulturowego. „Ponieważ zaprojektowaliśmy architekturę wystawy w oparciu o galerię, poszczególne przestrzenie marek stwarzają nowe perspektywy dla odwiedzających targi. W ten sposób elementy wyposażenia i prezentacje pojawiają się w różnych sferach widzenia” – tłumaczy Bernd Sanden, dyrektor wiosennej edycji imm. Dla podkreślenia galeryjnych skojarzeń tę cześć targów otworzy wernisaż.

W ramach imprezy odbędzie się również kongres poświęcony cyrkularnej ekonomii oraz szereg wykładów zlokalizowanych w Speakers Corner. Kącik wykładowy będzie jednocześnie częścią przestrzeni komunikacyjnej z miejscem wypoczynkowym i barem, która ma także służyć do networkingu.

Dowiedz się więcej >

 

 

Data publikacji: 25.05.2023
Przeczytaj również

Targi:
Targi LUBDOM w Lublinie oraz Wschodni Kongres Naukowy Designu i Architektury już w kwietniu
Renomowani producenci, znane marki, eksperci budowlani i przedstawiciele branży architektonicznej! Odwiedź największe targi budowlane w regionie! Targi LUBDOM już 13-14… więcej »
Targi:
Targi firmy Eurofirany: nowości, autorskie kolekcje, wspaniała atmosfera
Za nami kolejna edycja targów wewnętrznych firmy Eurofirany, skierowanych do klientów i partnerów biznesowych marki. Była to niepowtarzalna okazja do tego, aby zobaczyć w… więcej »
Targi:
Najbardziej międzynarodowe targi mebli w Polsce już za chwilę. Poznaj program towarzyszący
Kupcy z ponad 70 krajów zapowiedzieli swój udział w największych w Europie Środkowo-Wschodniej międzynarodowych kontraktacjach meblowych MEBLE POLSKA. Kolejna edycja tych… więcej »