Targi wyposażenia wnętrz firmy Eurofirany znowu inspirowały handlowców

 W dniach 2 – 8  września 2022 w siedzibie głównej firmy Eurofirany w Żywcu odbyła się kolejna już jesienna edycja wewnętrznych targów wnętrzarskich. W trakcie pięciu dni kontrahenci oraz partnerzy biznesowi mieli okazję zobaczyć cały asortyment, dostępny w ofercie.

Tysiące metrów przepięknych tkanin, setki zasłon, firan gotowych i tekstyliów, a także unikatowe dekoracje do domu, a wśród nich ceramika, obrazy oraz zegary – na gości kontraktacji czekało mnóstwo wyjątkowych produktów.

 Podczas spotkania klienci mogli zobaczyć w pełnej okazałości autorskie kolekcje marki Eurofirany, m.in. Limited Collection oraz Terra Collection. Nie zabrakło też nowości, inspirowanych najnowszymi trendami wnętrzarskimi.

 Zachwycające, inspirujące aranżacje wnętrz, urzekające pięknem tkaniny i oryginalne wzory jak zwykle przyciągnęły na spotkanie mnóstwo partnerów handlowych, szukających ciekawej oferty. – Mamy nadzieję, że kolejne edycje targów firmowych również okażą się sukcesem – mówią przedstawiciele firmy Eurofirany.

 

 

 

Data publikacji: 7.10.2022
Przeczytaj również

Aktualności:
Cross-Border E-commerce: Rozwiń e-sprzedaż na rynkach zagranicznych. Ostatnie dni na bezpłatne zgłoszenia!
Już 16 maja firmy zainteresowane rozwojem e-sprzedaży na rynkach zagranicznych będą mogły skorzystać z bezpłatnych wykładów i porad ekspertów podczas konferencji… więcej »
Aktualności:
Ruszyła rejestracja na Cross-Border E-commerce! Dowiedz się, jak zwiększyć e-sprzedaż za granicą!
Można już rejestrować się na konferencję Cross-Border E-commerce, która odbędzie się 16 maja 2024 r. w Warszawie. To wydarzenie dla przedsiębiorstw, które chcą… więcej »
Aktualności:
Udany debiut Home & Garden Congress.
Branża Dom i Ogród stawia na rozwój e-commerce
13 marca 2024 w hotelu Sound Garden w Warszawie przedstawiciele firm z branży Dom i Ogród oraz dostawcy nowoczesnych narzędzi i usług z zakresu e-commerce spotkali się na 1.… więcej »