Targi Warsaw Home przełożone na 2021

W związku ze światową pandemią COVID-2019 organizatorzy targów wyposażenia wnętrz Warsaw Home & Contract oraz Warsaw Build przesunęli termin imprez na 27 – 30 października 2021 r.

– Wsłuchaliśmy się w liczne głosy z branży i przede wszystkim naszych wystawców, którzy tworzą te targi. Jesteśmy świadomi, że utrzymująca się pandemia i związane z nią wyjątkowe okoliczności są novum nie tylko dla nas, ale także dla naszych klientów. Dynamicznie zmieniające i zaostrzające się przepisy wraz z ograniczeniami dotyczącymi podróży oraz rosnąca liczba potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem czynią organizację międzynarodowego wydarzenia niemożliwym. Ograniczenia w przemieszczaniu się dotkliwie dotknęłyby zarówno wystawców, jak i wpłynęłyby na frekwencję gości z całego świata, którzy odwiedzają targi. Ponadto bezpieczeństwo wszystkich uczestników jest dla nas wartością nadrzędną, dlatego nie możemy pozwolić, aby nasze targi stały się zagrożeniem dla ludzkiego zdrowia – tłumaczą powody odwołania imprez organizatorzy Warsaw Home & Contract i Warsaw Build.

Data publikacji: 31.08.2020
Przeczytaj również

Targi:
Targi Dom i Ogród za nami
Targi Dom i Ogród w Kielcach wróciły w letniej edycji. Profesjonaliści z branży budowlanej spotkali się z właścicielami mieszkań i domów, proponując im nowoczesne… więcej »
Targi:
Targi Kielce wracają do gry. Już w ten weekend Dom, Ogród i Ty.
W sierpniowy weekend do kieleckiego ośrodka wystawienniczego wracają pierwsze imprezy targowe. Egzotyczne rośliny, ekologiczne produkty, wolnostojący domek i nietuzinkowe… więcej »
Targi:
The Inspired Home Show 2021 przeniesione na sierpień
Przyszłoroczne targi artykułów domowych The Inspired Home Show w Chicago, zamiast jak zawsze w marcu, odbędą się w sierpniu, w dniach 7–10. Organizator imprezy,… więcej »