W Krakowie otworzył się nowy multimarket Jula. To już 16. sklep sieci

Na zdjęciu: Arnold Brzeziński, Jula Poland

Na początku września w  CH Krokus Serenada szwedzka sieć multimarketów Jula otworzyła szesnasty w Polsce sklep dla majsterkowiczów i profesjonalistów.

Od września mieszkańcy Krakowa i okolic mogą wybierać z szerokiej gamy produktów, jakie ma w swojej ofercie multimarket Jula. Sklep ma 8 kategorii: Narzędzia i Maszyny, Artykuły Budowlane i Farby, Elektryka i Oświetlenie, Odzież i Artykuły BHP, Ogród, Wypoczynek, Motoryzacja oraz Gospodarstwo Domowe. – Cieszymy się, że dzięki naszemu nowemu multimarketowi Jula w centrum handlowym Krokus Serenada mieszkańcy Krakowa i okolic zyskają dostęp do produktów wspierających majsterkowiczów oraz wszystkich tych, którzy cenią sobie samodzielność w domowym warsztacie czy ogrodzie.  Wierzymy, że nasza oferta spotka się z dobrym odbiorem klientów zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i w naszym sklepie internetowym – mówi Joachim Frykberg, CEO Jula.

– Kraków i Małopolska to dla nas bardzo ważne obszary. Dzięki sprzedaży w kanale e-commerce widzimy jak wielkim zainteresowaniem cieszą się nasze produkty w tym regionie. Tym bardziej cieszy nas, że wszyscy mieszkańcy Krakowa i okolic będą mogli osobiście zapoznać się z naszą ofertą – komentuje Arnold Brzeziński Country Operations Manager Jula Poland. – To już drugi nasz sklep w Małopolsce. W październiku ubiegłego roku otworzyliśmy Jula w Nowym Sączu.

Firma Jula powstała w 1979 roku jako firma rodzinna. Przez kolejne kilka lat Jula rozwinęła się w grupę, Jula Holding Group, działającą w obszarach handlu detalicznego, nieruchomości, środowiska, energii, finansów, logistyki i hoteli. Siedziba grupy Jula Holding znajduje się w Skara w Szwecji. Firma handlowa Jula liczy sobie 111 multimarketów: 59 w Szwecji, 37 w Norwegii i 15 w Polsce oraz prowadzi sprzedaż przez swój sklep internetowy.

 

Data publikacji: 7.09.2021
Przeczytaj również

Aktualności:
Jakie wyzwania stoją przed polską branżą meblarską w najbliższej dekadzie?
„Dekada wyzwań dla polskiej branży meblarskiej” – to temat przewodni VI Ogólnopolskiego Kongresu Meblarskiego „Polskie meble – konkurencyjna Polska”, który miał… więcej »
Aktualności:
Wchodzą nowe przepisy dla handlu. Koniec z fałszywymi promocjami?
W przypadku obniżki cen towarów, sklepy - tradycyjne oraz internetowe - będą miały obowiązek podawania informacji o najniższej cenie tego produktu lub usługi w ciągu 30… więcej »
Aktualności:
Nowe dofinansowania do szkoleń - mogą skorzystać również firmy z branży wyposażenia wnętrz
Rusza program dofinansowań do szkoleń i doradztwa dla firm z sektora handlowego, w tym także z branży wyposażenia wnętrz. Projekt „Rozwój kapitału ludzkiego w sektorze… więcej »