Wiosenna edycja targów meblowych imm w Kolonii tuż, tuż

W dniach 4-7 czerwca 2023 światowa branża wyposażenia wnętrz spotka się na targach meblowych imm Spring Edition w Kolonii. Nowa koncepcja wystwiennicza Pure Galleries sprawi, że najbliższa edycja będzie miała charakter eksperymentalny. Ciekawy program wydarzeń da natomiast dużo okazji do nawiązywania nowych kontaktów.

Oprócz tradycyjnego formatu, imprezę wzbogaci nowatorska forma ekspozycji Pure Galleries w hali 11.2. Nowa koncepcja to kompaktowe przestrzenie do minimalistycznych prezentacji marek, wizji i produktów. Szerokie alejki mają zachęcać do spacerów między małymi wysepkami z artykułami wyposażenia wnętrz i przykładami dziedzictwa kulturowego. „Ponieważ zaprojektowaliśmy architekturę wystawy w oparciu o galerię, poszczególne przestrzenie marek stwarzają nowe perspektywy dla odwiedzających targi. W ten sposób elementy wyposażenia i prezentacje pojawiają się w różnych sferach widzenia” – tłumaczy Bernd Sanden, dyrektor wiosennej edycji imm. Dla podkreślenia galeryjnych skojarzeń tę cześć targów otworzy wernisaż.

W ramach imprezy odbędzie się również kongres poświęcony cyrkularnej ekonomii oraz szereg wykładów zlokalizowanych w Speakers Corner. Kącik wykładowy będzie jednocześnie częścią przestrzeni komunikacyjnej z miejscem wypoczynkowym i barem, która ma także służyć do networkingu.

Dowiedz się więcej >

 

 

Data publikacji: 25.05.2023
Przeczytaj również

Targi:
ITMA 2023: Dokąd zmierza transformacja przemysłu tekstylnego
Od 8 do 14 czerwca 2023 r. w Fiera Milano Rho w Mediolanie będą trwały jedne z największych na świecie targów technologicznych dla przemysłu  lekkiego ITMA 2023. Swoje… więcej »
Targi:
Jak branża ocenia targi Meble Polska 2023? Co mówią wystawcy oraz organizatorzy?
Pod koniec lutego w Poznaniu odbyła się kolejna edycja targów Meble Polska, które są organizowane pod patronatem branżowym Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów… więcej »
Targi:
Spoga+gafa 2023: Więcej powierzchni, więcej wystawców, więcej trendów. Targi branż "wokół ogrodu" kwitną
Na trzy miesiące przed startem wiodące światowe targi w sektorze ogrodniczym Spoga+gafa są w pełni zarezerwowane, poza kilkoma niewielkimi wyjątkami. W trakcie najbliższej… więcej »