Targi wyposażenia wnętrz firmy Eurofirany znowu inspirowały handlowców

 W dniach 2 – 8  września 2022 w siedzibie głównej firmy Eurofirany w Żywcu odbyła się kolejna już jesienna edycja wewnętrznych targów wnętrzarskich. W trakcie pięciu dni kontrahenci oraz partnerzy biznesowi mieli okazję zobaczyć cały asortyment, dostępny w ofercie.

Tysiące metrów przepięknych tkanin, setki zasłon, firan gotowych i tekstyliów, a także unikatowe dekoracje do domu, a wśród nich ceramika, obrazy oraz zegary – na gości kontraktacji czekało mnóstwo wyjątkowych produktów.

 Podczas spotkania klienci mogli zobaczyć w pełnej okazałości autorskie kolekcje marki Eurofirany, m.in. Limited Collection oraz Terra Collection. Nie zabrakło też nowości, inspirowanych najnowszymi trendami wnętrzarskimi.

 Zachwycające, inspirujące aranżacje wnętrz, urzekające pięknem tkaniny i oryginalne wzory jak zwykle przyciągnęły na spotkanie mnóstwo partnerów handlowych, szukających ciekawej oferty. – Mamy nadzieję, że kolejne edycje targów firmowych również okażą się sukcesem – mówią przedstawiciele firmy Eurofirany.

 

 

 

Data publikacji: 7.10.2022
Przeczytaj również

Aktualności:
Tu Las Tam Woda – nowa realizacja pracowni Boris Kudlička with Partners w sercu Mazur
Poranna kawa na pomoście, rejs łódką z przyjaciółmi, wędkowanie lub po prostu codzienny relaks i oglądanie zachodu słońca – kiedy mieszka się nad pięknym jeziorem,… więcej »
Aktualności:
Trzy żywioły - wnętrza domków letniskowych projektu Marty Czerkies z rozwiązaniami okiennymi Marcin Dekor
„Trzy żywioły” – taką nazwę nosi zespół trzech domków letniskowych położonych w malowniczym nadmorskim Sasinie. Ich wnętrza nawiązujące do ognia, wody oraz ziemi… więcej »
Aktualności:
Znana projektantka w Hucie Julia. Kulisy produkcji nowej kolekcji biżuterii Anny Orskiej
Jeszcze w ubiegłym stuleciu karkonoskie tradycje szklarskie prężnie się rozwijały, czyniąc z regionu główny ośrodek szkła kryształowego w Polsce. Z czasem jednak… więcej »