Top Drawer: niezwykłe targi

Najbliższa edycja targów Top Drawer to pokaz najnowszych trendów oraz bogatej oferty najlepszych produktów lifestylowych na wiosnę-lato 2019.

Wiodące brytyjskie targi lifestylowe odbędą się w dniach 13-15.01.2019 w kultowym Olympia London, prezentując ponad 1500 wyselekcjonowanych marek w 11 sektorach, takich jak: Home, Gift, Fashion, Greetings & Stationery, PLAY, Spotted, Food Emporium, Table and Wellbeing. Znajdziemy tu produkty dla domu, szeroki wybór artykułów prezentowych i papierniczych, a także produkty modowe i spożywcze.

Data publikacji: 10.12.2018
Przeczytaj również

Targi:
4. edycja targów wnętrz Warsaw Home już wkrótce
Polska jest szóstym producentem mebli na świecie, zajmuje też trzecie miejsce w ich eksporcie. To nie przypadek, że musiały tu powstać jedne z największych w Europie… więcej »
Targi:
Nowy projekt targów wnętrzarskich w Mediolanie
13-16 września na terenach Fiera Milano (Rho) po raz pierwszy odbędą się targi wyposażenia domu i przestrzeni wokół niego Homi Outdoor Home&Dehor. Nowy projekt… więcej »
Targi:
15. Interior Design Forum już we wrześniu
5 września w Warszawie odbędzie się jubileuszowa, piętnasta edycja Interior Design Forum – jedynych targów w naszym kraju poświęconych wyłącznie tekstyliom domowym i… więcej »