The Inspired Home Show w Chicago ponownie przełożone

Targi wyposażenia wnętrz, organizowane w Chicago przez International Housewares Association (IHA), zostały znowu przesunięte ze względu na pandemię i ograniczenia w podróżowaniu. Tegoroczna edycja, początkowo przełożona z marca na sierpień, nie odbędzie się. Targi The Inspired Home Show w pełnej formule zaplanowano dopiero na marzec 2022.

 – Przez ostatni rok uważnie obserwowaliśmy sytuację dużych wydarzeń z punktu widzenia zdrowia oraz bezpieczeństwa publicznego i konsekwentnie zbieraliśmy opinie firm z naszej branży na temat tego, jak ograniczenia w podróżowaniu i zakazy masowych zgromadzeń wpływają na ich działalność – komentuje decyzję o przełożeniu imprezy Derek Miller, prezes IHA. – Mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo wystawców oraz gości targowych, zdaliśmy sobie sprawę, że nie jest możliwe zorganizowanie The Inspired Home Show w sierpniu 2021 r.

Wychodząc naprzeciw potrzebie łączenia kupców i dostawców produktów, IHA będzie oferować kilka wydarzeń cyfrowych w ciągu roku. Dodatkowe informacje o wydarzeniach zaplanowanych na marzec i kwiecień można znaleźć w Internecie na stronie TheInspiredHomeShow.com/Connect.

Inspired Home Show 2022 odbędzie się w dniach 5-8 marca w Chicago w kompleksie McCormick Place.

Data publikacji: 10.03.2021
Przeczytaj również

Targi:
Meble Polska Edycja Specjalna: otwarcie platformy dla uczestników VIP
Już od 3 maja pierwsi uczestnicy mogą przeglądać profile wystawców edycji specjalnej Meble Polska i umawiać się z nimi na spotkania. Od tego dnia platforma online, na… więcej »
Targi:
Meble Polska 2021 – poznaj program wydarzeń
W tym roku poznańskie targi branży meblowej i wyposażenia wnętrz odbędą się w formule online. Organizatorzy Mebli Polska postawili na bogaty program, w ramach którego… więcej »
Targi:
Nowy termin targów tkanin meblowych i zasłon Proposte
Organizatorzy targów tkanin meblowych i zasłon Proposte podali termin tegorocznej imprezy.  Edycja 2021 odbędzie się w dniach 7–9 września w Villa Erba, we włoskim… więcej »